“جنگ برای سیاره میمون ها” هفته اول اکران خود را با موفقیت پشت سر گذاشت

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

NEyTXaCc1lDeBF 3 b جنگ برای سیاره میمون ها هفته اول اکران خود را با موفقیت پشت سر گذاشت

محصول کمپانی FOX که با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری اش خرج زیادی روی دوش تهیه کننده گذاشته توانست در هفته اول اکرانش به فروش کلی ۱۰۲.۵ میلیون دلار دست یابد.این فیلم که سومین قسمت از مجموعه علمی تخیلی میمون هاست نسبت به سری های قبل همین مجموعه کمتر به فروش رفته که دلیل آن شایذ تکراری شدن داستان جنگ میان انسان و میمون هاست.

2017 07 18 103013 جنگ برای سیاره میمون ها هفته اول اکران خود را با موفقیت پشت سر گذاشت

مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه” در پابان هفته دوم اکرانش به فروش کلی ۲۰۸.۲ میلیون دلار دست پیدا کرد اما این در مقایسه با سری های قبلی Spiderman افت فروش قابل توجهی داشته است.مرد عنکبوتی محصول کمپانی سونی با بودجه ۱۷۵ میلیون دلاری ساخته شد اگرچه در سینماهای آمریکا ۴۵ میلیون دلار کسب کرد اما ۶۱ درصد افت فروش داشت.

انیمیشن جذاب “من نفرت انگیز ۳” با بودجه ۸۰ میلیون دلاری در هفته سوم اکران خود ۱۸.۹ میلیون دلار فروش رفت و تنها با ۴۴ درصد افت فروش مواجه شد.انیمیشن The secret life of pets نیز در هفته سوم اکرانش با چنین درصد افتی مواجه بود.فروش جهانی گِرو و مینیون هایش به ۱۸۷.۹ میلیون دلار رسید و تخمین میزنند درآمد نهایی ۲۷۵ میلیون دلار را تجربه کند.

این هفته باید منتظر اکران جدیدتربن ساخته کریستوفر نولان به نام دانکرک باشیم،که داستان آن روایتگر تخلیه نیروهای فرانسوی از دانکریک است.

مشخصات فایل
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

2

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
علیرضا باقریفربد Recent comment authors
جدید ها قدیمی ها محبوبترین ها
فربد
مهمان
فربد

سلام.فیلم های قبلی این مجموعه(down of the planet of the apesو rise of the planet of the apes) را هم قرار می دهید؟