• ×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

🔰مرجع تخصصی فروش سی دی اورجینال🔑 و اشتراکی ➕ دیتای بازی ها (DVD)

با عضویت در کانال تلگرام از تخفیفات ویژه مطلع شوید.

دانلود بازی برای افتخار For Honor برای PC

اکشن بازی کامپیوتر پیشنهاد ویژه

دانلود بازی For Honor برای PC

for honor 1 دانلود بازی برای افتخار For Honor برای PC

For Honor Gold Edition-FULL UNLOCKED

| لینک خرید سی دی کی اشتراکی اضافه شد… |

این روز ها بازار بازی های انلاین و چند نفره حسابی داغ است. بازی هایی که برخلاف عناوین داستان محور و تک نفره، می‌توانند برای ساعت ها بازی باز ها را سرگرم کنند. بازی بازی هایی که حالا به راحتی می توانند سینه سپر کنند و در مقابل این تصور غالبی که آن ها را منزوی می خواند، بایستند. این روزها، با گسترش روز افزون طرفداران بازی های آنلاین و رقابتی، طبق معمول شاهد گرایش پیدا کردن سازندگان هم به این نوع سبک ها هستیم. سازندگانی که می توانند یک عنوان از سری بازی های تام کلنسی (دقت کنید، کلنسی یک نویسنده است) را تبدیل به یک بازی تمام آنلاین کنند. این روزها، سازنده ها می توانند یک دنیای عظیم و بی پایان بسازند و درونش، هزاران بازی‌باز را به جان هم بیاندازند و از کنارش، با فروش هرروزه لباس ها، سلاح ها و ماموریت های جدید، حسابی سود ببرند. اما این رویه جدید صنعت بازی های رایانه ای، در کنار ضربه زدن به بارمحتوایی و بخش هنری، روی مثبتی هم دارد که نباید آن را نادیده گرفت. این بازی ها، شاید بیشتر از هر نوع بازی ویدئویی دیگری، به خصیصه اساسی یک بازی، یعنی تعامل و بیش از آن تعامل اجتماعی توجه دارند و از این رو، محکوم کردن بازی های آنلاین و تمام انلاین چند نفره کار درستی نیست.

قادر به دانلود نیستید؟؟خرید محصول : بازی For Honor برای کامپیوتر
قیمت : 23000 تومان
تعداد DVD این محصول : 7 حلقه

پشتیبانی تلفنی : 09357775453

Buy Button دانلود بازی برای افتخار For Honor برای PC

for honor 0 1024x538 دانلود بازی برای افتخار For Honor برای PC

با توجه به همین موضوع، و پررنگ شدن مسئله تعامل اجتماعی در بازی های رایانه ای، به کمک بخش چند نفره، می توانیم علت اصلی شدت پیدا کردن گرایش بازی بازها نسبت به این نوع عناوین را درک کنیم. به دنبال همین موضوع است که بازی سازها، و تهیه کننده های بزرگ این صنعت، هر روزه به دنبال ایده هایی نو و جدید هستند تا با هر روش ممکنی از دلش یک بازی آنلاین چند نفره دربیاورند. بازی انلاینی که هرچه بیشتر به تعامل و برخورد های فرد به فرد بازی بازها در محیط مجازی کمک کند. سازنده ها این روز ها کمتر به دنبال فضاسازی های عمیق و داستان پردازی های خاص می روند، حتی گاهی کمتر به دنبال گیم پلی نو و روان هستند. در روزگار پادشاهی بازی های آنلاین و در زمانی که آن ها بهترین بازی سال می‌شوند. کمتر سازنده ای به فکر پیش قصه و فضاسازی و ساخت جهانی نو می گردد. در حال حاضر اما حتی بیشتر از یک گیم پلی نو و جدید، موضوع همکاری، تکیه بر هم تیمی ها و کارگروهی در بازی های آنلاین مورد توجه واقع می شود و همین موضوع می تواند باعث درخشش عنوانی مثل OverWatch و یا Rainbow Six Siege شوند. بازی هایی که خوش بختانه علاوه بر تکیه بی حدشان به کار تیمی و همان مسئله تعامل اجتماعی میان گیمرها، توانسته اند گیم پلی نوین و بسیار جذابی را هم ارائه دهند. اما شاید در میان همه بازی های آنلاین و چند نفره معرفی و منتشر شده در نسل هشتم؛ این عنوان ناهماهنگ (از نظر فضاسازی) و البته به شدت نوآورانه استدیو Ubisoft Montreal باشد که گوی سبقت را در جلب کردن توجه ها نسبت به خودش ربوده است. بازی عجیب و نوآورانه ای که شاید حتی تصور وجود داشتنش در نسل هفتم هم به ذهنمان خطور نمی کرد. بازی جدید و خوشبختانه خوش ساختی که می تواند با همه آنلاین بودنش، فضاسازی خوبی ارائه کند و بیش از آن، به رسال اصلی یه بازی ویدئویی یعنی ایجاد یک تجربه ناب و جدید برسد. رسالتی که امروزه بسیاری از بازی ها، در انجامش عاجز مانده اند.

برای ساختن یک بازی آنلاین که بتواند با هزاران موفق و اعتیاد اور در این سبک رقابت کند، بیش از هرچیز دیگر، گیم پلی ناب و نو مورد نیاز است. نوعی از گیم پلی که بتواند در کنار سرگرمی، یک تجربه به مراتب خاص و جدید را در مخاطب ایجاد کند و باعث شود که بازی باز، نسبت به بازی و سبک گیم پلی آن احساس تعلق داشته باشد. در سال های اخیر و با گسترش بازی های مختلف، نوآوری اما نقش مهم تری در بازی های آنلاین ایفا می کند، نوآوری خاص که بتواند همکاری تیمی و حس پیشرفت را در بازی‌باز ایجاد کرده و او را به طور کامل به بازی وابسته کند.

 سازنده ها بازی “برای افتخار” برای رسیدن به این هدف، دست به طراحی سبک جدیدی از مبارزه زده اند که آن را با نام هنر رزم (Art of Battle) معرفی می کنند. این سیستم جدید مبارزه که به گفته وندنبرگ حس در دست گرفتن یک سلاح واقعی را به بازی باز القا می کند، از بازی های سبک تیراندازی الهام گرفته شده است. بگذارید کمی واضح تر توضیح دهم؛ در For Honor هر شخصیت قابل بازی، می تواند از ۸ جهت متفاوت، به حریفش حمله کند. این هشت جهت به طور دقیق توسط بازی باز برنامه ریزی می شوند، که شامل جهت های اصلی و فرعی هستند، بدین ترتیب شما می توانید در هنگام مبارزه کردن، با یکی از آنالوگ ها جهت وارد شدن ضربه به رقیب را مشخص کنید. اما نوآوری های این سیستم به همین جا ختم نمی شود، در ادامه تیم سازنده بازی برای خلق تجربه ای هرچه نزدیک تر به نبرد با سلاح سرد، کنترل شدت ضربات را هم در دست شما قرار داده است. این دو مقوله ساده که کنترل کاملی بر نوع ضربات وارده را به بازی باز می دهند، گیم پلی بازی را از حالت تکراری و خشک “دکمه بزن و بکش” رهانیده و به مرحله “برنامه بریز و مباره کن” رسانده اند. در برای افتخار دیگر به راحتی و با فشردن چند دکمه پشت سرهم نمی توانید چندضرب های مرگ بار بزنید و دشمنان را در عرض چند ثانیه بفرسید والهالا! در این بازی قرار است هرمبارزه، شبیه به مبارزه با یک غول آخر باشد، شبیه به یک دوئل واقعی. نوآوری های هنر رزم، اما به جهت و شدت ضربان ختم نمی شود، در این سیستم مبارزه، دفاع کردن و در ادامه، برنامه ریزی یک ضد حمله دقیق، نقشی اساسی را ایفا می کند. سازنده ها برای ایجاد چالشی هرچه سخت در مبارزات، دست به طراحی مکانیکی جالب و نوآورانه برای دفاع گرفته اند، به واسطه این مکانیک، شما برای دفاع کردن هر ضربه دشمن، باید جهت دقیق حمله او را تشخیص داده و سلاح یا سپر خودتان را درست در همان جهت نگه دارید. فرض کنید یک سامورایی با سرعت بسیار بالا به سمت شما حمله می کند و شما تبری بلند در دست دارید، در این لحظه باید هدف های سامورایی را به درستی تشخیص دهید و جهت حملات او را حدس بزنید، سامورایی از سمت راست حمله می کند و شما هم سلاحتان را به همان جهت برده و دفاعی جانانه می کنید، در همین لحظه است که سیستم بی نظیر ضد حمله ها خودش را نشان می دهد، در مواجهه با دفاع به موقع شما، سامورایی گارد خود را پایین