دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

نظرات: 7 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 1,147 بازدید
تاریخ انتشار: 23 شهریور 1400

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

نسخه تست شده بازی Cyberpunk 2077 به صورت فشرده

بازی Cyberpunk 2077 یکی از عناوین به شدت مورد انتظار سال 2020 میلادی در سبک جهان باز ، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی با دو زاویه دید اول شخص و سوم شخص می باشد که توسط تیم لهستانی CD PROJEKT RED در حال توسعه است. از بین تمام بازی‌هایی که قرار است برای نسل هشتم کنسول‌ها منتشر شوند، احتمالاً عنوان Cyberpunk 2077 مورد انتظارترین اثر برای مخاطبان است. نه تنها به دلیل این که اسمی چون سی‌دی پراجکت رد (خالق عنوان تحسین شده The Witcher 3: Wild Hunt) پشت آن است، بلکه به خاطر تمام اطلاعات، جزئیات و نمایش‌های منتشر شده از خود Cyberpunk 2077 است که خیلی‌ها انتظار انتشار بازی را می‌کشند. Cyberpunk 2077 یک اثر اول شخص اکشن نقش‌آفرینی است که برای حدود ۵ سال در دست ساخت بوده و بعد از چندین تأخیر، قرار است در تاریخ ۱۹ نوامبر امسال (۲۹ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتم و پی‌سی عرضه شود. همچنین این بازی برای کنسول‌های نسل بعد در هنگام لانچشان در دسترس خواهد بود.

داستان Cyberpunk 2077 در نایت سیتی (Night City) روایت می‌شود؛ شهری در یک دنیای سایبرپانک که از شش منطقه مختلف تشکیل شده و اطراف آن را نیز منطقه هفتمی با نام بدلندز (The Badlands) احاطه کرده است. مثل اکثر بازی‌های اپن‌ورد، در Cyberpunk 2077 هم هر منطقه شامل طراحی‌ها، حال و هوا و شخصیت‌های مخصوص به خود است که باعث تمایز هر منطقه از منطقه دیگر می‌شود. مهم‌ترین مورد درباره دنیای ساخته جدید سی‌دی پراجکت رد، همان طور که از نامش نیز مشخص است، تم سایبرپانک بازی است.

در یک دنیای سایبرپانک معمولاً شاهد تکنولوژی‌های آینده‌وارانه در یک پادآرمان‌شهر هستیم که در آن بهبودهای تکنولوژیکی/مکانیکی بدن انسان‌ها رایج است، تکنولوژی هوش مصنوعی و ساخت ربات‌ها با درصد شباهت بالایی به انسان‌ها پیشرفت کرده‌ و شرکت‌های غول‌آسا همه چیز را به انحصار خود درآورده‌اند یا در حال جنگ برای به انحصار درآوردن هستند. برگردیم به سراغ خود Cyberpunk 2077. پروتاگونیست این بازی شخصیتی به نام وی (V) است و مثل هر اثری در سبک نقش‌آفرینی، جنسیت، ظاهر، توانایی‌ها و حتی سرگذشت او با انتخاب کاربر تعیین می‌شوند. هر سرگذشتی که برای شخصیت خود انتخاب کنید، روی رفتار دیگر شخصیت‌ها با وی و نحوه شروع بازی تأثیر می‌گذارد اما در نهایت تمام این سرگذشت‌ها یک روند داستانی را پیش می‌گیرند.

دانلود بازی Cyberpunk 2077

بازی کامپیوتر Cyberpunk 2077 :

وی شما چه شخصیتی خواهد داشت؟ در پرولوگ این بازی کامپیوتر ، وی با شخصیتی با نام جکی ولز (Jackie Welles) آشنا می‌شود که بعد از مدتی همراهی با او، پای دلالی به نام دکستر دی‌شاون (Dexter DeShawn) را به زندگی وی باز می‌کند. این شخصیت از آن دسته افراد با نفوذ و خطرناکی است که در نایت سیتی زندگی می‌کنند. به کمک دکستر، وی مأموریت‌ها و قراردادهایی به دست می‌آورد تا خرج زندگی‌اش در آید، بدن خودش را بهبود بخشد، به تجهیزات بهتر دسترسی پیدا کند و به طور کلی در این شهر پر از جنایت، زندگی کند.

