استراتژیبازی کامپیوتر

دانلود بازی Field of Glory II Wolves at the Gate برای کامپیوتر

دانلود بازی Field of Glory II Wolves at the Gate برای کامپیوتر

دانلود بازی Field of Glory II Wolves at the Gate

Field of Glory II Wolves at the Gate عنوان یک بازی جدید کامپیوتر در سبک استراتژیک و شبیه سازی میباشد که توسط استودیوی Byzantine Games طراحی و سپس توسط Slitherine Ltd. در سال 2019 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی در عصر تاریکی جریان دارد یعنی زمانی که نبرد بین کشور های انگلیس ، فرانسه ، آلمان و اسپانیا برای زنده ماندن تمدنشان در اوج خود است. شما در سال 1040 حضور خواهید داشت و برای زنده ماندن قلمروتان باید از سد وایکینگ ها و مگایارها و سایر کشور های عرب عبور کنید که بدون شک مسیر سخت و دشواری را در پیش خواهید داشت.

این بازی شامل 19 جناح مختلف از برترین قلمرو های جهان میباشد که در ابتدا میتوانید یکی از آنها را بعنوان قلمرو خود انتخاب کنید. همچنین بیش از 76 نیرو از پیاده تا سواره در بازی وجود دارد که نسبت به سرمایه و نیاز خود میتوانید ارتش خود را راه اندازی کنید. ماموریت های بازی 6 حماسه تاریخی و شناخته شده را برای شما به تصویر خواهد کشید که در این زمینه میتوانید اطلاعات خوبی را نسبت به تمدن های قدیم بدست آورید.

با پیش روی در بازی Field of Glory II حضور مسلمان ها نیز بیشتر به چشم خواهد آمد که نسبت به موقعیت خود میتوانید با آنها توافق نامه صلح راه اندازی کنید و یا با آنها درگیر شوید. استفاده از یک زاویه دید مناسب در بازی سبب خواهد شد تا بتوانید دید خوبی به تمامی بخش ها داشته باشید. طراحی دیدنی و با کیفیت در کنار صداگذاری عالی سبب به وجود آمدن یک گیم پلی روان و سرگرم کننده شده است که میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته و سرگرم آن شوید. اگر شما نیز از دوست داران بازی های استراتژیک هستید وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میشود دانلود بازی Field of Glory II را از دست ندهید.

 

این نسخه شامل DLC های زیر میباشد :

DLC Field of Glory II: Wolves at The Gate
DLC Field of Glory II: Immortal Fire
DLC Field of Glory II: Rise of Persia
DLC Field of Glory II: Legions Triumphant
DLC Field of Glory II: Age of Belisarius

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا