دانلود بازی Brothers: A Tale of Two Sons برای iOS

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 53 بازدید
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1396

دانلود بازی Brothers: A Tale of Two Sons برای iOS

بازی Brothers: A Tale of Two Sons توسط 505 games (us) در تایخ 27 ژوئن سال 2017 عرضه شده است. بازی دارای حجم 1.95 گیگابایت میباشد و به قیمت 2.99 دلار میتوان خرید. این بازی از داستان یک فیلم سوئدی به کارگردانی josef fares و با همکاری استودیو Starbreeze ساخته شده است و این بازه برنده بیش از 50 بار جایزه که شامل بهترین بازی سال ، bafta و dice و غیره شده است.  داستان بازی به اینطور است که پدری به زندگی خود خیلی ارزش میدهد و دارای دو پسر میباشد که پسرانش به دنبال معالجه پدر بیمارشان هستند و تنها راه معالجع پدر پیدا کردن چشمهی حیات می باشد بنابراین پسران برای پیدا مردن آب حیات عازم سفرر میشوند. دو برادر با شخصیت های مختلف یکی شجاع و قوی دیگری ترسو و ضعیف است نام های این برادران Naia و Naiee می باشد که در این بازی حماسه ای طولانی قادر به کنترل و بازی با هر شخصیتی که دوست دارید هستید در طی این بازی با معماها و پازل های مختلفی رو به رو خواهید شد که با حل آن ها سبب پیشرفت در بازی میشوید و در این بازی علاوه بر پاژل ها با شخصیت مختلفی نیز مبارزه خواهید کرد.

 

A man, clinging to life. His two sons, desperate to cure their ailing father, are left with but one option. They must set out upon a journey to find and bring back the “Water of Life” as they come to rely on one another to survive. One must be strong where the other is weak, brave where the other is fearful, they must be… Brothers.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad Wi-Fi (3rd generation), iPad Wi‑Fi + Cellular (3rd generation), iPad Wi-Fi (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini Wi-Fi, iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Ai

مشخصات فایل
  • حجم : 1.03 گیگابایت
  • فرمت : ipa
  • رده سنی : PG-12
  • ورژن : v1.7.1
  • تاریخ انتشار : 2017-06-27
  • شرکت سازنده : 505 Games (US), Inc.
  • قیمت : $2.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.