دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

دسته‌بندی:

مکینتاش ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 0 بازدید
تاریخ انتشار: 27 دی 1396

دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

800x500bb 1 6 دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

برنامه KeyKey یک راهنمای تایپ برای سیستم عامل مک می باشد که مراحل تایپ کردن شما را می آموزد و سپس به شما در تایپ ساده تر متون کمک می کند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که روزی 15 دقیقه در هر جلسه با این برنامه کار کنید. پس از این برنامه کنترل باقی کارها را در دست می گیرد. این برنامه خطاهای تایپ کردن شما را ضبط کرده و با لیست کلماتی که شما قبلا تایپ کرده اید مطابقت می دهد.

این برنامه کمک می کند تا فراید تایپ در صفحه کلید های QWERTY یا DVORAK برای شما آسان تر شود. زمانی که اقدام به تکمیل کردن جملات کنید، باقی آنها نمایان می شوند. هرچه بیشتر در تایپ خطا داشته باشید، کلمات ساده تری برای شما به نمایش در خواهد آمد، در حالی که تایپ شما بهبود می یابد، کلمات سخت تر می شوند. شما همچنین می توانید خطاها، کلمات تایپ شده و زمان صرف شده خود را مشاهده کنید.

پس از صرف چند هفته تمرین روزانه، قادر خواهید بود تا در هر دقیقه 60 کلمه را تایپ نمایید. اما قضیه به همینجا ختم نمی شود. برنامه دارای حالتی به نام “expert mode” است که کلمات و عبارات پیچیده تری را به شما نشان می دهد تا در مدت زمان کمی آنها را نیز تایپ نمایید.

لازم نیست نگران اشتباهات خود باشید. با برنامه KeyKey دقیق و با اطمینان اقدام به تایپ کردن کنید تا مهارت های شما بهبود یابد.

 

KeyKey is a manageable typing tutor that learns your level as you practice. All you do is commit to a 15-minute session every day. The app takes care of the rest. There are no lessons, no tests, and no strange minigames. Instead, you get a beautiful minimalist interface and a boost to your WPM. The app records your errors and adapts the practice wordlist as you go, giving you extra practice for the letter combinations that trip you up.

Compatibility: OS X 10.11 or later, 64-bit processor

مشخصات فایل
  • حجم : 23 مگابایت
  • فرمت : dmg
  • ورژن : v2.2
  • تاریخ انتشار : 2017-12-21
  • شرکت سازنده : Sergiy Vynnychenko
  • قیمت : $9.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

avatar