دانلود بازی Captain Forever Trilogy برای PC

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Captain Forever Trilogy برای PC

Captain.Forever.Trilogy Par30dl.com icon دانلود بازی Captain Forever Trilogy برای PC

بازی Captain Forever Trilogy عنوان یکی از جدیدترین و جذاب ترین بازی های اکشن و استراتژیک فروشگاه استیم بوده که توسط کمپانی بازی سازی Farbs در تاریخ 22 می 2018 به طور رسمی منتشر شد. در بازی Captain Forever Trilogy شما می توانید یک هواپیما جنگی دلخواه را برای خود بسازید. می توانید لذت جمع آوری قطعات را برای ساخت هواپیما در این بازی احساس کنید. بسازید، شروع کنید و شلیک کنید! این سه ویژگی در بازی برای برنده شدن بسیار مهم می باشد. در ابتدای بازی، باید هواپیما و وسیله خود را به دلخواه خود بسازید و آن را طراحی کنید. سپس، پس از آماده سازی وسیله مخصوص خود، آن را به حرکت در می آورید و به سوی دشمان می روید، سپس به سمت آنها با سلاح های مخصوص شلیک می کنید و آنها را نابود می سازید! پس از نابود سازی دشمنان، می توانید قطعات وسیله های آنها را جدا کرده و به قطعه وسیله خود متصل کنید.

در بازی، طراحی هواپیما شما در حالت راندن و جنگیدن آن بسیار موثر است، زیرا اگر کمی اشتباه کرده باشید، ممکن است هواپیما ساخته شده شما به خوبی کار نکند، پس در طراحی آن دقت کنید و خلاقیت خود را در طراحی هواپیما خود بسنجید. اگر از علاقمندان به بازی های سرگرم کننده و اعتیاد آور هستید، بی شک می توانید به سراغ این بازی زیبا و جذاب بروید. برای دانلود آخرین نسخه از بازی Captain Forever Trilogy با پارسی دانلود همراه باشید.

Captain Forever Trilogy is developed and published by Farbs. It was released in 22 May, 2018.

Build. Fly. Build. Shoot. Build.In Captain Forever you build spaceships while you are flying them. There’s no cumbersome editor. Just blast an enemy ship apart, grab a piece with your mouse, and bolt it to your ship. Done. What’s more, everything is physically simulated so ship design has a huge impact on flight characteristics and combat capability.All Three Games.Captain Forever Trilogy includes the games Captain Forever, Captain Successor, and Captain Impostor. Forever is the original, award winning game.

تریلر رسمی بازی:

مشخصات فایل
  • حجم : 88 مگابایت
  • فرمت : EXE
  • تاریخ انتشار : May 22, 2018
  • شرکت سازنده : Farbs
  • منبع : پارسی دانلود

Minimum:

  • OS: Windows 7*
  • Processor: 2.4Ghz*
  • Memory: 2000 MB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX660 or equivalent*
  • Storage: 150 MB available space

بازی های برتر

avatar