دانلود اپلیکیشن Cleaner Pro برای iOS

×
ADS
نوروز با دیجی کالا

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به دیجی‌کالا با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

از امروز نوروز
پیشنهاد های ویژه

نوروز 98 چشم از فیلم باز برندارید! در ایام عید هر روز فیلم و سریال های جذاب و دیدنی را برای شما قرار خواهیم داد. آثار فاخر سینما و تلویزیون را در کنار خانواده تماشا کنید.

نوروز 98 با فیلم باز
ورود به سایت فیلم باز
لیست فیلم های برتر

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود اپلیکیشن Cleaner Pro برای iOS

Cleaner Pro دانلود اپلیکیشن Cleaner Pro برای iOS

این نرم افزار در تاریخ 11 فوریه 2018 توسط yt development ltd به قیمت2.99 دلار ساخته شده است و حجم آن معادل 59 مگابایت میباشد. به طور میانگین بیش از 2 میلیون کاربر از این نرم افزار استفاده میکنند. ویژگی های عمدهای که این نرم افزار دارا میباشد یکسان کردن مخاطبانی که بیش از یک شماره دارند ، مخاطبان بدون نام و شماره را حذف میکند با یک کلیک از مخاطبان میتوان نسخه بک آپ تهیه کرد. و پیدا کردن مخاطب به صورت سریع میباشد. و دارای 15 زبان مختلف میباشد.

 

Cleaner Pro offers unlimited backups for your address book To keep your contacts even more protected, turn on Cleaner Pro to save every single change in your contact list, even when you are not using the app. Cleaner Pro allows you to restore your contacts from any mobile device for $9.99 a year through an auto-renewing subscription.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی شادو فایت Shadow Fight 3 v1.8.0 برای iOS
مشخصات فایل
  • حجم : 37 مگابایت
  • فرمت : ipa
  • ورژن : v 9.5
  • تاریخ انتشار : 2018-02-11
  • شرکت سازنده : YT Development Ltd
  • قیمت : $2.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود

Compatibility: 9.0 or later

مطالب مرتبط :

      None Found

avatar
× بستن تبلیغات