دانلود بازی Forza Horizon 3 برای PC نسخه کرک شده جدید CODEX

×
ADS

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
پیشنهاد ویژه
Update

دانلود بازی Forza Horizon 3 برای PC

Forza Horizon 3 دانلود بازی Forza Horizon 3 برای PC نسخه کرک شده جدید CODEX

Forza Horizon 3 Cracked-CODEX

کرک فیکس بازی برای ویندوز ۱۰ نسخه v1903 اضافه شد

سری Forza Horizon که در سال 2012 پا به میدان گذاشت و دست در دست برادر بزرگ‌تر خود یعنی Forza Motorsport آن قدر خوب کار کردند که تبدیل به بهترین ریسینگ‌های چند سال اخیر شده‌اند. حال نوبت عرضه نسخه سوم سری Forza Horizon رسیده است و تمامی شواهد نشان می‌دهند که این سری به فردی بالغ تبدیل شده است، چرا که آن قدر عظیم طراحی شده که می‌تواند حرف‌های بسیار بیشتری نسبت به گذشته برای گفتن داشته باشد. شاید در سال‌های اخیر تعداد بازی‌هایی که در سبک اتومبیل‌رانی عرضه می‌شوند به انگشتان یک دست هم نرسد. اما وقتی بخواهیم این تعداد محدود را هم از نظر کیفیت بسنجیم، تعداد آن‌ها از چیزی که وجود دارد هم کمتر خواهند شد. اما خوشبختانه، با تدابیر و برنامه‌ریزی‌هایی که بین استودیو پلی‌گراند گیمز و ترن 10 انجام می‌شود، ما هر سال شاهد نسخه جدیدی از سری Forza هستیم؛ یک سال Motorsport و سالی دیگر Horizon. امسال نیز طبق این برنامه شاهد عرضه یک نسخه جدید از مجموعه Forza بودیم و این بار نوبت به سری Horizon رسیده است. این سری پس از موفقیت نسخه اول، و سپس با پیشرفت چشم‌گیر‌ش در نسخه دوم طرفداران بی‌شماری را جذب خود کرد. حال نسخه سوم این بازی فراتر از انتظارات ظاهر شد به قدری عظیم و جذاب ساخته شده است که هر دوست دار سبک ریسینگ را عاشق خود می‌کند. این بار با هم در سومین قسمت از سری Forza Horizon به استرالیا سفر می‌کنیم و شاهد محیط‌هایی متنوع و عظیم، مسابقاتی بی‌شمار و ماشین‌هایی پر زرق و برق هستیم. اصولا سبک رانندگی چیزی نیست که به مانند سبک‌های دیگر جا برای تحول و پیشرفت داشته باشد، المان‌های بازی همیشه یک چیز است، ماشین، شخصی‌سازی، محیط و پیست‌ها و نهایتا یک داستان اما تقریبا عادت کرده‌ایم که با همین جزئیات همیشگی و تکراری، فورتزا مارا غافلگیر کند. فورتزا هورایزن 1 در سبک خود بهترین بود اما با عرضه نسخه دوم آن متوجه شدیم از آن بهتر هم می‌توان شد اما بهتر از فورتزا هورایزن 2؟! ” واقعا کسی می‌تواند تصور کند محیط‌هایی متنوع‌تر از هورایزن 2 را در یک بازی ریسینگ ببینیم؟ یا مراحل و چالش‌هایی جذاب‌تر؟ و یا هیجان و لذت بیشتر؟ هورایزن 3 تمامی این سوالات را مثبت پاسخ می‌دهد! هم اکنون نسخه PC این بازی زیبا را از پارسی دانلود دریافت کنید. فراتر از تمامی جزئیات، عاملی که موجب گشته همیشه فورتزا از تمامی ریسینگ های رقیب خود متمایز باشد، کارگردانی فوق‌العاده بازی است، مقوله‌ای که تا چند سال پیش تصور می‌شد در یک بازی رانندگی تاثیر چندانی ندارد اما حال به رکن اصلی تعادل و شکوه اثر تبدیل شده است. مثل تمام نسخه‌های دیگر شما از اوج، آغاز کرده و پشت یک لامبورگینی شروع به بازی کردن می‌کنید، اندکی گذشته و تجربه ریسینگ با یک اتومبیل ساحلی را کسب می‌کنید، یعنی در همین ابتدا جنوع سرعت و تنوع به گیمر منتقل می‌شود و سازنده می‌گوید در بازی با چه چیز‌های جدیدی طرف خواهیم بود.