داستان اصلی بازی از آن جا شکل می‌گیرد که مأموریت به دست آوردن یک تراشه به وی محول می‌شود. این تراشه می‌تواند همان چیزی که بشر در طول تاریخ به دنبال آن بوده را به ارمغان بیاورد؛ جاودانی! اما همان طور که گفتم، این تازه آغاز ماجراست و به دست آوردن این تراشه مشکلات و بلاهایی را به سر وی می‌آورد که تبدیل به بهانه مخاطبان برای گشت‌وگذار و غرق شدن در نایت سیتی، این شهر پرماجرا، می‌شود. این که وی قرار است چه نوع شخصیتی داشته باشد، تماماً به کسی که بازی را انجام می‌دهد مربوط است.

سیستم توانایی‌های بازی، بهبودهای بدن وی و تجهیزات و امکاناتی که در اختیار او قرار می‌گیرند به قدری تنوع دارند که می‌توان از وی یک نینجای بی‌سر و صدای مرگبار تا یک تانک نابودگر ساخت. به احتمال زیاد در طول بازی نیز انتخاب‌هایی در مسیر گیمر قرار می‌گیرند که به منحصر به فرد شدن تجربه بازی برای هر کس، کمک می‌کند.

دانلود بازی Cyberpunk 2077

 

دلایلی برای دانلود بازی Cyberpunk 2077 :

به غیر از امکانات همیشگی که در یک بازی نقش‌آفرینی برای شخصی سازی سراغ داریم، در Cyberpunk 2077 می‌توان سراغ شخصیت‌هایی تحت عنوان ریپرداک‌ها (Ripperdoc) رفت. ریپرداک‌ها در واقع پزشکان و جراحان بهبودهای تکنولوژیکی/مکانیکی این دنیای سایبرپانکی هستند. با کمک آن‌ها می‌توان پروتزهای سایبرنتیکی را در روی بدن وی اعمال کرد که هر کدام از آن‌ها برای به انجام رساندن اهداف ، مأموریت‌ها و زنده ماندن وی در خیابان‌های نایت سیتی کمک می‌کنند.البته گیم‌پلی بازی فقط محدود به ضد و خوردهای وی و تعقیب و گریزهای او نیست.

در اولین قسمت برنامه Night City Wire که دیشب توسط سازندگان بازی اجرا شد، با بخش جدیدی از گیم‌پلی بازی آشنا شدیم. این قسمت بریندنس (Braindance) نام دارد و اساساً تجربه شرایط شبیه‌سازی شده یا حتی زندگی شخص دیگری، با تمام جزئیات لمسی، صوتی، بصری و بویایی است. به گفته سازندگان، بریندنس نوعی سرگرمی است که در دنیای Cyberpunk 2077 رواج دارد؛ به این صورت که بخشی از زندگی یک فرد ضبط شده و به کمک دستگاهی مخصوص، برای فرد دیگری قابل تجربه می‌شود. از این تکنولوژی هم در صنعت سرگرمی داخل خود دنیای Cyberpunk 2077 (بازی‌های ویدیویی، فیلم و سریال‌ها و…) استفاده می‌شود و هم کاربرد عملی-تحقیقاتی و حتی درمانی دارد.

اما این ویژگی به طور کلی شبیه حالت کاراگاهی (Detective Mode) که در سری بازی‌ها بتمن آرکهام سراغ داریم به نظر می‌آید. با این که هنوز توضیح کاملی از کاربرد بریندنس در Cyberpunk 2077 ارائه نشده اما می‌توان با اطمینان زیادی گفت که حداقل در دست‌یابی به اطلاعات مورد نیاز در روند بازی یا پیدا کردن سرنخ‌ها برای حل کردن جنایت‌ها کاربرد زیادی خواهد داشت. سی‌دی پراجکت رد قبلاً با The Witcher 3: Wild Hunt نشان داده که بلد است چگونه با یک اثر اپن‌ورد کار کند. دنیایی که در The Witcher 3: Wild Hunt دیدیم، یکی از غنی‌ترین دنیای بازی‌ها در سال‌های اخیر به حساب می‌آمد و خطوط داستانی و شخصیت‌های متعدد و در عین حال جذاب در همه جای بازی گنجانده شده بود.

مطمئناً این استودیو می‌داند با یک اثر اپن‌ورد دیگر چگونه رفتار کند تا دوباره خیل عظیمی از گیمرها را راضی کند. پس باید انتظار مأموریت‌هایی جانبی را در Cyberpunk 2077 کشید که حتی می‌توانند ماجرایی جذاب‌تر از داستان اصلی بازی را نیز روایت کنند؛ مخصوصاً با قابلیت‌هایی که برای یک شهر زنده و پویا با حضور بالای NPCها آن هم در طبیعی‌ترین حالت از طرف سازندگان وعده داده شده است.

