دانلود نرم افزار مدیریت برنامه ریزی – Efficient Efficcess v5.60 Build 559 + Portable

دسته‌بندی:

کاربردی ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 158 بازدید
تاریخ انتشار: 26 آبان 1400

دانلود Efficient Efficcess نرم افزار مدیریت برنامه ریزی

Efficient Efficcess نرم افزار مدیریت برنامه ریزی یک مدیر اطلاعات چند سکویی (cross-platform) و با ویژگی های کاملی است که می تواند به شما در مدیریت زندگی تان کمک کند. با Efficcess شما می توانید مخاطبین، قرار ملاقات ها، اعمال، لیست کاری و خیلی چیزهای دیگر را پیگیری کنید. این نرم افزار همچنین فضایی را برای نگه داشتن یادداشت ها، خاطرات و حتی رمزهای عبورتان فراهم می آورد. برای اینکه به موفقیت برسید شما باید سازمان یافته و کارآمد باشید. با نرم افزار  Efficcess همه چیزهایی که برای یک مدیریت خوب نیاز دارید، در یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده شما قرار گرفته شده اند.

این برنامه یک مدیر اطلاعات شخصی با امکانات کامل و چند پلتفرمی است که می تواند به شما در مدیریت زندگی کمک کند. با استفاده از آن می توانید مخاطبین، قرار ملاقات ها، وظایف، لیست کارها و موارد دیگر را پیگیری کنید. این نرم افزار همچنین به شما فضایی برای یادداشت، یادداشت های روزانه و حتی رمز عبور می دهد. برای موفقیت باید سازماندهی و کارآمد باشید. با این نرم افزار تمام مواردی که باید مدیریت کنید در یک رابط کاربری آسان قرار گرفته اند. شما تقویم، مخاطبین، فهرست کارها، یادداشت ها، مدیر رمز عبور و موارد دیگر را دریافت می کنید.

ویژگی های برنامه Efficient Efficcess :

– کاربردهای زیاد در برنامه ای واحد : تقویم، مخاطبین، لیست کاری، یادداشت ها، مدیریت رمز عبور و غیره.

– همگام سازی آسان داده ها در سراسر رایانه های شخصی و تلفن های همراه.

– برچسب های رنگی کددار برای رویدادها و وظایف.

– ویژگی یادآور زمان واقعی به شما کمک می کند که یک فرد وقت شناس باشید.

– مدیریت گروه و دسته.

– برنامه ای آسان برای جستجو و استفاده.

 

 

Efficcess is a full-featured and cross-platform personal information manager that can help you manage your life. With Efficcess you can keep track of contacts, appointments, tasks, to-do lists, and much more. The software also gives you space for keeping notes, diaries, and even passwords. In order to be successful you need to be organized and efficient. With Efficcess all of the things you need to manage are located in one, easy-to-use interface.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

Windows 10/8/7/XP/Vista, Android, iOS

مشخصات فایل
  • حجم: 31 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • رده سنی: PG-7
  • ورژن: v5.60 Build 559
  • وب سایت سازنده: efficcess.com
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.