دانلود بازی Earthlock: Festival of Magic برای PS4 نسخه هکی – ریلیز RESPAWN

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Earthlock: Festival of Magic برای PS4

Earthlock Festival of Magic دانلود بازی Earthlock: Festival of Magic برای PS4 نسخه هکی   ریلیز RESPAWN

Earthlock: Festival of Magic (EU Region) PS4-RESPAWN

بازی Earthlock: Festival of Magic عنوانی نقش‌آفرینی است که برای ساخت آن از عناوین اسکوئر اینکس الهام گرفته شده است. کمپین کیک‌استارتر این عنوان برای اولین بار در نوامبر ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد اما متاسفانه، سازندگان نتوانستند به هدف ۲۵۰٫۰۰۰ دلاری خود برسند و باری دیگر در مارس ۲۰۱۴، با هدف ۱۵۰٫۰۰۰ دلار کمک مالی کمپین را از سر گرفتند.

این بازی که توسط استودیو نروژی Snow Castle Games ساخته شده، داستان کاراکتری به نام Amon را روایت می‌کند که در صحراهای بزرگ سرگردان است. پس از آشنا شدن با گروهی، وی سفر خود را در دنیایی خطرناک و مرموز به نام Umbra آغاز می‌کند تا برود که عموی خود را از دست فرقه باستانی نجات دهد. اما در آن سو شیطان بزرگی در دنیای این بازی ظاهر می‌شود و قصد دارد که دنیای Umbra را از بین ببرد؛ از این رو وظیفه شما این است که آن را از بین ببرید. گفتنی است که در این بازی شما تنها در نقش Amon حضور پیدا نمی‌کنید. در عوض شما هدایت گروهی از کاراکتر‌ها را با قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد و ویژگی‌های متفاوت در دست می‌گیرید تا از این اتفاق ناگوار جلوگیری کنید. در جریان بازی هر یک از کاراکتر‌ها با تجهیزات مختلف به یکدیگر کمک می‌کنند و یک روند نوبتی را پیش می‌برند.

 

Earthlock: Festival of Magic is a role-playing video game developed and published by the Norwegian company Snowcastle Games for Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4, Xbox One, and Wii U. The Xbox One version was launched on September 1, 2016 worldwide, with the PlayStation 4 and Wii U versions to follow suit at a later date.

The PC/Mac version, initially planned for release at the same time as the Xbox One release, was postponed to September 27, 2016. The game is planned to be the first volume of an Earthlock trilogy. A version for the Nintendo Switch was released on March 8, 2018.

مشخصات فایل
  • حجم : 2.21 گیگابایت
  • فرمت : PKG
  • نسخه : RESPAWN
  • رده سنی : PG-12
  • ورژن : EU Region
  • تاریخ انتشار : 20 Mar, 2018
  • شرکت سازنده : Snowcastle Games
  • قیمت : $29.99 USD صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

بازی های برتر

avatar