اورده و فرصت مناسبی به شما می دهد تا حمله سنگین خودتان را نثارش کنید. این سیستم که وجود در گیم پلی سریع و بی وقفه برای افتخار شبیه به یک ریسک عظیم بود، در نسخه های آزمایش به خوبی امتحانش را پس داده و به طرز شگفت آوری رضایت بخش ظاهر شده است. از مکانیک های ساده و در عین حال زیبای حمله گرفته تا روش امتحان پس داده دفاع و ضد حمله، اما نکته مهم این است که ادغام این دو روشِ وقت گیر و دقیق، در یک بازی با سبک هک اند اسلش، نوآوری خاصی محسوب می شود. نوآوری خاصی که به همین جا خاتم نشده و حملات خاص و منحصر به فردی را برای هر یک از کلاس های بازی، در نظر می گیرد.

fh vikings slide media 1 1024x576 دانلود بازی برای افتخار For Honor برای PC

 برای افتخار به طور کلی شامل سه دسته از مبارزان است، در ابتدا شوالیه های نام آشنای قرون وسطی که با نام Legion شناخته می شوند، مبارزانی با شمشیر های بلند (LongSword) و زره هایی محکم و سنگین. دسته بعدی مربوط به وایکینگ ها و مردان قدرتمند اسکاندیناوی است، با جثه های بزرگ و سلاح های سریع و سبکشان، مردانی که بیش از شمشیر به تبر ها و گرزها علاقه نشان می دهند، این جنگجویان در بازی با نام Warborn شناخته می شوند، مردمی که با خون و جنگ به دنیا آمده اند و در جنگ میمیرند تا در کنار اودین، در تالار های بی کران والهالا، به میگساری بپردازند. اما دسته مورد علاقه من و البته قدرتمند دیگر، سامورایی ها هستند. مردانی که برای شرف و افتخار تا پای جان می جنگند، با زره هایی از پولاد و شمشیرهایی که از بریدن هیچ چیز هراسی ندارد، سامورایی های بی اعصاب و دوست داشتنی در For Honor با نام The Chosen معرفی شده اند. این سه دسته که معرف سه نوعِ جنگجوی قابل بازی هستند، هریک دارای چهار کلاس متفاوت می باشند که شخصتی واحد دارد. به این ترتیب ۱۲ شخصیت قابل بازی که هرکدام معرف کلاس و دسته منحصر به فردی هستند در بازی وجود دارد که قابل شخصی سازی هم هستند. طبق گفته های سازندگان، در طول چند نفره، مبارزات به صورت فصل های مبارزاتی دنبال می شود، به این ترتیب که هر فرد، در ابتدای فصل دسته و کلاسی را انتخاب کرده و وارد سروری خاص می شود، با پیروزی های دسته های مختلف، امتیازات کلی برای سامورایی ها، وایکینگ ها و شوالیه ها به دست می آید، جمع این امتیازات در آخر هر فصل که به طور تقریبی زمانی در حدود ۱۰ هفته را شامل می شود، محاسبه شده و دسته ای به عنوان برنده و پیروز فصل معرفی خواهد شد. با پیروزی هر دسته، اعضا مشارکت کننده در آن، جوایزی دریافت می کنند که می تواند در زمینه شخصی سازی و یا بهبود عملکرد های مبارزه، کارآمد باشد. همچین جوایز کلی بازی به بخش فصل ها خلاصه نمی شود و بازی کنان با افزایش سطح و پیروزی می توانند ابزار و لوازمی تهیه کنند که در شخصی سازی قهرمانشان بسیار کارآمد است. این شخصی سازی طبق گفته سازنده ها محدودیتی ندارد و از تغییر زره و لباس گرفته تا ساخت سلاح های جدید را شامل می شود.

