دانلود Angry phoenix revenge 3D 1.2 بازی انتقام ققنوس عصبانی اندروید

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود Angry phoenix revenge 3D 1.2 بازی انتقام ققنوس عصبانی اندروید

1 angry phoenix revenge 3d دانلود Angry phoenix revenge 3D 1.2 بازی انتقام ققنوس عصبانی اندروید

Angry phoenix revenge 3D کنترل پرواز ققنوس آتشین را در دست بگیرید و به مبارزه با سربازان ارتش سلطنتی بروید و به شهر های متفاوت حمله کنید. احساس خشم ققنوس به این دلیل است که او می خواهد تا سرزمین های خود را که توسط انسان ها تصرف شده است را پس بگیرد و شما به او باید کمک کنید به یک نبرد و مبارزه با کل جهان بروید. حمله به قلعه و دیواره های برج و استفاده از نفس آتشین و پنجه های قوی ققنوس را برای شکست شوالیه ها و کمانداران مختلف را فراموش نکنید. برخی دیگر از ویژگی های بازی در ادامه مطلب ذکر شده است. هم اکنون می توانید این بازی زیبا را که برای اولین بار در بین سایت های ایرانی منتشر شده است را دریافت نمایید.

 

 

برخی دیگر از ویژگی های بازی Angry phoenix revenge 3D :

– کنترل و پرواز ققنوس افسانه ای 3D

– جهان قرون وسطی

– دشمنان متعدد

– سحر و جادو قدرتمند

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Take control of a warrior Phoenix and reclaim your medieval kingdom. Angry Phoenix Revenge 3D provide you a perfect chance to feel the terror and menace of being an Angry Gold Wings Monster. Let’s continue all the myths! This Ultimate Phoenix game will give you a real life Phoenix Flying and attacking experience.

Fly the beast up high and spit fireballs to destroy enemies. Attack the fortress and fight with knights & archers! Fight other mythical monsters who’ve joined hands with your enemies and claim back what’s yours.

مشخصات فایل
  • حجم : 49.1 مگابایت
  • فرمت : apk
  • ورژن : v1.2
  • اندروید : 4.0
  • امتیاز گوگل پلی : 3.8 از 5
  • منبع : پارسی دانلود

avatar