دانلود نرم افزار ساخت فونت – BirdFont 4.0.0 برای PC

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 277 بازدید
تاریخ انتشار: 15 آبان 1400

دانلود نرم افزار ساخت فونت BirdFont  برای PC

نرم افزار ساخت فونت BirdFont یک نرم افزار عالی برای ساخت فونت های مورد نظر شماست که از همین صفحه میتوانید دانلود کنید. این یک برنامه ساده است که به شما کمک می کند تا با استفاده از ابزارهای گرافیکی برداری فونت خود را ایجاد کنید: ویرایشگر داخلی به شما امکان می دهد یک طرح جدید برای هر حرف یا نماد بکشید.از آنجایی که اپلیکیشن قادر به کار با تصاویر برداری است، خروجی از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. هنگامی که شما شروع به توسعه یک تایپ جدید می کنید، به طور خودکار برای تمام حروف الفبا و سایر نمادهای اضافی را ایجاد می کند.

BirdFont برنامه ی ساده ای است که به شما کمک می کند فونت خود را با استفاده از ابزارهای گرافیکی بردار ایجاد کنید: the built در ویرایشگر، شما را قادر می سازد تا یک طرح جدید برای هر حرف یا نماد می کند. از آنجا که برنامه قادر به کار با تصاویر برداری است، در نتیجه خروجی با کیفیت بالایی خواهید داشت. برای شروع کار فقط کافی است که ابزار را به دیسک منتقل کنید، هنگامی که شما شروع به ایجاد یک فونت جدید می کنید، BirdFont به طور خودکار فضاهای گلیف را برای تمام حروف الفبا و سایر نمادهای اضافی ایجاد می کند. به سادگی یکی از این گلیف ها را باز کنید و با استفاده از ابزارهای بردار موجود، طراحی جدید را شروع کنید.

کار با BirdFont بسیار آسان است: یکی از ابزار موجود در پنل سمت راست را انتخاب کنید و شروع به طراحی در منطقه بوم بکنید. درون منطقه ویرایش BirdFont شما می توانید نقاط جدید را تعریف کنید و آنها را به اطراف حرکت دهید، با استفاده از ابزار freehand طراحی کنید، مسیرها را تغییر اندازه یا چرخش دهید، منحنی های Bezier ایجاد کنید، بین مجموعه کاراکترها سوئیچ کنید، دستورالعمل ها یا اندازه شبکه را تنظیم  کنید، اشکال هندسی بکشید، رنگ پس زمینه را تغییر دهید و بسیاری کارهای دیگر. بعد از اتمام کار نیر می توان آن را بعنوان فایل TTF، EOT و SVG ذخیره کرد.

 

Effortless to install font editor featuring an intuitive workflowThe BirdFont application works right out of the box so all you have to do is move the utility to the disk. When you start developing a new typeface, BirdFont automatically generates glyph spaces for all alphabet letters and other additional symbols. Simply open one of these glyphs and begin drawing the new graphic by using the available vector tools. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 42 مگابایت
  • فرمت فایل: rar
  • ورژن: 4.0.0
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.