اکشنبازی کامپیوتربرترین بازی های کامپیوتریترس و بقاجهان بازچند نفره آنلاینماجراجویی

دانلود بازی Generation Zero برای PC – نسخه کرک شده CODEX-FitGirl

دانلود بازی Generation Zero


بازی نسل صفر
یا همان بازی Generation Zero یک بازی ویدئویی در سبک جهان باز ، اکشن ، چند نفره آنلاین و ماجراجویی میباشد که توسط استدیوی Avalanche Studios طراحی و عرضه شده است. Generation Zero در دهه های گذشته یعنی سال 1989 در کشور سوئد جریان داد. شما در بازی Generation Zero با چهار کاربر در دنیایی که ربات ها دیگر صاحب آن شده اند باید برای بقا مبارزه کنید. شما در زمانی وارد این بازی و کشور سوئد میشوید که دیگر چیزی از زیبایی های این کشور وجود ندارد و همه آن تبدیل به خرابه هاییی شده که ربات ها به آن حکومت میکنند. شما در Generation Zero باید تمام تلاش خود را بکنید تا در مقابل چالش های بزرگ بازی زنده مانده و در مقابل ربات ها استادگی کنید تا آن ها را شکست دهید.

Generation Zero چیزی شبیه بازی DayZ میباشد که توسط استدیوی Bohemia ساخته و طراحی شده است. شما به همراه دوستان خود باید به جمع آوری منابع بپردازید تا خود را ارتقا دهید، همچنین شما میتوانید به صورت تک نفره نیز بازی کنید و اجباری به بودن سه بازیکن دیگر نخواهد بود. نکته قابل توجه و جذاب این بازی در مبارزات با ربات ها میباشد، شما اگر در مبارزه با رباتی قوی عمل کنید و او را به مرز شکست دادن پیش ببرید ممکن است او از دست شما فرار کرده و در روز دیگری مجدد همان ربات به شما حمله کند و نکته جالب اینجاست که اگر در نبرد قبلی به او صدمه ای زده باشید ظاهر آن همانطور باقی خواهد ماند و متوجه خواهید شد همان ربات فراری است. استراتژی‌های مختلفی برای مبارزه با ربات‌ها در بازی گنجانده شده است. نبرد‌های تن به تن یا مخفی کاری تنها یکی از راه‌هایی است که بازیکنان می‌توانند از طریق آن دشمنان خود را نابود کنند. در آن سو شما می‌توانید با فریب دادن ربات‌ها آنها را به تله بیندازید یا اینکه با عوامل محیطی آنها را از بین ببرید. دشمنان بازی طوری طراحی شده‌اند که برای شکست دادن هر یک از آنها باید قسمت ضعیف بدن آنها مورد هدف قرار بگیرد.

دانلود بازی Generation Zero

دانلود بازی Generation Zero

| لینک دانلود بازی در تاریخ 21 تیر 1399 بروزرسانی و نسخه جدید اضافه شد! |

 

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl :

Generation Zero v1814208 (Anniversary Update) + 8 DLCs + Multiplayer

بر اساس نسخه CODEX تحت عنوان Generation.Zero.Anniversary-CODEX فشرده سازی شده است. ورژن بازی v1814208 می باشد.

دو کرک آنلاین بازی داخل فولدر NoDVD در محل نصب بازی موجود است که به شما اجازه می دهد بازی را با سایر استفاده کنندگان کرک به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید.

در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.

حجم بازی از 29.9 گیگابایت به 9.0 گیگابایت کاهش یافته است.

زمان تقریبی نصب بازی بین 8 الی 20 دقیقه خواهد بود.

فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 40 گیگابایت و در هنگام نصب حدود 46 گیگابایت است.

حداقل به 2 گیگابایت فضای خالی RAM برای نصب بازی نیاز است.

توجه! اگر نمی توانید نشانگر ماوسرا در منوی اصلی حرکت دهید ، لطفا کلیدهای ترکیبی Alt+Tab را دو بار فشار دهید تا با سوئیچ پنجره بازی و بازگشت ، مشکل برطرف شود.

بسته های الحاقی (DLC) زیر در بازی لحاظ گردیده و فعال شده اند:

Pre-Purchase Content
Tubular Vanity Pack
Schweet Vanity Pack
Blockbuster Vanity Pack
Bikes
Alpine Unrest
Rivals & Experimental Weapons
Apparel Crafting

بازی Generation Zero را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا