دانلود بازی DEATHLOOP برای کامپیوتر

دسته‌بندی:

اکشن ، بازی کامپیوتر

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 300 بازدید
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1400

دانلود بازی DEATHLOOP برای کامپیوتر

بازی DEATHLOOP عنوانی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط کمپانی Arkane Studios طراحی شده است. در چرخه بی پایان زمان قرار گرفته اید و می بایست برای رهایی از این اتفاق تمامی تلاش خود را انجام دهید اما شاید هیچوقت چنین اتفاقی رخ ندهد و راه خلاصی وجود نداشته باشد. فکر می کنید تا کجا میتوانید مبارزه کنید آیا این داستان پایان خوشی میتواند داشته باشد.

در این چرخه زمانی که گیر کرده اید دو کاراکتر متفاوت با اهدافی متنوع وجود دارند یکی از آنها میخواهد از این چرخه زمانی فرار کند و آن را تا نابودی بکشاند و دیگری تمامی تلاشش را انجام میدهد تا از چرخه زمانی بی پایان محافظت کند کسی نتواند کوچکترین آسیبی به آن وارد کند.

در طول بازی انواع مختلف دشمنان در مکان های مختلف حضور دارند که می بایست با استفاده از سلاح های قدرتمند و یکسری نیروهای خاص که کاراکتر شما در طول بازی دارا می باشد تمامی آنها را یکی پس از دیگری شکست دهید اما می بایست مراقب خود باشید چراکه هوش مصنوعی موجود در گیم با دیگر بازی های شوتر کمی متفاوت تر می باشد دشمنان میتوانند به سرعت تصمیم بگیرند و در زمان درست به شما شلیک کنند جهت دانلود بازی باما همراه باشید.

در محیط هایی که قرار میگیرید بطور آزادانه میتوانید به جستجو بپردازید و با انواع مختلف سلاح ها دشمنان را غافلگیر کنید اما باید بدانید در برخی از محیط ها میتوانید با استفاده از سلاح های سرد خود همانند یک چاقوی تیر به سمت دشمنان از پشت حمله ور شوید بطوری که آنها حضور شما را حس نکنند و با یک ضربه درست مرگشان را صد در صد رقم بزنید. برخی از صحنه های بازی و مبارزه همانند فیلم های علمی تخیلی و خاص طراحی شده تا شما حس بودن در یک دنیای عجیب و جهانی متفاوت را به خوبی درک کنید.

همانطور که گفتیم کاراکتر شما در بازی قدرت هایی خاص را دارا می باشد میتوانید از آنها در مواقع لازم استفاده کنید مثلا یکی از این قدرت ها تلپورت است که با یک حرکت ساده دست شما میتوانید به پشت بام ها یا مکان های دیگر به سادگی تلپورت کنید دشمنان را از زاویه های درست مورد هدف قرار دهید. در طول بازی چند سلاح مختلف در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید در طول انجام ماموریت ها هر کدام را به راحتی انتخاب کنید.

DEATHLOOP

دانلود بازی DEATHLOOP

در محیط هایی که در آنها قرار میگیرید ساختمان های بسیاری قرار دارد که پر است از دشمنان و می بایست تمامی آنها را از بین ببرید با پیشروی در طول طبقه های مختلف ساختمان شما در ارتفاعی بالا قرار میگیرید اینجاست که نیاز به پایین آمدن ندارید با قدرت تلپورت خود میتوانید از پنجره یک ساختمان به ساختمان بعدی وارد شوید ادامه دشمنان را به سادگی از بین ببرید.

همچنین به جزء سلاح های خود شما میتوانید از برخی وسایل موجود مانند بطری ها برای زدن حریفان استفاده کنید فقط کافیست این وسیله ها را برداشته به سمت دشمنان پرتاب کنید یا با سرعت به سمت آنها حرکت کنید با حرکتی فوق العاده گردن آنها را بشکنید نوع از بین بردن دشمنان به شما بستگی خواهد داشت.

در برخی از محیط ها و بخش های بازی ممکن است چندین دشمن حضور داشته باشند این بستگی به مهارت شما دارد که بخواهید چگونه آنها را از بین ببرید اما بهترین را میتواند انداختن یک نارنجک بین آنها و فرار کردن باشد تا همگی آنها بطور کامل پودر شوند. دشمنان شما به تعداد زیاد از بخش های متنوع وارد محیط و ساختمان ها خواهند شد شما می بایست به کمک سلاح ها و قدرت های خاص خود تمامی آنها را شکست دهید.

 

بازی کامپیوتر DEATHLOOP توسط شرکت نام آشنای Arkane Studios طراحی سپس توسط کمپانی Bethesda Softworks برای پلتفرم PC در تاریخ سپتامبر 2021 عرضه شد.

DEATHLOOP is a next-gen FPS from Arkane Lyon, the award-winning studio behind Dishonored. In DEATHLOOP, two rival assassins are trapped in a mysterious timeloop on the island of Blackreef, doomed to repeat the same day for eternity.

DEATHLOOP

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

MINIMUM:

    • Requires a 64-bit processor and operating system

RECOMMENDED:

    • Requires a 64-bit processor and operating system

مشخصات فایل
  • فرمت فایل: RAR
  • رده سنی: PG-15
  • تاریخ انتشار14 Sep, 2021
  • شرکت سازنده: Arkane Studios
  • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.