دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای کامپیوتر – ELOoffice 11.02.004

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 194 بازدید
تاریخ انتشار: 25 مهر 1400

دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای کامپیوتر ELOoffice 

نرم افزار مدیریت فایل ELOoffice یک نرم افزار کاربردی برای مدیریت فایل و اسناد میباشد . نرم افزار ELOoffice ابزاری کامل برای مدیریت اسناد بصورت دیجیتال است. ELOoffice به شما امکان می دهد تا اسناد خود را مطابق با سیستم پیشرفته بایگانی کنید. با توجه به گزینه ذخیره فایل های خود در قالب های بلند مدت ، می توانید اطمینان حاصل کنید که داده های شما در دراز مدت در دسترس خواهند بود. از تلفن هوشمند خود برای ضبط آسان اسناد کاغذی و انتقال آنها به مخزن ELO خود استفاده کنید. هر زمان که خارج از دفتر هستید به فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

 

امکانات و ویژگی های ELOoffice :

بایگانی اتوماتیک :
با استفاده از نرم افزار ELOoffice، اسناد کاغذی و اطلاعات دیجیتالی شما در یک مخزن ELO در یک لحظه ذخیره می شوند.

امن و قابل اعتماد :
ELOoffice به شما اجازه می دهد اسناد خود را با شرایط قانونی بایگانی کنید. در این برنامه گزینه ای وجود دارد که به شما اجازه می دهد فایل هایتان را در فرمت های طولانی مدت ذخیره کنید و بنابراین می توانید مطمئن شوید که داده های شما در دراز مدت نیز در دسترس خواهند بود.

همچنانکه در حال حرکت هستید به اسناد خود دسترسی داشته باشید
از گوشی هوشمند خود برای ضبط اسناد کاغذ به راحتی استفاده کنید و آنها را به مخزن ELO منتقل کنید. حتی زمانی که  شما خارج از دفتر هستید، براحتی و در هر زمان به فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

مدارک تان را مدیریت کنید
ELOoffice به شما اجازه می دهد اسناد تجاری خود را تحت کنترل داشته باشید و اطلاعات خود را در هر زمانی که مایل بودید بررسی کنید.

دارای کاربری آسان و آشنا
در محیط آشنای خود از ELOoffice استفاده کنید: اسناد را در Microsoft Office ایجاد کنید و آنها را در مخزن ELO ذخیره کنید – به همین آسانی.

ایجاد فضای همکاری
ELOoffice همکاری در شرکت شما را تسهیل می کند، به این صورت که به همکاران اجازه می دهد تا با یکدیگر بر روی اسناد کار کنند و اطمینان حاصل کنند که آنها همیشه به روز هستند.

 

With ELOoffice, your paper documents and digital data are stored in the ELO repository in an instant, all at the click of a button thanks to a wide range of options for automatic filing.ELOoffice allows you to archive your documents in line with legal requirements. Thanks to the option to store your files in long-term formats, you can ensure your data will remain available in the long run.Access documents on the go Use your smartphone to easily capture paper documents and transfer them to your ELO repository. Access your files at any time while out of the office.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 595 مگابایت
  • فرمت فایل: rar
  • ورژن: 11.02.004
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.