داستان بازی راجع به شخصیتی به نام Apoleon خواهد بود که چهره شبیه به Svengali دارد و بیش از هزار سال می‌شود که بین وایکینگ‌ها، شوالیه‌ها و سامورایی‌ها جنگ‌زده شده است.

 

توجه : این بازی نیز مانند بازی های دیگر کمپانی Ubisoft از قفل دنوو استفاده میکند و به غیر از این قفل بازی باید به صورت انلاین اجرا شود و قابلیت آفلاین را دارا نمیباشد به همین دلیل برای این بازی سی دی کی اشتراکی موجود نمیباشد و میبایست برای اجرای بازی سی دی کی اورجینال تهیه کنید.

 

تصاویری از محیط بازی :

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

    OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    Processor: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 with 2 GB VRAM or more
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 40 GB available space
    Sound Card: DirectX-Compatible using the latest drivers
    Additional Notes: Mouse and Keyboard supported.

سیستم پیشنهادی :

    OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    Processor: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 or equivalent
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX680/GTX760/GTX970/GTX1060 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX470 with 2 GB VRAM or more
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 40 GB available space
    Sound Card: DirectX-Compatible using the latest drivers

 

مشاهده تریلر 2 :

 

For Honor is an action fighting game developed by Ubisoft Montreal and published by Ubisoft for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One. Reception of the game’s open beta was mostly positive, with criticism being directed at the multiplayer matchmaking.Its melee combat system described as “The Art of Battle” by the developers and allows players to play the roles of historical soldiers such as medieval knights, samurai, and vikings within a medieval fantasy setting. Announced at Electronic Entertainment Expo 2015, For Honor was released worldwide on February 14, 2017.

  • حجم : 31.9 گیگابایت
  • فرمت : EXE
  • نسخه : Gold Edition
  • تاریخ انتشار : February 14, 2017
  • شرکت سازنده : Ubisoft Montreal
  • قیمت : $59.99
  • منبع : پارسی دانلود - توضیحات : گیمفا

توجه : این بازی نیز مانند بازی های دیگر کمپانی Ubisoft از قفل دنوو استفاده میکند و به غیر از این قفل بازی باید به صورت انلاین اجرا شود و قابلیت آفلاین را دارا نمیباشد به همین دلیل برای این بازی سی دی کی اشتراکی موجود نمیباشد و میبایست برای اجرای بازی سی دی کی اورجینال تهیه کنید.

www.par30dl.com
نکات و راهنما
تریلر
2 فروردین 1396 بروز رسانی شد

دانلود بازی Total War: ROME II...

دانلود بازی EARTHLOCK v1.0.2 ب...

دانلود بازی Diesel Railcar Sim...