 

Cyberpunk 2077 is an open-world, action-adventure story set in Night City, a megalopolis

obsessed with power, glamour and body modification. You play as V, a mercenary outlaw going after a one-of-a-kind implant that is the key to immortality. You can customize your character’s cyberware, skillset and playstyle, and explore a vast city where the choices you make shape the story and the world around you.

 

ویژگی های نسخه FitGirl بازی Cyberpunk 2077 :

 1. بازی براساس Cyberpunk.2077-CODEX ISO ریلیز و انتشار داده شده است.
 2. این بازی کامپیوتر کرک رسمی گروه CODEX میباشد.
 3. کرک آفلاین روی بازی اعمال شده است و نیازی به کرک توسط کاربر نخواهد بود.
 4. بازی به صورت کامل و بدون حذفیات میباشد که نسخه رسمی MD5 میباشد.
 5. حجم بازی از 103 گیگابایت به 35 گیگابایت کاهش یافته است.
 6. زمان مورد نیاز برای نصب بازی برای پردازنده 16 هسته ای 45 دقیقه الی 85 دقیقه و پردازنده های 4 هسته ای بین 60 الی 120 دقیقه میباشد.
 7. فضای مورد نیاز جهت نصب بازی 108 گیگابایت میباشد.
 8. حداقل 3 گیگابایت رم برای آزاد برای نصب این بازی نیاز است.
 9. در حین نصب میتوانید زبان را روی  RUS/ENG قرار دهید.
 10. فشرده سازی این بازی براساس Razor12911 صورت گرفته است که تمامی بخش ها فشرده شده اند.
 11. جهت رفع مشکل مربوط به ناسازگاری پردازنده از AVX Fix در فشرده سازی استفاده شده است که این مشکل برطرف شده است.
 12. جهت نصب بازی پیشنهاد میشود از زبان انگلیسی استفاده کنید.
 13. در صورت بالا نیامدن بازی محتویات پوشه patch.bat را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

تریلر بازی Cyberpunk 2077

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای, میانگین: 4,00 از 5)
Loading...
برچسب‌ها:

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فایل بازی کنید.

2- فایل نصبی بازی را اجرا کرده و تیک های نصب را برداشته و فقط تیک گزینه زبان انگلیسی را برندارید.

3- شروع به نصب بازی کرده و منتظر باشید (ممکن است نصب این نسخه کمی زمان ببرد به دلیل فشردگی) 

4- بعد از نصب بازی خودکار کرک خواهد شد.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود ذکر کنید تا پاسخ کامل و سریع دریافت کنید.

 

نکته : اگر ارور های ISDone.dll و Unarc.dll برای شما نمایش داده شد به این آموزش جهت رفع مشکل مراجعه کنید.

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 or 10
  • Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 70 GB available space
  • Additional Notes: In this game you will encounter a variety of visual effects that may provide seizures or loss of consciousness in a minority of people. If you or someone you know experiences any of the above symptoms while playing, stop and seek medical attention immediately.

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
  • Memory: 12 GB RAM
  • Graphics: GTX 1060 6GB / GTX 1660 Super or Radeon RX 590
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 70 GB available space
  • Additional Notes: SSD recommended

مشخصات فایل
 • حجم: 36.7 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: FitGirl
 • متا92 از 100
 • رده سنی: PG-15
 • ورژن: v1.31
 • تاریخ انتشار18 Nov, 2020
 • شرکت سازنده: CD PROJEKT RED
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.2
password :

7 نظر

  سلام.بازی واسه من باز نمیشه.پوشه پچ هم داخل محتویات بازی نبود

  پاسخ

  درود
  سال نو مبارک
  پارت 17 مشکل دارد،در 81% گیر میکنه و می ایسته
  میزنی ایست و ادامه از اول میاد.
  با دانلود منیجر و فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن هم تست کردم.
  یا ویندوز و اندروید هم تست کردم.

  پاسخ

  سلام امین جان
  تشکر سال نو شماهم مبارک
  من الان تست کردم مشکلی نبود.

  سلام روی این سیستم بالا میاد؟؟ core i5 8250 ram8 gtx620 یا همون mx110 لطفا جواب بدید ممنون

  پاسخ

  سلام خسته نباشید روی این سیستم بالا میاد خواهشا جواب بدید. core i5 8250 ram8 gtx620 یا همون mx110

  پاسخ

  یک بازی عالی و کاملا جذاب در اختیار شما عزیزان قرار گرفته که پیشنهاد میشه این بازی عالی رو از دست ندید.

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.