اکشنبازی کامپیوترشبیه ساز

دانلود بازی Drug Dealer Simulator Pimp My House برای کامپیوتر – نسخه GoldBerg

دانلود بازی Drug Dealer Simulator Pimp My House برای کامپیوتر - نسخه GoldBerg

Drug Dealer Simulator Pimp My House عنوان یک بازی کامپیوتر که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Byterunners Game Studio طراحی و عرضه شده است. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بخواهید به جای یک دلال مواد مخدر باشید و با توضیع بسته های مختلف مواد مشتری ها را یکی پس از دیگری خوشحال کنید. مشتریانی که اگر کمی زرنگ باشید میتوانید پول خوبی را بابت این مواد مخدر از آنها بگیرید در ابتدای بازی یک شخص حرفه ای تر از شما آدرس ها را برایتان اس ام اس میکند و مشتریان را برای شما جور میکند اما رفته رفته خود شما حرفه ای تر خواهید شد میتوانید مشتری های جدیدتری را در بخش های متنوع شهر پیدا کنید. معمولا مشتریان شما در کوچه های خلوت و تاریک هستند که کسی مشکوک نشود و همچنین پلیس به شما حمله نکند پس شما نیز با احتیاط حرکت کرده تا به مشکل نخورید. کاراکتر شما در طول بازی علاوه بر پخش کردن مواد مخدر می بایست یکسری کار های روزمره را در خانه خود انجام دهد پس به این نکته نیز توجه کنید.

در ابتدای بازی مخفیگاه شما بسیار کوچک و کثیف می باشد و می بایست اینطور به بازی ادامه دهید اما رفته رفته با کسب کردن پول و سرمایه بیشتر قادر هستید که آپارتمان های فوق العاده ای را خریداری کنید که از امکانات امنیتی بسیاری نیز برخوردار است. همچنین باید گفت در ابتدا ماموریت هایی که به شما سپرده میشود خیلی ساده است و به راحتی میتوانید انجام دهید اما رفته رفته کارها پیچیده تر خواهد شد در نتیجه پول بیشتری را بدست خواهید آورد. در خانه شما قادر هستید کارهای مختلفی را انجام دهید مثلا شاید برخی از مشتریان شما در گرم های مختلف مواد را نیاز داشته باشند پس میبایست در خانه خود این گرم ها را تنظیم کرده و به مشتریان بفروشید. 

در ماموریت های جلوتر ممکن است پلیس ها برای شما تله گذاشته باشند و زمانی که شما سر محل قرار حاضر شوید به سرعت شما را دستگیر کنند که این میتواند یک فاجعه بزرگ باشد اما شما یک فرد حرفه ای و باهوش هستید به همین سادگی ها پلیس ها قادر نخواهند بود شما را دستگیر کنند. با پیشرفت در کار برای خود محافظ بگیرید تا در کارها شما را یاری کنند و پلیس ها نیز نتوانند شما را به سادگی دستگیر کنند. تجهیزات متنوعی در بازی وجود دارد که با پول های بدست آمده خود میتوانید آنها را خریداری کرده و به کار خود سرعت بیشتری ببخشید.

 

Have you ever thought about expanding your own crime empire, without the legal and moral consequences? SIMULATE IT! Now you will finally be able to crawl into the dark alleys of the drug dealing business! Become a street business mastermind, or a ruthless gangster – it’s up to you!

 

دانلود بازی Drug Dealer Simulator Pimp My House برای کامپیوتر - نسخه GoldBerg

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا