دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

نظرات: 23 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 2,279 بازدید
تاریخ انتشار: 18 آبان 1400

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

داستان بازی:  روایت گر بخشی از زندگی Ajay Ghale است، که برای پخش کردن خاکستر مادر مرحومش به زادگاهش تبت بازگشته است، اما در این مسیر درگیر جنگ های داخلی تبت می شود و مسیر زندگی اش عوض می شود. جنگ هایی که هیمالیای سفید و برفی را گلگون خواهند کرد و کایرت سرزمینی که در آن جنگل و کوه و دشت در هم تنیده شده اند و قرار است میزبان ماجراجویی های آجای (البته، به همراه ما) باشند. پاگان مین مسبب بدبختی های مردم نپال است. او حاکمی زورگو و مستبد است و می بایست متوقف شود.

 

دانلود بازی Far Cry 4

آجای فردی است، که بازنمی تابد و برای نجات هموطنانش تفنگ به دست می گیرد و وارد جبهه مردمی می شود. حضور واس و شخصیت او در نسخه قبل باعث شده بود، تا بازی زیباتر گردد. در این نسخه سازندگان باز هم همین رویه را تکرار کرده اند و پاگان مین قرار است، این نقش را ایفا کند. او دیوانه بازی است و دیوانگی او از عواملی است، که سازندگان روی آن حساب ویژه ای کرده اند. فردی که لباس صورتی رنگ می پوشد و این کاملا با خشونت و خون ریزی تناقض دارد و این تناقض می تواند در بازی مشخص گردد. او که اصالتی چینی دارد، یک عصیان گر است و خواب و خوراک را از مردم کایرات بریده است، او از قتل و تجاوز واهمه ای ندارد و همه کار می کند، تا به اهداف شومش برسد. داستان بازی کاملا خطی دنبال نمی شود و گیمران مثل نسخه قبل می توانند در بین هر مرحله و ماموریت به خودشان استراحت دهند و کمی در محیط جهان باز بازی به گردش بپردازند.

 

ok
 • عنوانی بحث برانگیز که توانست سروصدای بسیاری در میان گیمر ها ایجاد کند که با اینحال هنوز هم بازدید خوبی را در سرچ های گوگل دارد.

 

در بازی مخفی کاری هم نقش مهمی دارد، همان طور که در نسخه قبل هم این گونه بود و مخفی کاری پیش بردن بازی بسیار لذت بخش تر از زمانی بود، که پر سرو صدا و با شلوغ کاری فراوان بازی را پیش می بردید. پرتاب چاقو، شلیک کردن با Crossbow که در این نسخه به بازی اضافه شده است و خفه کردن که از دیگر راه های مخفی کاری هستند. از دیگر ابزار جدید بازی، وسیله ای است، که با آن می توانید از کوه ها و صخره های بلند هیمالیا بالا بروید و مسیرتان را باز کنید. در ابتدا که بازی معرفی شد و متوجه شدم که بازی در هیمالیا جریان دارد، این موضوع را فهمیدم که بازی باید برخلاف نسخه قبل از ناهمواری های بسیاری برخوردار است. سازندگان بازی هم برای جلوگیری از مشکلات گیم پلی این ابزار کوهنوردی را در بازی قرار داده اند. سازندگانی که خودشان به شخصه به تبت رفته اند و این سرزمین را به چشمان خود دیده اند و خوب می دانند، طبیعت زیبای جنوب آسیا به چه شکل است.

 

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

 

یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که در نمایش گیمزکام دیدیم، این بود که بازی در بخش های متنوعی جریان پیدا می کند، از قله های پربرف هیمالیا گرفته تا کوهپایه هایی که زمین های کشاورزی و روستاها در آن وجود دارد،. ( باید دانست، که تبت در تمام مناطق از ارتفاع بالاتری نسبت به سطح دریا دارد. سرزمین افسانه ای شانگری لا هم در بازی وجود دارد، که در آن می بایست، با ببر سفید افسانه ای منطقه مبارزه کنید. بومیان این سرزمین با ظاهری عجیب و متعلق به قرن ها پیش حضور دارند. به نظر می رسد، که این سرزمین در توهم و خیال آجای باشد. سرزمینی که برخلاف دیگر بخش های کوهستانی کایرت که با رنگ های سرد آذین بسته شده اند، با رنگ های گرم طراحی شده اند.

 

warning
 • زمان نصب بازی طولانی است پس پیشنهاد میشود صبور باشید.