323 دانلود بازی Forza Horizon 3 برای PC نسخه کرک شده جدید CODEX

Forza Horizon 3 غنی‌ترین و تعاملی ترین محیط‌‌هایی را دارد که در یک اثر رانندگی تجربه کرده‌ام. این نسخه در کشور استرالیا روایت می شود، کشوری با اقلیمی خاص و متنوع که در سویی از آن سرسبزی به زیبایی اروپا و سوی دیگر آن بیابان‌هایی به پوچی صحرا‌های بزرگ افریقا را نمایش می‌دهد. تجربه مسابقات در سواحل، در مناطق کویری یا جنگلی آن هم در حالی که رژه کانگورو‌ها در بیابان، غوطه ور‌شدن کروکودیل‌ها در آب و پرواز پرندگان در آسمان را مشاهده می‌کنیم بیش از هر زمان دیگری لذت‌بخش است، بار‌ها در طول تجربه بازی ماشین را کنار زده و به طبیعت فوق‌العاده بازی خیره شدم. بازی در هر چیزی که فکرش را بکنید یک سطح بالاتر از استاندارد‌ها رفته است و محیط‌های بازی نیز از این قائده جدا نیستند. بازی صرفا یک محیط زیبا و خیره‌کننده دکوری را ارائه نداده بلکه به طور جالبی حس ماجراجویی و مکاشفه را با قراردادن برخی چالش‌ها ایجاد کرده است و با پیشروی بیشتر در محیط‌ها امکانات متنوعی برای خلق مسابقه می‌شود که این ارائه نیز صرفا بصورت کمی نیست و به واقع چالش‌های محیطی یک منطقه کاملا با منطقه دیگر تفاوت دارد و شما براساس استایل و نوع جغرافیای آن محیط می‌توانید ماجراجویی خود را خلق و ادامه دهید. مثلا در یک محیط کوهستانی به طور کامل نوع رقابت و جاده با محیط دیگر تفاوت دارد اما شما برای جذاب‌تر شدن می‌توانید چلنج‌هایی را ایجاد کنید که از این تنوع محیطی به شیوه جالب‌تری استفاده کند.

ماجراجویی در دنیای بزرگ بازی، بواسطه قدرت‌های نسل هشتم در درون محیطی بسیار عظیم‌تر از قبل صورت می‌گیرد. نقشه بازی و محیط در‌حدی بزرگ است که به هیچ‌ وجه از رانندگی کردن خسته نخواهید شد و هر زمان که بخواهید چالش جدیدی برای تجربه وجود دارد. یکی دیگر از دلایلی که جلوی خستگی شما را به طور کامل می‌ گیرد، سیستم آب و هوایی و شب و روز بازیست. لذت مسابقات در صبح، رانندگی طاقت فرصا درست زمانی که خورشید به صورت مستقیم به شما می تابد و در نهایت یک مسابقه هیجانی در شب و مشاهده ستاره‌ها می تواند خستگی شما را از بین ببرد. بازی به واقع دوست داشتنی و قابل حس و قابل لمس است، زمانی که از پای کنسول بلند می‌شوید حسی فراتر از تجربه یک بازی را دارید و ذوق تجربه آن همیشه در دل شما وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های فورتزا “هورایزن 3” که در این نسخه نسبت به فورتزا های قبلی پیشرفت کرده، هوش مصنوعی یا همان درایواتار است. درایواتار در واقع هوش مصنوعی است که برای اولین بار در نسخه فورتزا موتوراسپورت ۵ به علاقه مندان این بازی معرفی شد. از طریق درایواتار سایر اتومبیل های مسابقه دهنده، نوع بازی شما را آنالیز کرده و رفتار های خود را در طول مسابقات با توجه به نوع بازی کردن شما تنظیم می کنند. برای مثال شما عادت دارید در مسابقات Head to Head  از بیراهه رفته و سریع‌تر به مقصد برسید. حال این نوع رفتار شما توسط سیستم درایواتار ذخیره سازی شده و در مسابقه Head To Head  بعدی علیه شما استفاده شود. در جایی که حتی فکرش را نمی کنید ناگهان اتومبیل حریف از جاده خارج شده و از طریق یک راه میان‌ بر به مقصد می رسد.

