دانلود تمام جلدهای کتاب نغمه آتش و یخ (بازی تاج و تخت) به زبان فارسی

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود تمام جلدهای کتاب نغمه آتش و یخ (بازی تاج و تخت) به زبان فارسی

31279530 2102924646655294 1875718338215149568 n 1 دانلود تمام جلدهای کتاب نغمه آتش و یخ (بازی تاج و تخت) به زبان فارسی

بیش از 20000 صفحه کتاب الکترونیکی و 16 جلد کتاب به زبان انگلیسی و فارسی!

تمامی کتاب های اصلی و فرعی دنیای آتش و یخ (برای اولین بار در ایران)

پست ویژه سایت پارسی دانلود (برای اولین بار)

به همراه نسخه اصلی و نسخه ترجمه شده

توجه: عکس پست تزئینی می باشد

نغمه آتش و یخ (بازی تاج وتخت) نام مجموعه داستانی است نوشته جرج آر. آر. مارتین (نام کامل: جرج ریموند ریچارد مارتین) نویسنده آمریکایی که معمولا ژانر داستان هایش تخیلی و فانتزی است. مجموعه داستان های نغمه آتش و یخ معمولا به دلیل شگفتی هایی که در آنها وجود دارد معروف هستند.

جرج آر. آر. مارتین از کشتن شخصیت های اصلی داستانش هیچ ترسی ندارد و با همین رویه اش باعث می شود که به اصلاح عامیانه فک مخاطب از جایش بیفتد. او خیلی راحت شخصیت هایی که بسیار آنها را پرداخته را از حضور داشتن در ادامه داستان محروم می کند ، حال تفاوتی نمی کند که آن شخصیت مرد باشد یا زن ، محبوب باشد یا منفور ، شخصیت مثبت باشد یا منفی. معمولا این گونه کشت و کشتار ها در داستان های نغمه آتش و یخ بسیار خشن و بی رحمانه است. تا به حال پنج جلد از این مجموعه کتاب به بازار آمده و همینطور جرج آر. آر. مارتین وعده آمدن قسمت ششم و هفتم را هم به هواداران داده اما هنوز که هنوز است از قسمت ششم و هفتم این کتاب های وستروسی خبری نیست.

اما می توان دلیل اصلی را که باعث مشهور شدن این مجموعه کتاب و همینطور نویسنده اش جرج آر. آر. مارتین شد ، ساخت سریالی اقتباس شده از روی این مجموعه به نام بازی تاج و تخت  دانست. این مجموعه تلویزیونی که در سال 2011 از شبکه HBO پخش شد توانست تحسین مخاطبان و منتقدین را بر انگیزد. بسیاری از بازیگران این سریال بازیگرانی جوان و با استعداد بودند که در آینده بسیار مشهور و محبوب شدند. تا کنون 7 فصل سریال از روی این مجموعه کتاب ها اقتباس شده است. البته نباید این نکته را از یاد برد که وفادارای کامل سریال به کتاب و متن آن و حتی شبیه بودن دیالوگ بازیگران به کتاب باعث خوب از آب در آمدن آن شد.

خلاصه داستان مجموعه کتاب های نغمه آتش و یخ:

داستان این مجموعه کتاب در قاره ای خیالی به نام وستروس  رخ می دهد. در آغاز کتاب مردم این قاره در فصل تابستان به سر می برند اما از رسیدن زمستانی طولانی هراس دارند. زیرا طبق گفته اجدادشان در فصل زمستان موجوداتی افسانه ای به نام وایت واکرها (مردگان سفید) از خواب بر می خیزند و به سرزمین های اطرافشان یورش می برند. مردم وستروس دیواری بسیار بلند را در مقابل وایت واکر ها ساخته اند تا ورود آنها به سرزمین شان جلوگیری کنند و همچین افرادی را در قالب گروهی به نام نایت واچ برای نگهبانی از آن دیوار قرار دادند.

داستان این مجموعه کتاب به چندین موضوع می پردازد که بیدار شدن وایت واکرها از خواب تابستانی و حمله آنها به وستروس و نبرد هفت پادشاهی برای رسیدن به تخت سلطنت موضوعات اصلی آن است. همچنین این مجموعه کتاب به موضوعات مانند خیانت ، مذهب ، وفاداری ، قتل ، سیاست و اختلاف طبقاتی نیز می پردازد.

اطلاعات نویسنده:

جرج آر. آر. مارتین (نام کامل: جرج ریموند ریچارد مارتین) نویسنده و نمایش آمریکایی که معمولا ژانر داستان هایش تخیلی و فانتزی است. دلیل مشهور شدن او به نگارش در آوردن مجموعه کتاب های نغمه آتش و یخ می باشد که سریال اقتباس شده به نام بازی تاج و تخت از روی آن ها ساخته شد. او آنقدر با کتاب و سریالش مشهور شد که مجله تایم وی را در سال 2011 جز 100 فرد تاثیر گذار سال قرار داد. او تا کنون ازدواج کرده است که ازدواج اولی اش به طلاق منجر شد اما تقریبا 30 سال بعد در سال 2011 بعد از پخش مجموعه بازی تاج و تخت و مشهور شدنش دوباره ازدواج کرد.

