دانلود بازی Dragon Quest Heroes II برای PC

دانلود بازی Dragon Quest Heroes II برای PC

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا باقری
بازدید: 0 بازدید
تاریخ انتشار: 7 تیر 1396

دانلود بازی Dragon Quest Heroes II برای PC

DRAGON QUEST HEROES II دانلود بازی Dragon Quest Heroes II برای PC

Dragon Quest Heroes II-BLADMAN

سری Dragon Quest در چند سال اخیر، به یکی از محبوب ترین بازی‌های ژاپنی تبدیل شده است و نسخه‌های متفاوتی که شرکت اسکوئر اینکس برای سلیقه‌های متفاوت از این بازی منتشر می‌کند، باعث شده تا همه نوع بازی‌بازی به این سری جذب شوند و از آن لذت ببرند. در چند وقت اخیر Dragon Quest VII و VIII برای کنسول دستی ۳DS و Dragon Quest Builders در سبکی فوق‌العاده توانسته‌اند این سری را به خوبی محبوب کنند. این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی میباشد. روند داستانی بازی بدین صورت است که بازیکنان باید در یک ماجراجویی بزرگ قرار بگیرند تا بار دیگر بتوانند نظم صلح را به دنیای خود بازگردانند. بازیبازان مبارزات بسیار هیجان انگیزی را در طی این ماجراجویی تجربه خواهند کرد. در بازی Dragon Quest Heroes II قابلیت تجربه بازی در حالت چندنفره نیز اضافه شده است، بازیبازان می‌توانند یک تیم چهارنفره ایجاد کنند و به سمت گروه‌های دشمنان حمله‌ور شوند و در نهایت غول‌ها و هیولاهای بسیار بزرگ را شکست دهند. بازی Dragon Quest Heroes II بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۵ ماه آوریل سال جاری میلادی عرضه شد.

این‌بار، حاکمان هفت پادشاهی را مشاهده می‌کنیم که چندین و چند سال است که به یکدیگر در صلح و آرامش زندگی می‌کنند و البته به دست و پنجه نرم کردن با هیولاها نیز عادت کرده‌اند. پادشاه Zebion از نسل جادوگر قدرتمند است و کسی است که جنگ بزرگ را به پایان رسانده است. او همچنین دانش زیادی دارد و باهوش است.  Cesare شاهزاده صحرای Jaiwar است. او همچنین یک شخصیت قابل بازی و دوست دوران کودکی پروتاگونیست بازی است. پادشاه Orenka کشوری را اداره می‌کند که داد و ستد و ارتباط قدرتمندی را دارد. بندرگاه‌های این کشور بسیار بزرگ است و پادشاه نیز مانند یک جنگ‌جو و محافظ از مردم کشور خود محافظت می‌کند. ملکه Kretia به دلیل تحقیقات جادویی خود مشهور است. او دختر یکی از افراد قبیله ویچ‌ها است. علاوه بر این‌ها، سه هیولا نیز بر سه سرزمین حکومت می‌کنند که Dalal ،Morias و Fenrok نامیده می‌شوند. البته در تصاویر هیولاهای متفرقه دیگری را نیز مشاهده می‌کنید.

 

 

DRAGON QUEST HEROES II is a hack-and-slash, field-roaming Action RPG that sends players on a new adventure to restore order to a once peaceful world filled with hordes of monsters and battles of epic proportions. Up to 4 players can band together in cooperative multiplayer to conquer swarms of enemies and defeat challenging boss monsters. There is also a cast of many playable characters each with unique moves and abilities – including a host of familiar faces from the DRAGON QUEST® series and four brand new heroes that must team up to defeat an unknown threat looming over the Seven Realms!

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فایل بازی کنید.

2- فایل نصبی بازی را اجرا کرده و تیک های نصب را برداشته و فقط تیک گزینه زبان انگلیسی را برندارید.

3- شروع به نصب بازی کرده و منتظر باشید (ممکن است نصب این نسخه کمی زمان ببرد به دلیل فشردگی)

4- بعد از نصب بازی خودکار کرک خواهد شد.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود ذکر کنید تا پاسخ کامل و سریع دریافت کنید.

MINIMUM:

OS: Windows 7/8.1/10 (64bit required)

Processor: Core i7 870 2.8GHz or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5770

DirectX: Version 11

Storage: 30 GB available space

RECOMMENDED:

OS: Windows 7/8.1/10 (64bit required)

Processor: Core i7 2600 3.4GHz or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Storage: 30 GB available space

مشخصات فایل
  • حجم : 15.0 گیگابایت
  • فرمت : EXE
  • نسخه : FitGirl
  • رده سنی : 12
  • تاریخ انتشار : 25 Apr, 2017
  • شرکت سازنده : Square Enix , KOEI TECMO GAMES CO., LTD.
  • قیمت : $59.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

avatar