دانلود کتاب جزیره اسرار آمیز از ژول ورن

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود کتاب جزیره اسرار آمیز از ژول ورن

جزیره اسرارآمیز دانلود کتاب جزیره اسرار آمیز از ژول ورن

جزیره اسرار آمیز یک از معروف ترین آثار ژول ورن ، نویسنده فرانسوی است. می توان گفت این رمان ادامه دیگر شاهکار ژول ورن یعنی بیست هزار فرسنگ زیر دریا است. ژول ورن نویسنده ای صاحب سبک است که شگفتی هم در آثارش کم نداشته است. برای نمونه او در رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا اش ، اختراع زیردریایی را پیش بینی کرده بود که در کمال تعجب درست هم بود.

رمان های دیگر او هم از این قاعده مستثنی نیستند. ژول ورن نویسنده ای پرکار بود و هیچ وقت دست از نوشتن دست بر نمی داشت. کتاب های او الگوی داستان نویسی برای علمی تخیلی نویسان جهان است. فیلم های بسیاری از روی کتاب های او ساخته شده و نویسندگان بسیاری به تقلید از او رمان نوشته اند. ژول ورن در کتاب جزیره اسرار آمیز به طرز شگفت انگیزی همه چیز را توصیف می کند ، او از علم خودش هم در این کتاب بسیار استفاده کرده است. البه آنقدر کتاب جزیره اسرار آمیز او حجیم بود که بسیار از انتشارات در کشورهای دیگر از جمله ایران ، از حجم آن کاستند.

خلاصه داستان کتاب جزیره اسرار آمیز:

جزیره اسرار آمیز داستان پنج زندانی در خلال جنگ های داخلی آمریکا است که در زندان ریچموند در یکی از ایالات های آمریکا زندانی شده اند. آنها با کمک مغز متفکرشان مهندس سایروس اسمیت بالنی پیدا می کنند و به کمک آن در هوایی طوفانی موفق به فرار کردن از زندان می شوند. اما خبر ندارند که چه اتفاقی قرار است در ادامه برای آنها رخ دهد. هوای طوفانی و وحشتناک اجازه نمی دهد آنها فرارشان را تکمیل کنند و بالن در اقیانوس سقوط می کند. پنج دوست که گمان می کردند در اقیانوس غرق می شوند ، در کمال تعجب سر از جزیره ای ناشناخته و اسرار آمیز در میاورند. آنها به کمک یکدیگر آن جزیره غیر قابل سکونت را قابل سکونت می کنند و برای خودشان تمدنی به پا می کنند.

اطلاعات نویسنده:

ژول ورن نویسنده ای صاحب سبک است که شگفتی هم در آثارش کم نداشته است. برای نمونه او در رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا اش ، اختراع زیردریایی را پیش بینی کرده بود که در کمال تعجب درست هم بود. رمان های دیگر او هم از این قاعده مستثنی نیستند. ژول ورن نویسنده ای پرکار بود و هیچ وقت دست از نوشتن دست بر نمی داشت. کتاب های او الگوی داستان نویسی برای علمی تخیلی نویسان جهان است. فیلم های بسیاری از روی کتاب های او ساخته شده و نویسندگان بسیاری به تقلید از او رمان نوشته اند.ژول ورن در خانواده ای مرفه در منطقه بندری و کنار دریا در شهر نانت فرانسه متولد شد و همین مکان باعث شد که او علاقه بسیار زیادی به کشتی رانی و کشتی داشتن پیدا کند. شاید به همین علت بود که داستان بیست هزار فرسنگ زیر دریا را به نگارش درآورد.

ژول ورن زمانی آوازه اش در دنیا پیچید که نویسنده های بسیار بزرگی در آن زمان زندگی می کردند ، نویسنده هایی مانند : لئو تولستوی ، فئودور داستایوفسکی ، الکساندر دوما و…. سه کتاب معروف ژول ورن که باعث مشهور شدنش شد ، کتاب های: سفر به مرکز زمین ، سفر به ماه و پنج هفته در بالن بودند. البته شاید کتاب سفر به ماه او هم اکنون برای ما جذابیتی نداشته باشد اما در زمان خودش فوق العاده جذاب بود. ژول ورن در سال های آخر عمرش به بیماری آب مروارید چسم مبتلا شد اما باز هم از نوشتن دست بر نداشت و کتاب دنیای آینده را نوشت.

فیلم ساخته شده از روی این کتاب:

جزیره اسرار آمیز آنقدر کتاب جذابی بود که در تمام دنیا چندین و چند فیلم و سریال از روی آن ساخته شد که جدید ترینشان سفر به جزیره اسرار آمیز با بازی دواین جانسون است.

اطلاعات کتاب جزیره اسرار آمیز:

نام کامل کتاب:  جزیره اسرار آمیز

نام لاتین کتاب: The mysterious island (به فرانسوی: L’Île mystérieuse)

نویسنده: ژول ورن

مترجم:  جواد محیی

تعداد صفحات: 836 صفحه

انتشارات: گوتنبرگ

تیراژ: 2000 نسخه

سال چاپ: 1386

موضوع: رمان و داستان

 

مشخصات فایل
  • حجم : 10 مگابایت
  • فرمت : PDF
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

avatar