Forza Horizon 3 دانلود بازی Forza Horizon 3 برای PC نسخه کرک شده جدید CODEX

با وجود بیش از 350 ماشین در ابتدای عرضه بازی، مطمئنا برای انواع و اقسام سلیقه‌ها ماشین‌های متفاوتی وجود خواهد داشت. اما استودیو پلی‌گراند گیمز خوب می‌داند که بسیاری از بازیکنان عاشق شخصی‌سازی ماشین خود هستند. Forza Horizon 3 نیز برای شخصی‌سازی ماشین‌تان هیچ چیز کم نخواهد گذاشت. برای اکثر ماشین‌های موجود در بازی، شخصی‌سازی‌های مختلف بصری و ظاهری وجود دارد. می‌توانید ماشین‌های رالی و آفرود خود را با انواع و اقسام ابزار شخصی‌سازی ظاهری متفاوت کنید. بیش از ۳۰ مدل جدید از رینگ‌های کارخانه‌ای مختلف علاوه بر مدل‌های گذشته سری در اختیارتان قرار خواهند داشت. همچنین برای اولین بار در این سری، کیت‌های مختلف بدنه ماشین‌ها از کمپانی‌هایی مانند راکت بانی و لیبرتی واک برای شخصی‌سازی کامل ماشین در دسترس هستند. در کنار بخش ظاهری ماشین، تیونینگ کامل خودرو با قدرت‌تر از سری گذشته در بازی قرار خواهند گرفت.

منبع توضیحات : وبسایت زومجی و پردیس گیم

 

 

لیست آهنگ های بازی Forza Horizon 3 :

Caught By My Shadow – آلبرت هموند جونیور

Losing Touch – آلبرت هموند جونیور

We’ve Had Enough – آلکین تریو

Patience – بد سانز

You’re Not Pretty But You Got It Goin’ On – بند او اسکالز

Rival – بلک ربل موتورسایکل کلاب

Bored to Death – بلینک 182

Carry Me – بمبی بایسایکل کلاب

All Over – کروزر

Weighted – فرنکیرو و کولابریشن

Love Like That – مایر هاوتورن 

Hard to Lov – میامی‌گو

See You – سیوز د دی

Ablaze – اسکول او سون بلز

The Sound – گروه 1975

We’re The Trees – ای‌-‌سایدز

Ten Minutes – گت‌آپ کیدز

Blood On The Sand – ترایس

What’s Real – واترز

Come On – وایت لایز

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

CPU: i7 3820 @ 3.6GHz

GPU: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060

AMD: R9 290X or AMD RX 480

VRAM: 4GB

RAM: 12GB

Hard Drive Type: HDD

Available Space: 55GB

Resolution: 1920 x 1080

Windows Version: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101

 

Forza Horizon 3 is an open world racing video game developed by Playground Games and published by Microsoft Studios for Xbox One and Microsoft Windows. The game features cross-platform play between the two platforms. The game was released on 23 September 2016 for “Ultimate Edition” players, and 27 September 2016 for standard and “Deluxe Edition” players. It is the third Forza Horizon and ninth instalment in the Forza series. As with previous Horizon games, Turn 10 Studios assisted Playground Games in the game’s development.

Forza Horizon 3 is a racing video game set in an open world environment based in Australia, with the map twice the size of that in Forza Horizon 2, and includes places such as Surfers Paradise, Byron Bay, and the Outback. The game features a four-player co-operative multiplayer campaign and cross-platform play, as it is a part of the Xbox Play Anywhere program. A total of 350 cars are available to players at launch – the most amount of cars to be featured in a Horizon game as of yet.

مشخصات فایل
  • حجم : 62.9 + 28.9 گیگابایت
  • فرمت : ISO
  • نسخه : CODEX + FitGirl
  • شرکت سازنده : Turn 10 Studios
  • منبع : پارسی دانلود

349

avatar
182 Comment threads
167 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
122 Comment authors
امیرM.mهادیmatinآرمان Recent comment authors
جدید ها قدیمی ها محبوبترین ها
امیر
مهمان
امیر

من نسخه فیت گری رو دنلود کردم ولی بازی میندازه بیرون بدونه هیچ اروری

امیر
مهمان
امیر

من نسخه figril رو دانلود کردم ولی بازی اجرا میشه بعد میندازه بیرون سخت افزارمم بالا است

M.m
مهمان
M.m

سلام
من سیستم ram4
Cpu corei3 7100u
Video memory 2
Graphic cart 920mx
Windows 10 x64
میخواستم بدونم اجرا میشه با کیفیت روی مطوست یا پایین ولی بدون لگ؟

