دانلود نرم افزار حفاظت از فایل و فولدر ها – Folder Guard v21.4

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 287 بازدید
تاریخ انتشار: 19 آبان 1400

Folder Guard نرم افزار حفاظت از فایل و فولدر ها با معرفی یک نرم افزار حفاظت از فولدر ها در خدمت شما هستیم.این نرم میتواند از فایلهای شما به راحتی و با قدرت تمام محافظت نماید.شاید بشه گفت نرم افزار فوق یکی از نرم افزارهای امنیتی ویندوز میباشد که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. که به کمک آن میتوان مانع از دسترسی به سیستم شخصی شما شد به خصوص اگر سیستمی که استفاده میشود در جای شلوغی باشد و حتی این سیستم اشتراکی باشد شاید دوست داشته باشید فایلی قفل باشد و فقط شما بتوانید از آن استفاده نمایید اینجا کار این نرم افزار کاملا مشخص خواهد شد .شما میتوانید این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی دانلود .دانلود بفرمایید و استفاده کنید.

شما می توانید از Folder Guard برای قفل کردن فایل ها و پوشه های شخصی خود با رمز عبور استفاده کنید تا دیگر کاربران نتوانند به سوابق شما نگاه کنند. حتی می‌توانید پوشه‌های خصوصی خود را تقریباً از همه برنامه‌ها کاملاً مخفی کنید، و چنین پوشه‌هایی تا زمانی که رمز عبور معتبر وارد نکنید، نامرئی خواهند ماند. همچنین می توانید از فایل های حساس سیستم در برابر تغییر یا تخریب محافظت کنید، دسترسی به درایوهای قابل جابجایی را غیرفعال کنید، دسترسی به کنترل پنل را محدود کنید و موارد دیگر را انجام دهید.

ویژگی های نرم افزار  Folder Guard :

1.محافظت دقیق از فایلهای شما

2.محافظت بسیار امن از فولدرهای شما

3.اختصاص رمز عبور به فایلها و فولدرهای مد نظرتان

4.صدور اجازه برای دسترسی به کامپیوتر

5.عدم اجازه برای دانلود از طریق سیستم شما

دیگر ویژگی این نرم افزار قابلیت پنهان سازی آن است به اینصورت که شما میتوانید تنظیم کنید تا فایلها و فولدرهای شما در زمانی که شما حضور ندارید در سیستم شما مخفی شوند تا هیچکس نتواند به آن دسترسی پیدا کند و فقط زمانی پیدا شوند که شما از سیستم استفاده میکنید.

 

Folder Guard is a is a powerful computer security software tool that you can use to hide your private files and folders from other users of your computer, lock folders and files with passwords, restrict access to Control Panel, protect system files from damage (intentional or not), and to control access to other Windows resources.

Hide files and folders

With FolderGuard you can hide any folder or file and it will be invisible to Windows applications, Office and even for MS-DOS programs.

Lock folders with passwords

Folder Guard can lock your private folder with a password, so that only you would be able to open the files and documents it contains.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 6 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • رده سنی: PG-7
  • ورژن: 21.4
  • شرکت سازنده: WinAbility Software Corporation
  • قیمت: 39.95$صرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.