" "

آنابل در هفته اول اکرانش باکس آفیس را به وحشت انداخت!

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

aug11 annabellecreation dunkirk nutjob2 glasscastle 860x450 c آنابل در هفته اول اکرانش باکس آفیس را به وحشت انداخت!

آنابل:خلقت در هفته اول اکرانش با فروش ۳۵ میلیون دلار صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کرد.این فیلم که روایتگر تاریخچه آنابل عروسک وحشت آور سری فیلم های “احضار” است به کارگردانی دیوید سندبرگ در تاریخ یازدهم آگوست در آمریکا به نمایش درآمد و درخشان ظاهر شد.آنابل با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شد و تا کنون در حدود ۲ برابر بودجه ساختش درآمد نصیب سازندگانش کرده است.

و اما ساخته کریستوفر نولان همچنان در رده دوم جدول باکس آفیس جا خوش کرده و در هفته چهارم اکران عمومی اش با فروش آخر هفته ۱۱.۴ میلیون دلار جایگاه دوم را تثبیت کرد.دانکریک تا کنون ۱۵۳.۷ میلیون دلار فقط درسینماهای آمریکای شمالی فروخته که نسبت به بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری اش موفقیت بزرگی محسوب میشود.این فیلم نظر مخاطبان و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرد و گویی بهتری اثر نولان تا به الآن است.

thumbnail 25469 آنابل در هفته اول اکرانش باکس آفیس را به وحشت انداخت!

انیمیشن تازه اکران شده The Nut Job 2: Nutty by Nature جایگاه سومی را با فروش ۸.۹ میلیون دلار به خود اختصاص داد.

فیلم Dark tower در هفته دوم اکران تنها با فروش ۷.۹ میلیون با سه پله سقوط در جایگاه چهارمی قرار گرفت.این فیلم با بازی متیو مکهانی که خوش بینانه انتظار میرفت بدرخشد تا کنون با فروش ۳۴ میلیون دلار در سینماهای آمریکا نسبت به بودجه ۶۰ میلیونی اش ناامیدانه به قعر جدول میرود.

انیمیشن ایموجی The Emoji Movie 2017 با فروش آخر هفته ۶.۶ میلیون دلار در جایگاه پنجم قرار گرفت.کمدی “سفر دختران” در هفته چهارم اکران خود با فروش ۶.۲ میلیون دلار ششم شد و فیلم “مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه” با یک پله سقوط و فروش ۶.۱ میلیون دلار هفتم شد.

این هفته شاهد اکران دو فیلم کمدی اکشن با عنوان های “محافظ کزدر” و ” لوگان خوش شانس” خواهیم بود.دنیل کرگ و چنینگ تتوم از بازیگران لوگان خوش شانس خواهند بود که باید منتظر نظر مخاطبان و میزان علاقه مندی آنان به فیلمی کمدی اکشن چه خواهد بود.

 

باکس آفیس به روایت تصویر :

boxoffice 1 آنابل در هفته اول اکرانش باکس آفیس را به وحشت انداخت!

 

مشخصات فایل
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

avatar