دانلود ESET Online Scanner 2.0.19 آنتی ویروس آنلاین کامپیوتر

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود ESET Online Scanner 2.0.19 آنتی ویروس آنلاین کامپیوتر

ESET Online Scanner دانلود ESET Online Scanner 2.0.19 آنتی ویروس آنلاین کامپیوتر

ESET Online Scanner 2.0.19 یک ابزار آسان است که از طریق مرورگر شما اجرا می شود و دستگاه شما را در برابر بدافزار بررسی می کند. با استفاده از ESET Online Scanner که در اختیار دارید ، شما قادر خواهید بود به سرعت نرم افزارهای مخرب را از کامپیوترتان تشخیص و سپس حذف کنید. این ابزار قدرتمند با استفاده از همان تکنولوژی اسکنینگ Threat Sense و فقط با استفاده از مرورگر وب شما به عنوان یک ESET Smart Security و ESET NOD32 Antivirus عمل می کند. این نرم افزار می تواند بسیاری از مناطق از جمله مکان های خودکار، بخش های بوت و رجیستری را اسکن کند. این برنامه می تواند تلاشی برای رفع مشکلات شما در هنگام ریستات کردن کامپیوتر و یا اسکن دوباره فایل های ویروسی گذشته باشد.

 

ویژگی های ESET Online Scanner:

– انجام یک بار اسکن به صورت رایگان

– تشخیص و حذف نرم افزارهای مخرب

– اجرای عملیات اسکن بصورت کاملا ساده و آسان

– این آنتی ویروس از طریق هر مرورگر قابل اجرا می باشد.

 

ESET Online Scanner is an easy-to-use tool that runs from your browser and checks your machine for malware. With ESET Online Scanner at your disposal, you will be able to quickly detect and then remove malware from your PC. This powerful tool uses the same ThreatSense scanning technology and signatures as ESET Smart Security and ESET NOD32 Antivirus—just by using your web browser. ESET Online Scanner can scan many areas including autostart locations, boot sectors, and the registry. It can attempt to fix problems during the restart of your computer as well as re-scan of previously infected files.

مشخصات فایل
  • حجم : 6.7 مگابایت
  • فرمت : EXE
  • ورژن : 2.0.19
  • منبع : پارسی دانلود

avatar