دانلود بازی Assassin’s Creed II برای کامپیوتر – نسخه DODI

نظرات: 7 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 2,318 بازدید
تاریخ انتشار: 17 آبان 1400

دانلود بازی Assassin's Creed II برای کامپیوتر - نسخه DODI

بازی فرقه قاتلین 2 یا همان بازی Assassin’s Creed II دنباله ای بر عنوان Assassin’s Creed (محصول سال 2007 میلادی) در سبک ترکیبی اکشن ، مخفی کاری ، جهان باز و ماجراجویی سوم شخص می باشد که در تاریخ 4 مارس 2010 برای PC منتشر شد.این بازی به مانند نسخه پیشین توسط استودیوی Ubisoft Montreal طراحی و ساخته شده است که در مقایسه با نسخه اول تغییرات و پیشرفت های بسیاری به خود دیده است.

دانلود بازی Assassin’s Creed II

از نظر خیلی ها Assassin’s Creed II بهترین بازی در این سری است که هیچوقت به مانند آن دیگر ساخته نشد. در این نسخه شما بیشتر رنگ و بوی انتقام را احساس می‌کنید. شخصیت اصلی بازی اتزیو نام دارد که به مانند همیشه به دلایل خاصی، با تمپلار ها مشکل دارد و همین موضوع دلیلی بر آشنا شدنش با انجمن اساسین‌ ها و تبدیل شدنش به یک اساسین حرفه‌ای و بااستعداد می‌شود. اما این مشکل از چه قرار است؟ پدر و دو برادر اتزیو بدست تمپلار ها همگی با هم در وسط یک میدان به دار آویخته شدند و یکی پس از دیگری جان دادند. درحالی که اتزیو در نزدیکی آنها حضور داشت و تمام حادثه را با جزئیاتش تماشا می‌کرد اما هیچ کاری از دستش بر نمی‌آمد. اتزیو تنها راه انتقام را ورود به دنیای اساسین ها و مبارزه با تمپلار ها دانست. بنابراین تصمیم درست را گرفت و وارد دنیای اساسین ها و جنگ بی پایان آنها با تمپلار ها شد. اگر بخواهم از اتزیو برای شما توضیح بدهم باید به شما بگویم که بسیار سرکش‌تر و کله شق تر از الطائر است.حس انتقام حسابی در وجودش رخنه کرده بود و تصمیم داشت به هر قیمتی که شده انتقام خانواده‌اش را از تمپلار ها بگیرد.

 

 

بازی Assassin’s Creed II عنوانی محبوب که کسی فکرش را هم نمیکرد بتواند انقدر طرفدار در سراسر جهان پیدا کند و یا اینکه در سری های مختلف نسخه های متفاوتی عرضه کند. در نقش یک شخصیت دوست داشتنی و ابرقهرنان قرار بگیرید با ظلم مبارزه کنید. معمولا بخواهیم تعریف درستی از اساسین‌ ها داشته باشیم باید بگوییم گروهی از افراد حرفه ای که بطور مخفیانه و به بهترین روش هدف های خود را از بین میبرند و کسی بخواهد با زورگویی مقابل آنها یا مردم بی دفاع بایستد این اساسین‌ ها هستند که با مهارت های خود این افراد را از بین میبرند.

تمپلارها کسانی که شخصیت شما یعنی اتزیو به شدت با آنها مشکل دارد و میخواهد همگی را بطور کامل از بین ببرد حال فکر میکنید که چرا انقدر کینه و نفرت وجود دارد؟ همه ما میدانیم که مهم ترین چیز برای هر شخص خانواده است و این موضوع در سری بازی های Assassin’s Creed به خوبی حس میشود دلیل اینکه شخصیت اتزیو میخواهد از تمپلارها انتقام بگیرد این است که برادر و پدر او توسط این افراد به دار آویخته شدند. همین موضوع باعث میشود تا اتزیو به گروه اساسین‌ ها ملحق شود تا به عموان یک فرد حرفه ای وارد میدان شده و این گروه را از بین ببرد.

