دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر – نسخه EMPRESS

نظرات: 9 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 1,801 بازدید
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1400

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای PC

Assassins Creed Valhalla عنوانی کاملا شناخته شده از شرکت محبوب یوبی سافت می باشد که در نوامبر 2020 برای پلتفرم PC عرضه شده بود و تا کنون به صورت رسمی و کرک نشده در اختیار کاربران قرار گرفته بود که همین امروز توسط هکر معروف امپرس کرک و در قالب گروه EMPRESS عرضه شد. جالب است بدانید که این بازی از قفل قدرتمند Denuvo و VMProtect برخوردار بود که بعد از مدت ها کرک و اکنون نسخه معتبر این بازی در اختیار شما قرار گرفته است.

داستان بازی اکشن Assassins Creed Valhalla در مورد یک زن و مرد وایکینگ می باشد که در همان ابتدای بازی باید بدنبال ماجراجویی هایی که سبب نابودی مراسمات و دوستان شما شده اند بروید. قلب شما در سینمایی که منتظر افتتاح آن بوده اید شکست و عزیزانتان طی یک اتفاق برنامه ریزی شده از دست رفتند که این مورد سبب خشمگین شدن شما شده است. با اجرای مراحل ابتدایی شما باید با برادرتان سیگورد به ماجراجویی های مختلفی در انگلیس بروید که در این بین مشکلات و موانع بسیاری سد راه شما خواهد شد. انگلیس در اوج قدرت خود است و با 4 امپراطوری بزرگ یعنی مرسیا ، آنگلیای شرقی ، نورتومبریا و وسکس در ارتباط است که اگر قصد نابود کردن انگلستان را دارید باید از سد این کشورها نیز عبور کنید.

شما بعنوان یک زن و مرد وایکینگ باید اقدامات بسیاری علیه نیروهای ساکسون انجام دهید. نیروهایی که سبب خرابی و آشوبی های اخیر در سرزمین شما شده اند که با غارت قلمرو شما بدنبال گسترش دادن سرزمین های خود هستند که تا کنون نیز توانسته اند قلعه های مستحکمی را در برابر دشمنان ایفا کنند. برای رویارویی با این دشمنان باید قدرت ذهن خود را بالا ببرید زیرا دشمنان شما هم از قدرت بالایی برخوردار هستند که شکست دادن آنها کار آسانی نخواهد بود.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

گیم پلی بازی کامپیوتر Assassins Creed Valhalla :

بخش داستانی بازی از هیجانات خوبی برخوردار است که این مورد سبب به وجود آمدن یک گیم پلی سرگرم کننده شده است. سبکی که میتواند شما را با مراحل بسیاری رو به رو کند که برای عبور از دشمنان نیاز به کمک بازی خواهید داشت. رو به رو شدن با دشمنان قوی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از سلاح هایی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید. یک سری شمشیر و سلاح افسانه ای که از جد شما به ارث رسیده است و همین مورد سبب قدرتمندتر شدن شما خواهد شد. البته تمامی سلاح ها به صورت رایگان در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. بلکه برای رسیدن به یک سری قدرت و سلاح ها باید تاوان آنها را بدهید که نابود کردن هیولاها و دشمنان قدرتمند تاوان رسیدن به این آیتم ها می باشد.

بازی اساسین کرید والهالا مجموعه عظیمی از چالش های جدید را در اختیار شما قرار میدهد. چالش هایی که سبب به وجود آمدن گیم پلی خوبی شده است و به شما این امکان را میدهد تا برای ساعات و حتی روز های طولانی امکان حضور در مراحل این بازی را داشته باشید. با پیش روی در بازی شخصیت شما نیز رشد خواهد کرد و با برنامه های جدیدی رو به رو میشوید که بدون شک برای آینده به کارتان خواهد آمد. زیرا همان طور که گفته شد این بازی از وسعت بسیار خوبی برخوردار است که به همین آسانی ها نمیتوانید آنرا به پایان برسانید.

 

ok

گیم پلی اعتیادآور این بازی برای افراد زیر 14 سال مناسب نیست.

 

 

دلایلی جهت دانلود بازی اساسین کرید والهالا :

در بازی Assassins Creed Valhalla شما میتوانید کاوش های بسیاری از سواحل نروژ تا پادشاهی های انگلیس را در پیش رو داشته باشید. در برخی مسیر ها به بیراهه کشیده خواهید شد که این موارد هم جزو مراحل بازی بشمار میرود. رو به رو شدن با هیولاهایی که چندین برابر شما جثه دارند سبب عقب افتادن از برنامه ای که داشتید خواهد شد. زیرا نابود کردن این هیولاها نیاز به زمان بیشتری دارد که اگر بتوانید نقطه ضعف آنها را پیدا کنید میتوانید روند نابود کردنشان را با سرعت بالاتری انجام دهید. البته این هیولاها همیشه از لحاظ جثه از شما قویتر نخواهند بود بلکه در برخی از مراحل بازی با اشخاصی رو به رو میشوید که شاید از لحاظ جسمانی از شما ضعیفتر باشند اما باید بدانید که قدرت در همین اشخاص نففته است.

در این بازی شما میتوانید یک قبیله جدید برای خود تشکیل دهید و در برخی از مراحلی که نیاز به گروه خواهید داشت از باقی نیروهای خود استفاده کنید. البته دستیابی به وایکینگ های اصلی کاری سخت شده است زیرا کمتر شخصی است که بتوانید بعنوان یک جنگجو خواسته های شما را در میدان نبرد انجام دهد. اما بطور خلاصه تشکیل دادن قبیله در این بازی نیز برایتان مقدور خواهد بود.

