دانلود نرم افزار بهینه سازی فرایند های سیستم – Bitsum Process Lasso Pro 10.2.0.40

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 134 بازدید
تاریخ انتشار: 8 مهر 1400

بهینه سازی فرایند های سیستم

نرم افزار بهینه سازی فرایند های ویندوز Bitsum Process Lasso Pro 

نرم افزاری هوشمند برای بهینه سازی فرایند های سیستم که شمارا قادر میسازد تا فرایند های دردست اجرا توسط CPU و GPU را شخصی سازی کنید،بدین صورت که شما میتوانید از طریق این نرم افزار تعیین کنید که هر نرم افزار و قطعه نرم افزاری چه مقدار از CPU را مصرف کند که این امر باعث میشود تا سرعت اجرا و پردازش آن نرم افزار بیشتر شود و مزیت دیگری که دارد و برروی سیستم تاثیر میگذارد این هست که میتوانید برخی از نرم افزار های درحال اجرا که کاربرد آنچنانی ندارند و یا لازم نیست از آن مقدار فضایی که ویندوز بصورت پیشفرض برای آن قرار داده است استفاده کند را تغییر دهید و با این عمل سرعت و قدرت سیستمتان را به شکل قابل توجهی افزایش دهید.

Bitsum Process Lasso Pro روشهای مختلفی را برای کنترل کامل نحوه اختصاص CPU های شما به برنامه های در حال اجرا به این برنامه ارائه می دهد. شما می توانید فرایندهای اولویت دار را اجرا کرده و CPU (هسته) را به آنها اختصاص دهید. همچنین می توانید برخی برنامه ها را از اجرا منع کنید ، همه برنامه های اجرا شده را ثبت کنید و موارد دیگر.

برخی قابلیت های نرم افزار Bitsum Process Lasso:

– قابلیت تنظیم میزان استفاده نرم افزار از CPU و RAM

– بهینه سازی اولویت پویا ProBalance

– جلوگیری از فرایند های تک برداز

– صرفه جویی در پردازشگر CPU

– بهینه شده و پرسرعت

– و امکانات دیگر..

Process Lasso is a unique new technology that will, amongst other things, improve your PCs responsiveness and stability. Windows, by design, allows programs to monopolize your CPU without restraint – leading to freezes and hangs. Process Lassos ProBalance (Process Balance) technology intelligently adjusts the priority of running programs so that badly behaved or overly active processes won’t interfere with your ability to use the computer!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

1-نرم افزار را دانلود و نصب نمایید

2-آنرا اجرا نکنید و اگر درحال اجراست آنرا ببندید

3-وارد پوشه Activator بشوید و فایل درون آنرا از طریق Run As Adminstrator اجرا کنید

4-از منوی Product نرم افزار Bitsum Lasso Pro را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه Patch HOSTS File کلیک کنید. و Activate را بزنید.

مشخصات فایل
  • حجم: 5 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 10.2.0.40
  • شرکت سازنده: Bitsum
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.