دانلود نرم افزار تبدیل اسکرین شات به متن برای کامپیوتر – Capture2Text 4.6.2

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 140 بازدید
تاریخ انتشار: 25 مهر 1400

دانلودCapture2Text – نرم افزار تبدیل اسکرین شات به متن برای کامپیوتر

نرم افزار تبدیل اسکرین شات به متن برای کامپیوتر Capture2Text  یک نرم افزار بسیار عالی جهت تبدیل عکس به متن است. Capture2Text یک راه حل نرم افزاری کاربردی و بسیار موثر است که هدف اصلی آن گرفتن اسکرین شات از جاهای خاص دسکتاپ شما،انجام عملیات تشخیص کاراکترهای نوری (OCR) و در نهایت ذخیره نتایج در کلیپ بورد می باشد.این برنامه  از 50 زبان مختلف از جمله چینی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، روسی و اسپانیایی پشتیبانی می کند و برنامه ای پرتابل و بدون نیاز به نصب می باشد.

Capture2Text از طریق استفاده از میانبرهای صفحه کلید عمل می کند، بنابراین قبل از استفاده از آن، به شدت توصیه می شود که با کلید های مهم و سایر تنظیمات مورد استفاده آشنا شوید. شما می توانید کلید های میانبر خود را تنظیم کنید تا بتوانید منطقه مورد نظر خود را اسکرین شات کرده و یا منطقه ای را که می خواهید اسکرین شات کنید را تعیین کنید و سپس نتایج ذخیره شده را در کلیپ بورد مورد نظر ذخیره کنید.

پس از راه اندازی Capture2Text، این برنامه به طور خودکار به قسمت system tray menu هدایت می شود و بنابراین شما نمی توانید متوجه شوید که برنامه هنوز در حال اجرا می باشد، مگر اینکه خودتان کلیدهای شورتکات مشخص شده را تغییر دهید.

 

 

The application is operated through the use of keyboard shortcuts, so before using it, it is highly recommended to get used with hotkeys and other settings. You have the possibility to set your own key shortcuts so you can capture the region you want, set the area you want to capture then paste the saved results into a document.After launching Capture2Text, it will automatically redirect to your system tray menu so you won’t get disturbed from your daily work. Unless you toggle the specified key shortcuts, you won’t even know that the application is still running.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 56 + 53 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • ورژن: 4.6.2
  • تاریخ انتشار11-04-2017
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.