هادی
مهمان
هادی

کرک نمیکنه آقا برای 1903 تو لگو کرش میکنه میندازه بیرون

matin
مهمان
matin

سلام خسته نباشید وارد بازی نمشه و اررور میده تو رو خدا بگید چیکار کنم
Installing the crack…
.
1 file(s) copied.
1 file(s) copied.
1 file(s) copied.
registering universal app …. failed
system.exception windos cannot deploy to path app files system typ refs
at install app.main (string args)

If the crack installed without errors, search for
Forza Horizon 3 in your Start Menu and run it from there. NOT from desktop icon.
.
.
Press any key to continue

علیرضا غلامی
Member

سلام.
پوشه کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید.

Hamidreza.H2
مهمان
Hamidreza.H2

سلام خسته نباشید
ورژن ویندوز من ۱۹۰۳ هست و می خواستم بدونم این نسخه کدکس همون نسخه ای که بقیه سایتا دارن ؟؟؟ یا با اونا فرق داره ؟؟؟؟چون حجمش که همونه من هرجا نسخه کدکس این بازی و دان کردن تا قسمت لوگوی اول بازی میره بعد میندازه بیرون سخت افزار ستمم راحت می کشه تمام کارای نرم افزاریشم انجام دادم اگه این نسخه با بقیه نسخه کدکس داخل سایتای دیگه فرق داره؟؟؟ بگیرم لطفا جواب بدید

علیرضا غلامی
Member

سلام.
دوست عزیز مشکلی که فرمودید به آسانی قابل حل میباشد.
برای راحتی خیال میتونید بازی رو از پارسی دانلود دریافت کنید و اگر مشکلی بود ما در خدمتیم.

yafares_a
مهمان
yafares_a

باسلام
سایتی پر محتوا و عالی دارید که باز جای توسعه داره
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم فورزا هورایزن 3 رو این سیستم اجرا میشه یا نه

core i3 8100
gtx 1050 nvidia 4G
ram 8G
64 bit

باتشکر

حسین
مهمان
حسین

سیستم فوق به راحتی توانایی اجرای بازی را دارد.

آرمان
مهمان
آرمان

آره میاد

arman.sz
مهمان
arman.sz

میگید که پاسخ گو هستید اما فقط سوالایی که در مورد سیستم مورد نیاز هست رو جواب میدید الان واسه خیلیا تو نسخه fitgirl مشکل به وجود اومده که بازی اصلا اجرا نمیکنه
ارر هم که میزنه یه صفحه cmd باز میشه که هر دکمه ای بزنیم اون پنجره بسته میشه
اینهمه دانلود کردیم و منتظر نصبش بودیم الان اصلا بازیو اجرا نمیکنه
دلیل پاسخگو نبودنتون چیه؟

علی خاکبازان
Member

دوسته عزیز یکسری مشکلات خاص ممکن پیش بیاد برای اجرای بازی که تخصصی هست شما میتونید توی گوگل سرچ کنید رفع مشکلات forza horizon 3 بعد سایت هایی که بصورت تخصصی به مشکلات و ارور های بازی پرداختند رو ببینید
و برای مشکل شما احتمالا کرک به سیستم شما نخورده یک کرک دیگه دانلود و جایگزین کنید

حامد
مهمان
حامد

سلام خسته نباشید این پیغام برای چیه؟
Installing the crack…
.
1 file(s) copied.
1 file(s) copied.
1 file(s) copied.
‘InstallApp.exe’ is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
.
.
.
If the crack installed without errors, search for
Forza Horizon 3 in your Start Menu and run it from there. NOT from desktop icon.
.
.
Press any key to continue

امیر
مهمان
امیر

منم این مشکلو دارم ولی کسی پاسخگو نیست

reza
مهمان
reza

سلام این سیستم این بازی رو احرا میکنه
ram 8 ddr4
core i5-7200u
graphic 940mx

مهدی
مهمان
مهدی

سلام خسته نباشید
روی این ?لپتاپ، راحت اجرا میشه؟؟!
AMD radeon (TM) R5 M330
Intel (R) HD graphics 520
Core i7 6500U   2.5 GHz
Ram 8GB
Windows 10 enterprise 64bit Build 17134
 Graphic 2GB
ممنون میشم اگه جواب بدین

علیرضا غلامی
Member

درود.
رم سیستمتون کمی ضعیف هست ولی امکان اجرا رو به احتمال بالا داره اما با کمی لگ.

