مقایسه فروشنده های بک لینک و رپورتاژ آگهی ، قبل از خرید بک لینک

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

تاثیر خرید بک لینک در سئو بیش از پیش است اما در صورتی که اصولی و بهینه باشد ، در غیر این صورت خرید بک لینک ممکن است سایت شما را نابود کند .

اگر شما از ۱۵۰ سایت بک لینک خرید کنید ولی همه ی این ۱۵۰ سایت در اختیار ۱ نفر باشد براحتی توسط گوگل شناسایی می شود . کافی هست شما از طریق whois و یا main ip اطلاعات را فراخوانی کنید .

ارزش خرید بک لینک از ۱۵۰ سایت روی ۱سرور و دارای یک whois با خرید از ۱سایت ، تقریبا یکسان است !

مطلبِ اصلیِ ما را ( در 3ochi.com ) قبل از خرید بک لینک مطالعه کنید

خرید بک لینک

خرید بک لینک بی شک تاثیر گذارترین روش در کنار خرید رپورتاژ آگهی برای بهبود رتبه در نتایج گوگل می باشد و در این مطلب به مقایسه سایت های فروشنده بک لینک پرداخته ایم . در این مقایسه به ترتیب نتایج گوگل در جستجوی خرید بک لینک ، از سایت های فروشنده ی بک لینک مورد بررسی قرار می گیرند و همچنین سایت های که در تبلیغات گوگل فعال هستند نیز مورد بررسی قرار میگیرند . این مطلب پاسخی است به اینکه چگونه بک لینک بخریم و از کجا بک لینک بخریم .

بک لینک چیست ؟

اگر بخواهم طوری توضیح بدم که متوجه بشید بک لینک چیست ، باید اینطور تصور کنید ؛

چسباندن اعلامیه و اطلاعیه اگر بک لینک باشد در واقع ارجاع از یک محله یا تابلو به یک مکان دیگر هست و ممکن هست این ارجاع دارای اعتبار بالا باشد .

مثلا یک اطلاعیه برای کسب و کار شما در روی درب استانداری چسبانده شود درواقع اعتبار بسیار بالای به کسب و کار شما می دهد .

حالا بک لینک هم به همین حالت هست که عرض کردم . اگر بک لینک شما یا پیوند ورودی شما در یک مکان(وب سایت) قرار داده شود یک میزان اعتبار به شما داده می شود . میزان این اعتبار به خیلی عوامل پیچیده و سخت بستگی دارد .

backlink بک لینک مقایسه فروشنده های بک لینک و رپورتاژ آگهی ، قبل از خرید بک لینک

دور بک لینک رو با خط قرمز مشخص کردم

بک لینک BackLink از سایت های قوی اگر به سایت شما داده شود ، اعتبار سایت شما خیلی بیشتر بالا می رود تا اینکه بک لینک شما روی یک سایت ضعیف و تازه کار و کم بازدید باشد .

به طور استاندارد روی هر سایتی که رپورتاژ آگهی منتشر می شود باید بروزرسانی های منظمی داشته باشد و اینطور نباشد که کلا تمام پستها رپورتاژ آگهی باشد که در این حالت تاثیری نمی گذارد .

اتوریتی امتیازی هست که توسط سایت moz.com به کل سایت ها داده می شود و ارتباطی به گوگل ندارد و بنوعی می توان این امتیاز اتوریتی را به شکل غیر طبیعی افزایش داد درحالی که برای گوگل ارزشمند نیست .

و در آخر پیشنهاد می شود قبل از خرید بک لینک ، مطلب مربوط به مقایسه فروشنده های بک لینک و رپورتاژ آگهی را در سایت سئوچی مطالعه کنید .

http://3ochi.com

مشخصات فایل
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

بازی های برتر

برچسب ها : رپورتاژ آگهی

avatar