محمد
محمد

سلام
اگه الان اینو دانلود کنم میتونم آنلاین بازی کنم ؟
یا نه احتباج به سی دی کی داره ؟؟؟؟

کوروش
کوروش

سلام ممنون از سایت خوبتون چرا دیگه نمیشه این بازیو دان کرد من فقط دو پارت دیگه داشتم تا تموم شه

Amir
Amir

سلام .من این بازی رک دانلود کردم سی دی کی چی هست که میگه اگر کد هست بگین لطفا؟!

محمد
محمد

سلام آپدیت ها رو نمی ذارید؟؟

amir
amir

بازی تخفیف تابستانه خورده؟

mehdi
mehdi

میشه بازی رو بصورت داستانی اجرا کرد

حامد
حامد

سلام من بازی رو دانلود کردم ولی روی فایل نصب کلیک میکنم نصب نمیشه میشه بهب بگید مشکل از چی هستش؟؟

بهنام
بهنام

اقا من سی دی کی خریدم ولی هیچ پیامی برام نه امده

مسعود
مسعود

سلام پس کی نسخه رایگان بازی منتشر میشه؟!

مسعود
مسعود

یعنی بلاخره باید این 180تومن رو داد؟!

مسعود
مسعود

اگه سی دی کی اشتراکی از ساتتون بخرم دیگه اون 180تومن رو نیاز نیست پول بدم یا نه واسه اینکه بشه انلاین بازی کرد اونم باید جدا بخرم؟

مسعود
مسعود

سلام خب با اینحال این سی دی کی 22هزار تومنی کار همون 180هزار تومن رو انجام میده یا خیر باید 180تومن رو جدا پول داد؟

امیر رضا
امیر رضا

روان و بدون تیک : ویندوز 7(64 بیت )Nvidia

امیر رضا
امیر رضا

آیا روی این سیستم چی:
رم:3 گرافیک:2

MEHDI OOO
MEHDI OOO

سلام می خواستم بدونم رو این سیستم روان اجرا میشه؟
ram 8 graphic 2 windows 7 64bit intel core i5 3230M 2.60ghz

ناشناس
ناشناس

ایامیشه این بازی راافلاین بازی کرد

علی
علی

سلام. اگر من این بازی رو از سایتتون که به قیمت 16تومن گذاشتید بخرم بدون نیاز به سی دی کی و کرک اجرا میشا؟

مهران
مهران

اقا سایت سی پی آی گیمس دات کام یه کرک منتشر کرده کرکش روش نوشته CPY و کامنت هارا هم خواندم کاربران اون سایت تسکر کرده بودند یعنی کرک درسته. میشه تست کنید اون کرک رو و نتیجه رو بگید و اگر کار میکنه بازی رو دانلود کنیم؟

متین
متین

ببخشید من فایل نصبی رو از دوستم گرفتم اون فایل برای استیم بوده حالا من میتونم با همون فایل تو یوپلی بازی کنم؟ممنون از پشتیبانی خوبتون!

علیرضا
علیرضا

لطفا پارت 16 رو اصلاح کنین ارور 404 میده

کوروش
کوروش
سلام. این بازی انلاین هست. و قابلیت افلاین نداره. این یعنی اینکه برای اتصال به سرور حتما میبایست توسط یوبیسافت شناسایی بشی تا بتونی به سرور متصل بشی. بنابراین امکان کرک شدن وجود ندارد چون نیاز داره که روی سرور بازی کنی درست میگم ؟ یعنی این شانس وجود نداره… ادامه.. »
hhh
hhh

سلام.ببخشید من این بازی رو گرفتم فرقی نداره سی دی کی استیم یا یوپلی رو بگیرم؟

hhh
hhh

خوب من الان چنتا فایل مربوط به استیم تو فایل بازی هست ولی رو ایکون بازی که میزنم میره توی UPLAY و سی دی کی میخواد حالا کدومو بخرم؟

siavash90
siavash90

سلام..ببخشید این دیتایی که گذاشتین uplay نمیشناسه کجا باید کپیش کنم