 

 

خودتان فکرش را بکنید اینکه خانواده شما را جلوی چشمتان بکشند و نتوانید هیچ کاری انجام دهید چه حسی جزء آتش انتقام میتواند در وجود شما روشن شود. اگر بخواهیم بیشتر در مورد اساسین‌ ها بگوییم باید گفت آنها به شدت اهل مخفی کاری هستند یعنی بیشتر کارهای خود را بی سرو صدا انجام میدهند و به سرعت محل را ترک میکنند این نشان از حرفه ای بودن است. اتزیو نیز به یه همچین سبک و گروهی نیاز دارد تا به خواسته خود برسد بدون اینکه مشکلی ایجاد شود. سلاح های جدید همچون تبر و شمشیر در بازی اضافه شده تا در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده کنید البته ویژگی جالبی که در اساسین‌ ها وجود دارد این است که آنها میتوانند از راه هایی عبور کنند که هر کسی قادر نیست یعنی در ارتفاع های بلند از مانع های مختلف کمک بگیرید مسیری هموارتر و سریعتر درست کنید.

همانطور که گفته شد شخصیت اساسین‌ ها افرادی حرفه ای هستند بنابراین باید گفت میتوانند با انجام حرکات نمایشی و پارکور از تمامی بخش ها بالا بروند و بپرند که در بازی Assassin’s Creed یک چیز طبیعی است پس هیچ مانعی نمی تواند شما را متوقف کند با کمک سلاح ها و چاقوی مخفی میتوانید تمامی دشمنان را از بین ببرید ماموریت ها را یکی پس از دیگری به پایان برسانید. در این بین اتزیو وارد یک رابطه عاشقانه میشود که مشکلاتش چند برابر خواهد شد. یعنی درست زمانی که در گروه اساسین‌ ها به خوبی پذیرفته شده و میتواند انتقامش را بگیرد باید از طرفی رابطه عاشقانه خود را نیز حفظ کند که این یک مشکل بزرگ است.

 

ok
 • بازی اساسین کرید 2 توانسته امتیاز عالی 86 از 100 را از سایت metacritic دریافت کند که جزو بازی های پرطرفدار بشمار میرود.

 

دانلود بازی اساسین کرید 2

البته شاهکارهای زیادی در بازی وجود دارد میتوان به آن اشاره کرد مثلا طراحی فوق العاده داستان که با شروع آن وارد یک ماجرای پیچیده و عجیب خواهید شد یا گرافیک بازی که نسبت به نسخه اولیه تغییرات زیادی کرده و بازیکن در کنترل و هدایت شخصیت هیچ مشکلی ندارد با یک نرمی فوق العاده میتواند به اطراف حرکت کنند بخصوص زمانی که در ارتفاع های بلند قرار دارد. برای اینکه بتوانید بر فراز آسمان های فلورانس پرواز کنید در بازی ماشین پرنده وجود دارد که با در اختیار گرفتن آن میتوانید این کار را انجام دهید نمای بهتری از شهر داشته باشید این همان چشم انداز منحصر به فردی است که قادر هستید از بازی Assassin’s Creed II داشته باشید. اگر به دنبال بازی هستید که داری یک داستان عمیق و فوق العاده و در عین حال از یک گرافیگ مناسب برخوردار باشد بازی Assassin’s Creed II به شما پیشنهاد میشود هرچند تمامی سری بازی های اساسین‌ عالی هستند و هر پلیری باید برای یک بار هم که شده به نوبت نسخه های مختلف این بازیها را تجربه کند.

 

ok
 • استارت تکامل بازی اساسین از این نسخه خورده است که میتوانید تفاوت را به طور کامل لمس کنید.

 

گیم پلی در این نسخه دست خوش تغییرات زیادی شده بود. سلاح های جدید و متنوعی به بازی افزوده شده بودند. تبرها و شمشیر های مختلفی در بازی وجود داشتند که در کنار سلاح همیشگی اساسین ها یعنی چاقوی مخفی، باعث می‌شد طعمی تکرار نشدی از مبارزه هابی دلچسب را بچشید. گرافیک در این نسخه جهش چشم گیری نسبت به نسخه‌ی قبلی داشت و نمایی هرچه زیباتر از شهر فلورانس (شهری که ماجراهای بازی در آن اتفاق میافدتد) را به نمایش می‌گذاشت. همچنین المان های جدیدی به بازی برای هرچه قوی تر شدن قسمت مخفی کاری گیم پلی افزوده شده بودند که از آنها می توان اضافه شدن گروه رقصنده ها و قابلیت پنهان شدن در میان آنها را نام برد. انیمیشن های جدیدی نیز به حرکات پارکور اتزیو اضافه شده بودند که باعث می‌شد جابجایی های اتزیو بر فراز بام های شهر فلورانس بسیار نرم و روان تر به نظر برسند.

 

دانلود بازی Assassin's Creed II برای کامپیوتر - نسخه DODI

 

همچنین در این نسخه شخصیت اصلی بازی وارد روابط عاشقانه و احساسی می‌شد و در کنار بار سنگین انتقام باید با عاشقانه های زندگی‌اش هم کنار می‌آمد. همه چیز به اندازه‌ی کافی و در بعضی از قسمت ها به طوری بیش از حد در کنار هم گرد هم آمدند تا باعث شوند که بازیباز با خود بگوید: این بازی یک شاهکار به تمام عیار است. البته یکی از نکات مهم درباره‌ی داستان بازی هم این است که در تمامی نسخه های این سری وجود داشت. آنهم وجود دو بازه‌ی زمانی در یک بازی است. شما در هر لحظه می توانید از زمان قدیم و کوچه پس کوچه های فلورانس بوسیله دستگاه آنیموس به شرکت آنیموس بازگردید.

شخصی به نام دزموند مایلز که از نوادگان اتزیو و همچنین الطائر محسوب می‌شود با استفاده از دستگاه آنیموس و قابلیت های DNA دزموند، به صدها سال قبل باز می‌گردد و از رخداد هایی که برای اجدادش پیش آمده با خبر می‌شود. در تمامی نسخه های این سری چه در زمان حال و چه در زمان گذشته، همه‌ی شخصیت های داخل بازی به دنبال پیدا کردن یک جسم فرا زمینی به نام سیب عدن هستند. از قابلیت های این جسم شگفت انگیز که شکلی کروی و گوی مانند دارد می توان به کنترل تفکر افراد و تحت کنترل گرفتن جسم آنها اشاره کرد که با آن در نسخه های بعدی نظیر AC 3 و AC Brotherhood بیشتر آشنا می‌شوید. همچنین در بازی به لطف حضور شخصیت تاریخی و معروف لئوناردو داوینچی و ایده ها و خلاقیت هایش شما صاحب وسایل و سلاح های ویژه ای می‌شوید. یکی از این وسایل را می توان ماشین پرنده‌ای دانست که می‌توانید به کمک آن از ارتفاعات بلند بر فراز فلورانس پرواز کنید و از چشم انداز های ویژه‌ی این شهر لذت ببرید.

 

warning
 • نسخه فشرده بازی بصورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته است که قبل از نصب باید آنتی ویروس و فایروال را غیر فعال کنید.

 

خیلی ها بر این عقیده‌اند که تا به امروز که Ubisoft موفق نشده نسخه‌ای به زیبایی بازی Assassin’s Creed 2 را خلق کند اما شاید در آینده بتواند موفق به انجام این کار شود زیرا که تجربه‌ی AC 2 به خودیِ خود به یکی از بهترین تجربه های این سری تبدیل شد.

ویژگی های نسخه فشرده DODI :

Assassin’s Creed II Deluxe Edition

بر اساس نسخه نهایی و کامل بازی فشرده سازی شده است.

در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.

