دانلود Heads-up Notifications v1.12 نرم افزار مدیریت اطلاعیه ها برای اندروید

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود Heads-up Notifications v1.12 نرم افزار مدیریت اطلاعیه ها برای اندروید

Heads.Up .notifications دانلود Heads up Notifications v1.12 نرم افزار مدیریت اطلاعیه ها برای اندروید

Heads-up Notifications مدیریت اطلاعیه ها یک نرم افزار عالی و کاربردی برای سیستم عامل اندروید می باشد. که به شما کمک شایانی در مورد نمایش اطلاعات میکند. میتوان گفت به کمک این نرم افزار دیگر هیچ کدام از اطلاعیه های موجود خود را از دست نخواهید داد و میتوانید به همه ی انها رسیدگی کنید. در انجام هر کاری که هستید میتوانید پیام های مهم خود را به صورت شناور داشته باشید. تا در اسرع وقت بر روی انها مدیریت داشته باشید. این نرم افزار قابلیت های مختلفی دارد که هر کدام میتواند کمک بزرگی به شما در مدیریت اطلاعیه ها کند. حالت تمام صفحه که در نمایش بهتر اعلان به کار میرود و قابلیت پشتیبانی از تمامی شبکه های اجتماعی از دیگر ویژگی های این نرم افزار محسوب میشود. حالت سکوت از دیگر امکانات خود برنامه است که پیام ها و اعلان هایی که برای شما ارسال میشود را میتواند بدون صدا کند تا صدای پیامی برای شما نیاید. شما میتوانید در قسمت تنظیمات برنامه نرم افزار های موجود را انتخاب کنید تا در هنگام ارسال پیام صدا ایجاد نکنند. این نرم افزار عالی با دارا بودن جلوه های زیبا گوشی شما را زیبا و جذاب نشان میدهد.  هم اکنون می توانید این نرم افزار کاربردی را از وب سایت پارسی دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط کار نرم افزار Heads-up Notifications :

 

With Heads-up, any device can get the heads-up notifications introduced in the Android 5.0 “Lollipop”, no root required. But according to Addictivetips, this app is much more than just a backport. And according to the users, this app is way better than the original!

مشخصات فایل
  • حجم : 543 کیلو بایت
  • فرمت : apk
  • رده سنی : 3
  • ورژن : v1.12
  • اندروید : 4.0
  • امتیاز گوگل پلی : 4.4 از 5
  • منبع : پارسی دانلود

avatar