 

از آن جایی که یوبیسافت همکاری های وسیعی با سونی انجام می دهد، این بار هم بخش انحصاری را برای دارندگان پلی استیشن قرار داده است. در این بازی گیمر می تواند در هر بخش از بازی (جز در برخی مراحل اصلی) دیگر دوستانش را به بازی خودش بیاورد و با یک دیگر به انجام مراحل بپردازند. چترسواری و هلی کوپتر سواری هم به صورت دونفره امکان پذیر است و آتش زدن و به خون کشیدن دشمنان به صورت دو نفره مطمئنا هیجان بیشتری دارد. چتر سواری به صورت تک نفره هم در برخی از مراحل موجود است و آجای می تواند از قله های مرتفع رشته کوه هیمالیا به پرواز در بیاید و سفر پرمخاطره ای را برای خودش و (همچنین ما) به وجود آورد.

 

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

 

حیوانات بسیاری در بازی حضور دارند و به احتمال زیاد همان نقش بازی قبلی را ایفا می کنند و باعث ارتقا آجای در بخش های مختلف می شوند. مطمئنا فیل مهم ترین حیوان بازی است، که جثه بزرگش از فواصل بسیار دور پیدا می شود. در کل فیل ها حیواناتی هستند، که جذابیت خاصی دارند و استفاده از آن ها در انجام مراحل باعث هیجان انگیزتر شدن بازی می شود. رم دادن گله های فیل ها به سوی پایگاه های دشمن هم در بازی وجود دارد، که می توانید دشمنان را زیرپای آن ها له کنید. کرگدن و ببر و گاو وحشی هم در بازی وجود دارد، اما امیدوارم شاهد حضور پرندگان بزرگ هم در بازی باشیم و شکار آن ها هم جزو ملزومات بازی باشد، زیرا شکار پرندگان در هوا می تواند چالش برتری باشد.

 

دلیلی برای دانلود بازی کامپیوتر فارکرای 4 کامپیوتر

شاید این موضوع برای شما نیز پیش بیاید که با وجود نزدیک بودن نسخه 6 بازی فارکرای چرا باید نسخه 4 بازی را دریافت کنیم؟ باید بدانید که اساس جهان باز بودن این بازی از این نسخه استارت خورده است که در آن میتوانید اقدامات بسیاری انجام دهید و از گیم پلی بازی لذت ببرید و سرگرم شوید.

 

گرافیک بازی هم به مانند نسخه قبلی می تواند، بدرخشد. گرافیک نسخه قبلی که طرفداران برای تعریف از آن می گفتند، که می توانید در آن علف ها و چمن ها را یکی یکی بشمارید. کیفیت بافت ها و نورپردازی در بازی حرف اول را می زد. البته، ایراداتی همچون نادیده گرفته شدن پای شخصیت بازی هم در بازی وجود داشت، که امیدواریم در این بازی وجود نداشته باشد.

 

دانلود بازی فارکرای 4 کامپیوتر

بازی Far Cry 4 عنوانی که مطمعنا پلیرهای قدیمی و بازی دوست برای یک بار هم که شده این نسخه از سری بازی های Far Cry را تجربه کرده اند. بازی که با ماموریت هایی فوق العاده باعث میشود یک داستان عالی را به پایان برسانید تجربه های منحصر به فردی از مبارزه ها و تصرف یک منطقه را داشته باشید. روایت زندگی Ajay Ghale که با همه سختی هایی که دارد به محل زندگی اش بازمیگردد برای احترام به مادرش و پخش کردن خاکستر او در زادگاهش که همین کار سبب میشود در مسیر درگیری هایی برایش به وجود آید.

 

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

 

این درگیری های بی موقع باعث میشود تا زندگی Ajay Ghale بطور کامل دگرگون شود برای رسیدن به هدف های جدیدش سختی های بیشتری را تحمل کند. پاگان مین فردی بسیار زورگو و خشن که همگی مردم از این شخص ترس شدیدی دارند و این موضوع باعث شده مردم نپال نتوانند آن طور که باید زندگی کنند در همین حال شما وارد میشود تا به کمک مهارت های خود به مرکز فرمانده ای این حاکم حمله کنید مردم اسیر شده را نجات دهید تا به زندگی سابق خود بازگردند. بازی Far Cry 4 از یک گرافیک فوق العاده بهره میبرد و این موضوع را با وارد شدن به جنگهای بازی خودتان متوجه خواهید شد که چه گرافیک منحصر به فردی در انتظار شماست. طراحان بازی علاوه بر گرافیک روی داستان بازی به خوبی همانند نسخه های قبلی کار کرده اند تا بتوانید یک بازی کامل را انجام دهید.