مهدی
مهمان
مهدی

ممنون بابت پاسخ گویی
فقط یه سوال، این لگ رو میشه حلش کرد یا خیر؟

علیرضا غلامی
Member

درود.
متاسفانه راه اصلی برای حل لگ افزایش مناسب سیستم هست.
ولی شما میتونید یکم گرافیک بازی رو پایین بیارید شاید اوکی بشه که احتمال زیاد هم میشه.

مهدی
مهمان
مهدی

سلام مجدد، من نسخه fitgirl رو دانلود و نصب کردم کرکشم نصب شد مشکلی نداشت اما وقتی از قسمت start بازش میکنم این ارور رو میده:
your system doesn’t meet the requirements for the low graphicssetting. U can continue to
play,but u may experience suboptimal performance or instability.
بعدم صفحه همینطور سیاه میمونه و اتفاقی نمیفته. چیکار باید کنم؟

علیرضا غلامی
Member

درود.
گرافیک سیستم شما مناسب برای اجرای بازی نیست.
سطح کیفیت بازی رو کمی پایین بیارید شاید اوکی بشه.

Nima
مهمان
Nima

سلام من نسخه codex بازی رو گرفتم کرک رو هم نصب کردم ولی از منوی استارت بازی رو استارت میکنم یه عکس نشون میده و بسته میشه لطفا راهنمایی کنید سیستمم تموم مشخصات لازمه رو هم داره.

علیرضا غلامی
Member

درود.
دوست عزیز احتمالا این مشکل برای آپدیت نبودن پیش نیاز ها هست. دایرکس و نت فریم ورک رو آپدیت و دوباره تست کنید.

foaadiii
مهمان
foaadiii

سلام
به xbox live باید وصل شه
اگر باید وصل شه چطوری

Rezzaa
مهمان
Rezzaa

سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
بعد نصب تو crack checkpoint میگه 1bad file و بعدش کرک خودکار تموم میشه
بعدشم شرتکات رو دکستاپ واسه install crack میاد که با باز کردنش فقط صفحه مشکی run واسه installing crack باز میشه که هر دکمه ای رو بزنیم میاد بیرون ازش و شرتکات بازی هیچ جا نیس
نت و انتی ویروسم خاموش کلا
مشکل چیه

D3VIL
مهمان
D3VIL

slm khaste nabashid man bazi dl kardam bedone moshkel ejra mishe menu aval bazi miad start ke mizanam shoro mikone optimaizing for your pc har bar ke be 72% mirese bazi baste mishe hich error ham nemide loftan rahnamaei konid

ممد
مهمان
ممد

سلام خسته نباشید دو سوال داشتم نسخه فیت گرل وقتی نصبش میکنی خودش اتوماتیک کرک میشه و از ما نمیخواد اکانت مایکروسافت درست کنیم و رو این سیستم core i5-8600k _____ ram 12 Asus GTX 1050 4g rog gaming روی حالت ultra با رزولشن 1920×1080 چطور میاد افت فریم نداره ممنون میشم جوابم رو بدید

Foad
مهمان
Foad

داداش من بازی رو نصب کردم نسخه Fit Girl نصب تموم شد کرکم شد بعد این Forza Horizon 3 (Install Crack) اومده رو صفحه بازش ک میکنم یه صفحه سیاه باز میشه Installing The Crackتوش نوشتس میشه راهنمایی کنین ممنون

احسان
مهمان
احسان

با سلام من لپتاپ ROG GL553VD با مشخصات رم ۲۴ گیگ ( DDR4 2400MHz ) و cpu : i7 7700HQ (3.8 GHz و کارت گرافیک GTX 1050 4 GB GDDR5 دارم….به نظرتون اجرا میشه ؟
)البته اینم بگم ک NEED FOR SPEED PAYBACK رو رو 1080P و ULTRA اجرا کرده .

amirmahdi
مهمان
amirmahdi

سلام اقای باقری من این بازی رو دانلود و نصب کردم توی نصب هیچ مشکلی نبود ولی نمیتونم دسته ی ایکس باکس 360 رو بهش وصل کنم لطلا راهنمایی کنید

سالار
مهمان
سالار

سلام نسخه فیت گرل با نسخه فشرده نشده چه فرقی دارد؟