او هم اکنون 69 سال دارد. جرج آر. آر. مارتین در خانواده ای فقیر و کار رشد کر و بزرگ شد. او در نوجوانی عاشق کمیک استریپ ها و ابر قهرمان ها بود. همیشه مجلات ابر قهرمان ها را جمع می کرد و در آرشیوش در خانه نگه داری می کرد. در جوانی موفق شد مدرک فوق لیسانسش را در رشته خبرنگاری دریافت کند. او نوشتن داستان هایش را از همان جوانی آغاز کرد. 20 سال بعد او نوشتن مجموعه کتاب های نغمه آتش و یخ را آغاز کرد و 7 سال بعد حق ساختن سریالی از روی این کتاب به شکبه تلویزیونی فروخت.

gematruna دانلود تمام جلدهای کتاب نغمه آتش و یخ (بازی تاج و تخت) به زبان فارسی

اطلاعات سریال ساخته شده از روی این کتاب:

بازی تاج و تخت سریالی آمریکایی است که از این کتاب اقتباس شده. ساخت این سریال بر عهده دیوید بنیاف و دی. بی. وایس بوده است. این مجموعه تلویزیونی که در سال 2011 از شبکه HBO پخش شد توانست تحسین مخاطبان و منتقدین را بر انگیزد. بسیاری از بازیگران این سریال بازیگرانی جوان و با استعداد بودند که در آینده بسیار مشهور و محبوب شدند. تا کنون 7 فصل سریال از روی این مجموعه کتاب ها اقتباس شده است. این سریال در بانک مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی یعنی سایت IMDB نمره فوق العاده 9.5 از 10 را کسب کرده است.

حواشی سریال و کتاب نغمه ای آتش و یخ:

بسیاری از منتقدین این مجموه کتاب و سریال را به داشتن صحنه بسیار زشت محکوم می کنند. این سریال از نمایش دادن هر گونه صحنه جنسی کم نگذاشته و هر قسمتش تقریبا یک صحنه جنسی دارد. مخصوصا 5 فصل اول این سریال. به همین دلیل شاید مخاطبانش عده ای کمی باشند و اگر این صحنه های اضافی را که هیچ گونه پیشبردی در داستان سریال هم ندارند را از آن حذف کنند ، مخاطبان بسیار بیشتری جذب خواهد کرد.

اطلاعات مجموعه کتاب نفمه آتش و یخ:

نام کامل مجموعه کتاب: نغمه آتش و یخ

نام داستان ها و کتاب های موجود (به زبان فارسی): 1-بازی تاج و تخت ، 2- نزاع شاهان ، 3- یورش شمشیرها و چند ده داستان و کتاب دیگر به زبان انگلیسی و فارسی

 نام لاتین کتاب:  A Song of Ice and Fire

نویسنده: جرج آر. آر. مارتین

مترجمین:  سحر مشیری ، گروه ترجمه وینترفل ، سایت وستروس

تعداد صفحات: تقریبا 20000 صفحه !!

انتشارات:

تیراژ:

سال چاپ:

موضوع: رمان و داستان

توضیحات بیشتر: ویکی پدیا

توجه: تنها کتاب های 1-بازی تاج و تخت ، 2- نزاع شاهان ، 3- یورش شمشیرها ، نسخه های اصلی کتاب هستند و بقیه کتاب ها داستان های فرعی می باشند.

توجه: در صورتی که که دنبال کتابی در اینترنت می گردید برای خوندن ، اسمش رو زیر همین پست بگید تا براتون قرار بدیم.

توجه: جلدهای بعدی کتاب به دلیل ترجمه نشدن توسط مترجم اینترنتی خانم سحر مشیری در سایت قرار نمی گیرند.

توجه: اگر از این پست استفاده کردید با نظرات زیباتون ما رو برای ادامه کار دلگرم کنید.

مشخصات فایل
  • فرمت : PDF
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

13

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
zعلیرضاسجاددالیافریبا Recent comment authors
جدید ها قدیمی ها محبوبترین ها
سجاد
مهمان
سجاد

وای لینکا خرابه ای خدااا

علیرضا غلامی
Editor

سلام.
متاسفانه مشکلی به وجود آمده در حال برطرف کردن هستیم.

z
مهمان
z

فیلتر شده؟
کی درستش میکنین؟

دالیا
مهمان
دالیا

سلام مرسی از سایت خوبتون
اگر ممکنه کتاب های witcher رو هم قرار بدین
ممنون

فریبا
مهمان
فریبا

سلام مرسی از مطلب ای کاش یک اپلیکیشن هم مثل اپلیکیشن خوانا داشتید که می‌تونستیم کتاب‌هامون رو باهاش سازماندهی کنیم و کتابخونه برای خودمون داشته باشیم. این آدرس وب‌سایتشونه: http://www.khanabooks.com

علی
مهمان
علی

کتابش عکس داره؟
بدون تصویر که اصلا جالب نمیشه!!

امیرمحمد
مهمان
امیرمحمد

لطفا کتاب اژدهایی یخی با رقص با اژدهایان رو هم ترجمه کنید و بذارید

امیرمحمد
مهمان
امیرمحمد

سلام لطفا کتاب آتش و خون رو هم بگذارید ممنون میشم

امیرمحمد
مهمان
امیرمحمد

سلام لطفا کتاب آتش و خون روهم بگذارید ممنون میشم

صدرا
مهمان
صدرا

سلام ، خسته نباشید
آیا این ترجمه هایی که گزاشتین سانسور شده هستش یا نه ؟

ERFAN
مهمان
ERFAN

دمتون گرم واقعا زحمت کشیدید

فرهاد
مهمان
فرهاد

سلام مجموعه کتاب های طرف شب ( نایت ساید ) نوشته سیامون آر گرین رو قرار بدید
با تشکر از وبسایت خوبتون