حجم بازی از 7.0 گیگابایت به 2.1 گیگابایت کاهش یافته است.

زمان تقریبی نصب بازی بین 2 الی 5 دقیقه خواهد بود.

فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 7 گیگابایت است.

محتویات نسخه Deluxe Edition :

3 BONUS MAPS: Palazzo Medici, Santa Maria Dei Frari, and the Arsenal Shipyard.

بازی Assassin’s Creed II Deluxe Edition را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

تریلر Assassin's Creed II

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای, میانگین: 4,50 از 5)
Loading...
برچسب‌ها:

آموزش نصب ریپک/نسخه DODI :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فايل بازي کنيد.

2- با اجرای فايل نصبي (Setup.exe) بازی را نصب کنید.

نکته مهم اول : در صفحه اول Setup بازی ، شما باید “کلید فلش بالا” را از روی کیبورد برای رفتن به صفحه بعدی فشار دهید.

نکته مهم دوم : قبل از اینکه گزینه install را بزنید، حتما تيک دانلود و نصب برنامه های جانبی مانند DirectX و ++C را برداشته و تنها تيک گزينه زبان انگليسي را برنداريد!

نکته مهم سوم : در صورتی که داخل فولدر اکسترکت شده فایلی به غیر از فایل های اصلی Data مشاهده کردید ، مثلا فایلی با نام multiplayer داخل فولدر بود ، شما حتما باید تیک مربوط به این فایل را پیش از کلیک روی install زده باشید.

3- پروسه نصب بازی آغاز می شود؛ دقت کنید که به خاطر فشردگي ممکن است نصب اين نسخه کمي زمان ببرد.

4- پس از نصب ، بازي به طور خودکار کرک می شود.

5- بازي را اجرا کرده و لذت ببريد.

اگر مشکلی در اجرای بازی داشتید ، لطفا در بخش نظرات ذکر کنید تا پاسخ کامل و سريع آن را دريافت کنيد.

MINIMUM

   • OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits) *
   • Processor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
   • Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
   • Graphics: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
   • DirectX®: DirectX 9.0
   • Hard Drive: 8 GB free space
   • Sound: DirectX 9.0 –compliant sound card
   • Supported Peripherals: Keyboard, mouse, optional controlle
   •  This product does not support Windows® 98/ME/2000/NT
   • SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE: ATI® RADEON® X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce® 7/8/9/100/200 series

RECOMMENDED

  • OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits) *
  • Processor: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
  • Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
  • Graphics: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
  • DirectX®: DirectX 9.0
  • Hard Drive: 8 GB free space
  • Sound: 5.1 sound card
  • Supported Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

مشخصات فایل
 • حجم: 2.1 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: DODI
 • متا86 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • تاریخ انتشار4 Mar, 2010
 • شرکت سازنده: Ubisoft Montreal
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.6
password :

7 نظر

  سلام و عرض ادب دوستانی که با ارور Unable to find the Ubisoft Game Launcher مواجه شدن فقط کافیه فایل استاپ یا همون نصب رو بیارن رو صفحه ویندوز یا همون دسکتاپ و نصب کنن به سادگی این ارور رفع می شود
  با تشکر از سایت بی نظیر پارسی دانلود

  FNTZ

  پاسخ

  سلام اینکار روهم انجام دادم نشد.
  چیکار کنم؟

  سلام من این بازی رو نصب کردم
  ولی میگه باید به اینترنت وصل بشی؟!؟

  پاسخ

  سلام دوست عزیز.
  کرک رو در مسیر نصب کپی کنید.

  سلام من بازی رو نصب کردم ولی میخوام اجراش کنم میگه Unable to find the Ubisoft Game Launcher میشه راهنمایی کنید…

  پاسخ

  سلام
  بعد از نصب بازی با ارور Unable to find the Ubisoft Game Launcher مواجه میشم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ

  Assassins creed 2 and brotherhood and revolutions بهترین سری مجموعه این بازی هاست

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.