معمولا در سری بازی های Far Cry طراحان بازی را به گونه ای می سازند که شما بعد از به پایان رساندن هر مرحله به گشت و گذار بپردازید و اطراف مپ بچرخید یعنی نیازی نیست مراحل بازی را پشت سر هم به پایان برسانید که همین موضوع باعث میشود سری بازی های Far Cry را در سبک جهان باز قرار دهیم. همیشه نیازی به سرو صدا و شلیک نیست گاهی بهتر است از مهارت های کاراکتر در مخفی کاری ها استفاده کرده و با تولید کمترین صدا به سمت دشمنان حرکت کنید در زمانی درست آنها را خفه کنید و رفته رفته به سمت ماموریت حرکت کنید البته توجه کنید که گفتیم در بعضی از قسمت ها و ماموریت ها میتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

قابلیت های دیگری که در این نسخه از بازی وجود دارد هنگام حمله به دشمن میتوانید از آنها استفاده کنید پرتاب کردن چاقو و استفاده از تیروکمان یا Crossbow خواهد بود. وجود همین دو ویژگی جالب هنگام درگیری یکی از اتفاقات جالب و مهیج خواهد بود. برای بالا رفتن از کوه ها یک نوع وسیله در اختیار شماست که با نزدیک شدن به کوه و بخش هایی که دارای ارتفاع زیاد هستند میتوانید از این وسیله فوق العاده استفاده کنید به بلند ترین نقطه برسید. سری بازی های Far Cry همگی دارای داستانی منحصر به فرد هستند که با قرارگیری در محیط میتوانید گیم پلی عالی را تجربه کنید.

 

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

 

اینکه بتوانید در اطراف مپ بطور آزادانه بچرخید و انواع مختلف اسلحه ها را انتخاب کنید و از هر کوه و قله ای بالا بروید و برای کشتن برخی از دشمنان بجای شلیک از پرتاب چاقو و خفه کردن استفاده کنید همگی از ویژگی های عالی بازی Far Cry می باشد. مسلما هر بازی که جدید عرضه میشود نسبت به نسخه های قبلی خود از طراحی فوق العاده یک گرافیک چشمگیر بهره میبرد این موضوع برای Far Cry نیز اتفاق افتاده در نسخه چهارم بازی شما طراحی های متفاوتی نسبت به نسخه دوم و سوم مشاهده خواهید کرد. برای درک بهتر باید گفت که کوچکترین طراحی و جزئیات در بازی به خوبی قابل مشاهده خواهد بود و با نزدیک شدن به هر چیزی در بازی میتوانید کیفیت بافت ها را به خوبی ببینید. درست است که شخصیت شما در بازی مهارت های بالایی دارید شما نیز سلاح های مختلف در اختیار دارید اما مواظب پایگاه های دشمن باشید که اگر همگی حضور شما را حس کنند نفوذ به پایگاه نسبت به حالت عادی کار سخت تری خواهد شد.

 

ویژگی های نسخه FitGirl بازی Far Cry 4 :

 • بازی براساس Far.Cry.4.Proper-RELOADED ریلیز و انتشار داده شده است.
 • این بازی کامپیوتر کرک رسمی گروه RELOADED میباشد.
 • تمام آپدیت های بازی تا ورژن 1.10 در این نسخه موجود است.
 • کرک آفلاین روی بازی اعمال شده است و نیازی به کرک توسط کاربر نخواهد بود.
 • بازی به صورت کامل و بدون حذفیات میباشد که نسخه رسمی MD5 میباشد.
 • حجم بازی از 39.8 گیگابایت به 10.8 گیگابایت کاهش یافته است.
 • زمان مورد نیاز برای نصب بازی بین 30 الی 80 دقیقه میباشد.
 • فضای مورد نیاز جهت نصب بازی 75 گیگابایت میباشد.
 • حداقل 2 گیگابایت رم برای آزاد برای نصب این بازی نیاز است.
 • در حین نصب میتوانید زبان بازی را تغییر دهید اما پیشنهاد نمیشود.
 • زمان نصب شاید طولانی تر از چیزی باشد که ذکر شده پس پیشنهاد میشود صبور باشید.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای, میانگین: 4,50 از 5)
Loading...
برچسب‌ها:

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فایل بازی کنید.

2- فایل نصبی بازی را اجرا کرده و تیک های نصب را برداشته و فقط تیک گزینه زبان انگلیسی را برندارید.

3- شروع به نصب بازی کرده و منتظر باشید (ممکن است نصب این نسخه کمی زمان ببرد به دلیل فشردگی) 

4- بعد از نصب بازی خودکار کرک خواهد شد.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود ذکر کنید تا پاسخ کامل و سریع دریافت کنید.