 

ok

بدون شک حجم بالای بازی ارزش دانلود کردن را دارد.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

شهرک سازی در بازی Assassins Creed Valhalla :

همان طور که در ابتدای بازی گفته شد این گیم از وسعت خوبی برخوردار است که یک بخش آن مربوط به استراتژیک می باشد. بخشی که به شما این امکان را میدهد تا با راه اندازی یک گروه قدرت کافی برای شکست دادن دشمنان را داشته باشید. با استخدام وایکینگ های جدید و رهبری آنها میتوانید به سایر سرزمین های انگلستان حمله کنید و با غارت اموال آنان بدنبال گسترش دادن شهرک ها و امپراطوری خود باشید. در این بین میتوانید به کشتی و ساختمان های بسیاری دسترسی داشته باشید که برای نقل مکان و یا حمله به آنها نیاز خواهید داشت.

اما تمام بخش بازی به همین مورد ختم نمیشود زیرا یک سری مراحل دشواری در بازی وجود دارد که پایان دادن به آنها کار هر کسی نخواهد بود بلکه شما باید به تنهایی در آنها حضور پیدا کنید و با اژدهایان و نیروهای دشمن رو در رو شوید. حضور جادوگران مختلف در قبیله های دشمنان سبب به وجود آمدن هیولاهای عظیم الجثه ای شده است که باید با قدرت سلاح و مهارت شمشیر زنی آنها را نابود کنید. در بازی اساسین کرید والهالا باید در تلاش باشید برای شکوه و عظمت یک وایکینگ افسانه ای به دشمنان خود حمله کنید و شهرک خود را رشد دهید و قدرت سیاسی خود را بسازید.

 

ok

بازی اساسیت کرید والهالا در چندین سبک 

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

طراحی و صداگذاری در بازی اساسین کرید والهالا :

 
بخشی که توانسته امتیاز کاملی را از کاربران و سایت های مطرح دنیا بدست آورد همین بخش است. استفاده از یک موتور گرافیکی قدرتمند و کاملا اختصاصی در ساخت بازی سبب شده تا کوچک ترین و حتی جزئی ترین بخش ها به بهترین نحو ممکن نمایش داده شوند. استفاده از یک سیستم رندر قدرتمند در بازی سبب شده است تا با یک کیفیت پایدار به صورت FullHD رو به رو باشید که نسبت به سیستم خود میتوانید آنرا کاهش دهید. این بخش به قدری جالب است که میتوانید ریختن برگ درختان و حتی سایه اشخاص روی زمین و یا مشاهده خود در آب را هم ببینید.
بخش دیگری که سبب قدرتمندتر شدن بازی Assassins Creed Valhalla شده است صداگذاری آن می باشد. استفاده از یک سری افکت های اختصاصی و موزیک هیجان انگیز سبب خواهد شد تا به صورت مداوم با هیجان دست و پنجه نرم کنید که این بخش در برخی از مراحل به اوج خود خواهد رسید. اگر شما نیز از دوست داران بازی های اکشن و ماجراجویی و نقش آفرینی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر را از دست ندهید.
 
In Assassin’s Creed® Valhalla, become Eivor, a legendary Viking warrior on a quest for glory. Explore England’s Dark Ages as you raid your enemies, grow your settlement, and build your political power.
 
دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 رای, میانگین: 4,88 از 5)
Loading...
برچسب‌ها:

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا EMPRESS میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

 :Requirements (Minimum)
 • CPU: Ryzen 3 1200 – 3.1 Ghz / Core i5-4460 – 3.2 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 or better
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

 :Requirements

 • CPU: Ryzen 7 1700 – 3.0 Ghz /Core i7-6700 – 3.4 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Vega 64 – 8GB / GeForce GTX 1080- 8GB
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB

مشخصات فایل
 • حجم: 56.4 گیگابایت
 • فرمت فایل: ISO
 • نسخه: EMPRESS
 • متا99 از 100
 • رده سنی: PG-14
 • تاریخ انتشار10 نوامبر 2020
 • شرکت سازنده: یوبی سافت
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.9
password :

9 نظر

  سلام من 12 پارت بازی رو دانلود کردم و وقتی میخوام که اکسترکتش کنم ارور میده که باید از ولوم قبلی اکسترکتو شروع کنم در صرتی که من 12 پارت رو دانلود و سلکت کردم

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  یکبار فایلهارو ریپیر کنید و سپس اقدام به نصب نمایید.

  سیستم بازی اگه میخوره ب سیستمت حتما آپدیت کارت گرافیک رو چک کن

  پاسخ

  اقای امیر شاید از تو تنظیمات بازی کیفیت رو بالا نبردی فقت یه چیز بگم اگه ازتو تنظیمات پایین هست یعنی سیستمت پایین به اون بازی نمیرسه سیستمت

  پاسخ

  سلام
  داداش بازی رو نصب کردم من ولی انچنان کیفیت بالا نداره البته از توی تنظیمات رزولوشن رو پایین آوردم سیستمم مناسب بازی نیست راه حلی داره که اساسین والهالا رو بدون مشکل و با کیفیت اصلی بتونه بالا بیاره ؟ خدایی خیلی دنبال این بازی بودم و از دو سایت دیگه گرفتم که مشکل داشتن ولی از پارسی گرفتم مشکلی نداره ولی کیفیتش برای من پایین :((

  پاسخ

  بازی سانسور شده؟

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.