دانلود بازی چالشی Darkland: Madness Dashing Geo v4.1 برای آیفون

دسته‌بندی:

آی او اس ، آیپاد ، آیپد ، آیفون ، بازی

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 6 بازدید
تاریخ انتشار: 22 آذر 1396

دانلود بازی چالشی Darkland: Madness Dashing Geo برای آیفون

بازی چالشی Darkland: Madness Dashing Geo یک بازی پلتفرم چالش برانگیز با یک کنترل کننده لمسی در سبک بازی مستقل است. این بازی هیچگونه دکمه حرکت یا پرش ندارد و شما فقط کافی است تا صفحه را لمس کنید و بازی را شروع کنید. در این بازی شما ممکن است چند بار قبل از اینکه مرحله را کامل کنید بمیرید، اما نگران نباشید، زیرا می توانید بلافاصله دوباره بازی را آغاز کنید.

در این بازی شما بیلی که یک بلوک سفید است را می بینید که در سرزمینی تاریک گم شده است. این مکان بسیار خطرناک است و بیلی می خواهد از آن فرار کند. او یک نینجا یا جنگجو نیست، اما اکنون او باید به تنهایی مبارزه کند و راهی برای فرار پیدا کند. تنها راه خروج، دروازه است. البته این امر، کار آسانی نیست چونکه او برای اینکه کار خود را از نو آغاز نکند باید از میخ ها یا بلوک های نورانی دوری کند و این بدین معنی است که سطوح تاریک برای او امن خواهند بود.

 

ویژگی های بازی Darkland: Madness Dashing Geo :

– گیم پلی ساده با کنترل تک لمسی.

– سبک هنری مینیمالیستی با رنگی زیبا و سیستم سایه افکنی پویا در محیطی تاریک.

– بیش از 50 مرحله چالش انگیز

– دشمنان: بلوک های سفید و میخ ها

– اشیاء امن: تلپورتر (وسیله انتقال اشیاء بصورت نور )، سوئیچ کننده جاذبه زمین و اماکن سیاه

 

Darkland is a challenging platform game with one touch controller from indie developer. In this game, there is no moving buttons, no jumping button like others. Just touch to move and that is what you need to play. Be careful and prepare your finger. It is a quite hard platform game that you’ve never seen before. You might die many times before you complete the level. But don’t worry about the death, you won’t waste your time to wait a very boring game over scene. If you die, you can try again immediately so you can focus on your playing.

مشخصات فایل
  • حجم : 36 مگابایت
  • فرمت : ipa
  • ورژن : v4.1
  • تاریخ انتشار : 2017-11-19
  • شرکت سازنده : Hoang Vinh Nguyen
  • قیمت : $0.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.