MINIMUM:

  • OS: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64-bit only)
  • Processor: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 30 GB available space
  • Sound Card: DirectX-compatible (5.1 surround sound recommended)

RECOMMENDED:

  • OS: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64-bit only)
  • Processor: 2.5 GHz Intel® Core™ i5-2400S or 4.0 GHz AMD FX-8350 or better
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2 GB VRAM)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 30 GB available space
  • Sound Card: DirectX-compatible (5.1 surround sound recommended)

مشخصات فایل
 • حجم: 14.7 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: FitGirl
 • متا89 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • ورژن: v1.10 + All DLCs
 • تاریخ انتشار18 Nov, 2014
 • شرکت سازنده: Ubisoft
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.9
password :

23 نظر

  ببخشید سیستم مورد نیاز باز یهارو هم قرار بدین ممنون.

  پاسخ

  سلام
  لینک ها دچار مشکل شده اگه میشه دوباره بزارید

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید . ببخشید این بازی در ویندوز 10 یا خود 7 میاره یا عرور میده؟ یا باید ویندوز 7 sp1 باشه

  پاسخ

  اقا نسخش کامله دیگه چیزی حذف نشده دیگه بعد یه سوال دیگه کرکو خودش داره یا باید کپی کرد بعد یه سوال دیگه میشه ایتمهایی که اکانت یوبیسافت میخواد تو کرکش خرید یا نه

  پاسخ

  سلام.
  نسخه کامل هست دوست عزیز و نیازی به کرک نخواهید داشت.

  سلم و خسته نباشید
  برای نصبش مشکل دارم یعنی فایل ستاپش رو پیدا نمیکنم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ

  سلام سلامت باشید. فایل ستاپ نداره.شما باید فایلی که فرمت iso دارد را مانت کنید. ( یعنی بوسیله نرم افزاری مثل daemon tools یک درایو مجازی بسازید و سپس روی فایل iso راست کلیک کنید و گزینه مانت رو بزنید) در گوگل سرچ کنید آموزش نصب بازی های iso

  سلام . من بازی رو اجرا و بازی میکنم . ولی توی مراحل بازی یه نوشته زرد میاد مثل ؛ aio mine#4 و …. و نوشته نمیره و همینجوری مسط صفحه هست . و من باید بازی رو دوباره از همون نقطه باید تا اون نوشته زرد بره !! حالا راهکاری هست که اون نوشته سریع از بین بره .؟

  پاسخ

  سلام.اولین باره چنین مشکلیو میشنوم. شاید مشکل شما با ریختن یک کرک جدید حل بشه. کرک های مختلف رو تست کنید.

  با سلام لطفا نسخه corepack این بازی و بازی های دیگه رو قرار بدید
  کورپک هم بسیار فشرده شده هست در عین حالا نصب بازی بسیار سریع تر از از نسخه های دیگه هست و محیط نصب بسیار باکلاسی هم داره که متناسب با بازی طراحی شده است.
  لطفا اگه نسخه کورپک رو قرار میدین حتما بگین تا صبر کنم که اونو دانلود کنم
  ممنون

  پاسخ

  سلام. ببخشید این بازی نسخه فیت گرله یا کورپک یا………..؟

  پاسخ

  سلام من دانلود کردم ولی استخراج نمی کنه میگه: the archive is either in unknown format or damaged

  پاسخ

  سلام ببخشید من دانلود کردم بازی رو ولی بعد از اجرا شدن و رفتن داخل بازی همون اول کار ک میرم پایین در اون قسمتو باز کنمم ببینم کیو شکنجه میدن بازی متوقف میشهstop workاک میشه راهنمایی کنید یا بازیو برام ایمیل کنید ممنون

  پاسخ

  سلام. پیشنیاز هایی که داخل انجمن قرار دادیم رو نصب کنید احتمالا مشکلتون رفع خواهد شد.

  سلام ، بهتون ایمیل بزنم لینک ها رو برام میفرستد
  اگر بله ایمیلتونو لطف کنید?

  پاسخ

  سلام دوست عزیز. برای این بازی خیر احتمالا لینک های دانلود پاک شده از روی سرور.

  سلام .ببخشید من چطور میتونم از شر این ارور راحت شم…the program cant start because uplay_r1_loader64.dll is missing from your computer.try reinstaling to fix this problem.منتظر جوابم.راست ویندوزم هم ۱۰ هستش.

  پاسخ

  سلام دادا وقتی بازی اجرا میشه یه صفحه سیا میاد بد مینویسه پاسخ نمیدهد چه کنم؟

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.