دانلود کتاب مدیر مدرسه از جلال آل احمد

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود کتاب مدیر مدرسه از جلال آل احمد

9789644530777 دانلود کتاب مدیر مدرسه از جلال آل احمد

مدیر مدرسه نام یکی از معروف ترین رمان های جلال آل احمد ، نویسنده معاصر ایرانی است. جلال آل احمد نویسنده ، مترجم و روشنفکر ایرانی متولد شهریور 1348 در تهران است. همسر وی سیمین دانشور هم یکی از نویسنده های مشهور تاریخ معاصر ایران است. مدیر مدرسه کتابی زیبا در مورد زندگی یک معلم است که برای راحتی کار و حقوق بیشتر به دبستانی ابتدایی در یک منطقه دور افتاده شهر سفر می کند. او گمان می کند که مدیر شدن در یک دبستان ابتدایی کاری آسان است اما آنجاست که نظرش عوض می شود. او در این مدرسه با چالش های فراوانی رو به رو می شود که در نوع خود در نقل داستان از زبان خود معلم زیبا است.

خلاصه داستان کتاب مدیر مدرسه:

مدیر مدرسه کتابی زیبا در مورد زندگی یک معلم است که برای راحتی کار و حقوق بیشتر به دبستانی ابتدایی در یک منطقه دور افتاده شهر سفر می کند. او گمان می کند که مدیر شدن در یک دبستان ابتدایی کاری آسان است اما آنجاست که نظرش عوض می شود. او در این مدرسه با چالش های فراوانی رو به رو می شود که در نوع خود در نقل داستان از زبان خود معلم زیبا است. چالش هایی که بی شباهت به حال و روز دانش آموزان الان هم نیست. معلمی که به دانش آموزانش عکس های لخت زنان را می دهد تا با آنان کاردستی بسازند! یک معلم سر از زندان در می آورد و دیگری به بیمارستان می رود و مدیر مدرسه ما می ماند و یک دنیا مشکلات. وزارت فرهنگ هم که هیچ کمکی به آنها نمی کند و مدیر مدرسه مجبور است از خانواده ها درخواست کمک کند. او حالا پشیمان است که برای چه آنقدر به کارگزینی رشوه داد و منت وزارت فرهنگ را کشید و آن قدر رفت و آمد تا بشود مدیر یک مدرسه وسط ناکجا آباد و آنقدر زحمت بکشد!

اطلاعات نویسنده:

جلال آل احمد نویسنده ، مترجم و روشنفکر ایرانی متولد شهریور 1348 در تهران است. همسر وی سیمین دانشور هم یکی از نویسنده های مشهور تاریخ معاصر ایران است. جلال آل احمد اصالتا اهل شهرستان طالقان و روستای اورازان است. او حتی سفری به روستای اورازان داشته است و سفرنامه ای زیبا در مورد این سفر نوشته است. آل احمد در نوشته هایش از همسایگی با نیما یوشیج هم می گوید ، از روزهای آخر عمر پدر شعر نو فارسی و سختی های که نیما کشیده است. او حتی لحظات آخر زندگی نیما را هم به نگارش در آورده است. آل احمد مدرک فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی را به دست اورد و حتی تا مقطع دکتری هم پیش رفت اما در نهایت از تحصیل در آن مقطع منصرف شد.

نکات جالب در مورد نویسنده داستان:

جلال آل احمد مترجم هم بود و کتاب های زیادی از نویسنده های مانند داستایوفسکی ، آلبرکامو و … ترجمه کرده است. او در سیاست هم فعالیت بسیاری داشت و عضو حزب توده بود. آل احمد حتی آنقدر از جریانات کودتای 28 مرداد متاثر شده بود که از به وجود آمدن این رخدادها افسردگی گرفت و تا چند وقت پایش را از دنیای سیاست بیرون کشید. جلال آل احمد نویسنده بزرگ ایرانی در نهایت خیلی زود و در سن 45 سالگی از دنیا رفت. جنازه او بر خلاف وصیت او خیلی زود به خاک سپرده شد. همین رخداد باعث شد تا خیلی بر این عقیده پیدا کنند که ساواک در این مرگ نقش داشته اما سیمین دانشور همسر وی این ادعا را به شدت تکذیب کرد. اما بر خلاف همسر جلال ، خواهر او معتقد بود که حتما ساواک او را کشته است. در جالب بودن شخصیت جلال آل احمد همین بس که او وصیت کرده بود که بعد از مرگ جنازه او را برای تشریح به دانشگاه ببرند. اما به دلیل این که وصیت وی خلاف شرع بود با این خواسته او مخالفت شد.

اطلاعات کتاب مدیر مدرسه:

نام کامل کتاب: مدیر مدرسه

نام لاتین کتاب: The school manager

نویسنده: جلال آل احمد

مترجم:  –

تعداد صفحات: 36 صفحه

انتشارات: تایپ شده

تیراژ:

سال چاپ:

موضوع: رمان و داستان

 

مشخصات فایل
  • حجم : 200 KB
  • فرمت : PDF
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

avatar