مرورگر سریع و امن کرومیوم – Chromium 96.0.4679.0 Portable

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 215 بازدید
تاریخ انتشار: 15 آبان 1400

Chromium

Chromium یک مرورگر که به عنوان پایه برای کروم بود، و توسعه دهندگان گوگل از آن برای بهبود نرم افزار و اضافه کردن دسته های پیشرفته استفاده می کنند.کروم در حال رقابت با مرورگرهای دیگر نظیر فایرفاکس و اکسپلورر قرار دارد که به عنوان ابزار برای پیشرفته گوگل می باشد.این مرورگر داری تب های مختلفی می باشد که هر تب مستقل عمل می کنند و هر تب که هنگ کند فقط همان تب از کار میفته بقیه تب ها به کار خود ادامه می دهند.این مرورگر داری سرعت بالای می باشد این مرورگر داری ابزارهای زیادی برای دانلود می باشد که شما به راحتی میتوانید هر فایلی را دانلود کنید. در صورتی که شما به دنبال یک مرورگر وب ساده  وایمن هستید این مرورگر یک انتخاب عالی برای گشت و گذار در اینترنت می باشد.هم اکنون جدیدترین نسخه این مرورگر پر سرعت و قدرتمند را به صورت رایگان از سایت پارسی دانلود دریافت کنید.

Chromium – مرورگر وب منبع باز برای روشی ایمن تر، سریع تر و پایدارتر برای تجربه اینترنت، ارائه یک پنجره مبتنی بر برگه، مدیریت دانلود و نشانک. Chromium برنامه‌ای است که به‌عنوان پایه‌ای برای Chrome عمل می‌کند و توسعه‌دهندگان Google نرم‌افزار را بهبود می‌بخشند و مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها را اضافه می‌کنند. با این حال، Chromium چندان دور از برنامه‌ای نیست که در نبرد با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر استفاده شد. Chromium در واقع یک کروم سبک تر است که تقریباً همان عملکرد و عملکرد ابزار Google را ارائه می دهد.

 

Chromium – open source web browser for a safer, faster, and more stable way to experience the Internet, providing a tab-based window, download and bookmark management. Chromium is the application that serves as the foundation for Chrome, with Google’s developers improving the software and adding a bunch of enhancements. However, Chromium isn’t too far off the application that was thrown in the battle against Firefox and Internet Explorer. Chromium is actually a lighter Chrome that provides almost the same performance and functionality as Google’s tool.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 135 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • ورژن: 96.0.4679.0
  • شرکت سازنده: گوگل
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.