دانلود Angry Birds Evolution 1.3.1 بازی تکامل پرندگان خشمگین آیفون

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 15 بازدید
تاریخ انتشار: 23 دی 1395

دانلود Angry Birds Evolution 1.3.1 بازی تکامل پرندگان خشمگین آیفون

Angry Birds Evolution یک بازی محبوب و سرگرم کننده از پرندگان عصبانی می باشد. یک تیم از پرندگان خشمگین درست کنید و خوک ها را از بین ببرید. جمع آوری بیش از 100 پرنده و تکمیل تیم خود از وظایف شما می باشد. پرندگان خنده دار و جذاب که هر کدام مهارت های خاص خود را خواهند داشت که شما باید به موقع و حرفه ای از آن ها استفاده کنید و خوک ها را نابود کنید. با بازی خوب خود در جزیره پرندگان خشمگین پاداش دریافت خواهید کرد و مراحل بعدی برای شما باز خواهد شد. شما می توانید با دیگر بازیکنان رقابت کنید و آن ها را به چالش بکشانید. بیش از 90 خوک تخم مرغ دزد وجود دارد. هم اکنون می توانید این بازی آیفون را از وب سایت پارسی دانلود دریافت نمایید.

 

برخی دیگر از ویژگی های بازی Angry Birds Evolution :

– 100+ پرندگان خشمگین جدید برای جمع آوری تخم

– کاوش جزیره

– رقابت در برابر دیگر بازیکنان

– جمع آوری و تکامل گله خود

– جنگ با مواد منفجره

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

The Angry Birds are back! Build your team, train your birds and kick the pigs off Bird Island. Collect over 100 ALL-NEW BIRDS and evolve your favorites in this action-packed 3D RPG. Mayhem! Drama! Hilarious Fun! Join the craze today!

COLLECT, ASSEMBLE AND EVOLVE YOUR FLOCK

100+ crazy new Angry Birds?! That’s right, the flock is bigger and badder than ever before! Build your team own team, combine super skills and evolve your birds into their ultimate form.

مشخصات فایل
  • حجم : 389 مگابایت
  • فرمت : ipa
  • ورژن : v1.3.1
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.