دانلود فیلم ژوراسیک: سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom 2018

نظرات: 6 نظر
نویسنده: علیرضا باقری
بازدید: 18 بازدید
تاریخ انتشار: 9 مرداد 1397

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom 2018

فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom 2018 اتفاقات این فیلم چند سال پس از اتفاقات فیلم اول جریان دارد که آتشفشان جزیره ایزلا نوبلار که پارک دنیای ژوراسیک در آن احداث شده بود، در آستانه فوران کردن است. کلیر دارنینگ با بازی برایس دالاس هاوارد، یک سازمان حمایت از دایناسورها را تاسیس می‌کند و این گروه به دنبال پیدا کردن راهی هستند تا این دایناسورها را بگیرند و از جزیره خارج کنند. آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های موفقی چون غیرممکن (The Impossible)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، کارگردانی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را بر عهده داشته و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کالین ترورو و درک کانلی بوده است.

کریس پرت (Chris Pratt)، برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard)، جیمز کرامول (James Cromwell)، تد لوین (Ted Levine)، جاستیس اسمیت (Justice Smith)، جرالدین چاپلین (Geraldine Chaplin)، دنیلا پیندا (Daniella Pineda)، توبی جونز (Toby Jones)، راف اسپال (Rafe Spall)، بیدی ونگ (BD Wong) و جف گلدبلام (Jeff Goldblum) کسانی هستند که در این فیلم نقش‌‌آفرینی خواهند کرد، استیون اسپیلبرگ‌ (Steven Spielberg) و کالین ترورو (Colin Trevorrow) نیز کدیران اجرایی هستند.

این فیلم توسط جی.ای. بایونا (J.A. Bayona) کارگردانی شده است و نویسنده این فیلم، کارگردان قسمت اول این مجموعه است، تروروو، و در کنار او درک کونولی (Derek Connolly) نیز همکاری دارد. فرانک مارشال (Frank Marshall) و پات کرولی (Pat Crowley) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند و بلن آتینزا (Belén Atienza) نیز به تیم تهیه‌کنندگی پیوسته است.

 

مشخصات فایل
  • حجم : -
  • فرمت : MP4
  • نسخه : -
  • تاریخ انتشار : 2018
  • شرکت سازنده : Universal Pictures
  • کشور سازنده : USA
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

6 پاسخ به “دانلود فیلم ژوراسیک: سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom 2018”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.