دانلود بازی Day R Premium v1.560 برای iOS

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Day R Premium برای iOS

Day R Premium دانلود بازی Day R Premium v1.560 برای iOS

بازی Day R Premium این بازی توسط TLT GEIMS در تاریخ 10 فوریه 2018 عرضه شده است و حجم آن 144 مگابایت است .آیا شما در دنیای که توسط حملات هسته ای از بین رفته است میتوانید زنده بمانید؟ و علاوه بر این حملات گرسنگی و تشنگی و بیماری ها نیز عوامل تهدید کننده برای زنده ماندن شما باشد شما در این بازی باید مسافت طولانی را طی کنید تا خانواده تان را بیابید البته اگر بیماری و عوامل دیگر خانوادتان را از بین نبرده باشد در طی این مسیر که میپیماید خاطراتی که در گذشته اتفاق افتاده است در ذهن شما یادآوری می شود که تقریبا در دهه 80 این اتفاق افتاده است در این بازی با هیولاها و زامبی ها و تشنگی و گشنگی و نا راحتیهای سفر باید مبارزه کنید پس بهتر است وسایل مثلی اسلحه غذا ، لباس و وسیله ای برای حمل و نقل فراهم کنید. در این بازی برای رفع گرسنگی میتوان با شکار کردن حیوانات استفاده کرد ولی شکار حیواناتی حتی مثل خرگوش نیز آسان نیست . این بازی خود جزو بازی های open world می باشد و در بین راه با مردم و داستان زندگی آنها نیز آشنا میشوید و در طی سفر نیز می توانید مهارت خود را افزایش دهید. و در قسمت آنلاین نیز می توانید با دوستان خود می توانید بازی کنید. و با خرید نسخه برتری تبلیغات حذف و در هر کجایی میتوانید بازی را ذخیره کنید.

 

 

Can you survive in the world destroyed after a nuclear war? With radiation, hunger and diseases around you. You have to cross the whole country and save your family. Who knows if they are alive, or maybe radiation and deadly virus have already reached them? Reveal a secret of the apocalypse and get your memories back during a journey across the huge territory of the USSR in the 80th.

مشخصات فایل
  • حجم : 88 مگابایت
  • فرمت : ipa
  • رده سنی : PG-12
  • ورژن : v1.560
  • تاریخ انتشار : 2018-02-02
  • شرکت سازنده : TLT GEIMS, OOO
  • قیمت : $2.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود

Compatibility: 8.0 or later

avatar