دانلود نرم افزار بهینه سازی هارددیسک – Systweak Disk Speedup v3.4.1.18061

دسته‌بندی:

بهینه سازی ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 143 بازدید
تاریخ انتشار: 6 مهر 1400

بهینه سازی هارددیسک

نرم افزار بهینه سازی هارد دیسک Disk Speedup

Disk Speedup یک نرم افزار کاربردی برای بهینه سازی هارددیسک میباشد که بوسیله آن میتوانید تروجان هارا از بین ببرید،فایل های اضافی و غیرضروری را حذف کنید و همچنین فایل های قطعه قطعه شده را بصورت یکپارچه و منظم در بیاورید.فایل های قطعه قطعه شده بدین صورت است که پس از ایجاد هارددرایو ها دارای فایل های سازمان یافته و یکپارچه میباشند که برای استفاده با نهایت سرعت قابل دسترس است اما پس از آنکه یکسری برنامه ها را در آنها میریزیم و یا نصب میکنیم برای افزایش حجم هارد درایو سیستم به قطعه قطعه کردن آنها میپردازد که این امر سرعت سیستم را کاهش داده و مانع از عملکرد صحیح آن میشود.اما با استفاده از این نرم افزار تمامی این مشکلات را حل کنید و سیستمتان را مانند روز اول پرسرعت کنید.

برای ویندوز باز کردن فایلی که ذخیره شده است آسان است زیرا هنگام خواندن و نوشتن فایل ها باید فاصله اندکی را از بخش به بخش دیگر حرکت دهد. اما با گذشت زمان ، پرونده ها تکه تکه می شوند. هنگام نصب و حذف نرم افزار و به روزرسانی و ذخیره فایل ها ، آنها معمولاً در قطعات در سراسر هارد دیسک شما ذخیره می شوند.این باعث دو موضوع می شود. اول ، سرعت رایانه شما را کند می کند. دوم اینکه هارد دیسک شما را فرسوده می کند. Disk Speedup هارد دیسک ها را تجزیه می کند و فایل های قطعه قطعه را به ترتیب مرتب می کند. این هر دو موضوع را حل می کند.

برخی قابلیت های Disk Speedup:

– شناسایی و حذف فایل هایی که بیش از یکبار نصب شدند

– پاک کردن فایل های غیر ضروری و بی کاربرد

– حذف فراگمنت های بدون استفاده

– دیفراگ کردن کامل برنامه ها

– رابط کاربری جذاب و آسان

– و امکانات دیگر..

Systweak Disk Speedup is a simple and at the same time reliable program for defragmenting your hard disk. Improves system performance through effective disk optimization. The process is as automated as possible and requires minimal user presence.After using Disk Speedup, the overall system performance is improved, the boot time and system response time, and faster file access are reduced. The application allows you to check hard drives with the provision of detailed information on their status and performance. The results of such tests are offered to the user in an accessible graphical form.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

1- نرم افزار را نصب کنید

2- سپس با شماره سریال موجود در فایل Crack آنرا فعال کنید.

مشخصات فایل
  • حجم: 5 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: v3.4.1.18061
  • شرکت سازنده: Systweak Software
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.