×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

loading...

دانلود نرم افزار مرتب سازی فایل و فولدر ها DropIt 8.5

کاربردی نرم افزار

DropIt دانلود نرم افزار مرتب سازی فایل و فولدر ها DropIt 8.5

DropIt یک تصویر متغیر ساده است که شما می توانید فایل ها را در ان قرار دهید و بسرعت آنها را با توجه به نیاز خود پردازش کنید. این برنامه اجازه می دهد تا برای هر دستور ایجاد شده مقصدی را معرفی کنید و یا انجمن های متعددی را در پروفایل های مختلف گروه بندی کنید . DropIt یک ابزار کوچک، انعطاف پذیر و سخت کوش برای پردازش اتوماتیک و سازماندهی فایل ها و پوشه ها می باشد.

هنگامی که شما نیاز به سازماندهی فایل ها داشته باشید، این نرم افزار می تواند بسیاری از موانع موجود در جستجو، باز شدن دستی پوشه ها، تغییر نام فایل ها و یا انتقال فایل ها را از بین ببرد. فقط کافی است تا یک گروه از فایل ها و پوشه های مختلف را در DropIt قرار دهید تا این برنامه آنها را به پوشه های مقصد تعریف کند، فایل ها را فشرده یا استخراج کند، آنها را با برنامه های مرتبط باز کند و یا سایر اقدامات لازم را انجام دهد. شما می توانید نحوه فیلتر کردن فایل های خود را (بر اساس نام، پوشه، اندازه، تاریخ، خواص، محتوا یا عبارات منظم) تعریف کنید و یکی از 20 فعالیت موجود را برای اجرا به کار ببرید. شما همچنین می توانید انجمن های خود را در پروفایل های متعددی سازماندهی کنید و به طور خودکار پوشه های نظارت شده را در یک فاصله زمانی مشخص اسکن کنید.

 

Drop a group of different files and folders on the floating DropIt image and it sorts them to defined destination folders, compresses or extracts them, opens them with associated programs or performs other defined actions. You can define how to filter your files (by name, directory, size, date, properties, content, regular expressions) and associate one of the 21 available actions to perform (Move, Copy, Compress, Extract, Rename, Delete, Split, Join, Encrypt, Decrypt, Open With, Print, Upload, Send by Mail, Create Gallery, Create List, Create Playlist, Create Shortcut, Copy to Clipboard, Change Properties and Ignore). You can also organize your associations in profiles and automatically scan monitored folders at a defined time interval to process included files.

  • حجم : 5 مگابایت
  • فرمت : EXE
  • ورژن : 8.5
  • وبسایت سازنده : dropitproject.com
  • منبع : پارسی دانلود
www.par30dl.com
نکات و راهنما
تریلر
21 آذر 1396 بروز رسانی شد

دانلود نرم افزار هواشناسی Weat...

نرم افزار طراحی و ویرایش تصاوی...

ویدیو پلیر و پخش کننده دی وی د...

loading...
avatar
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!