دانلود بازی هک شده Knack II v1.01 برای PS4 نسخه DUPLEX

دسته‌بندی:

PS4 ، بازی کنسول

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 111 بازدید
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1397

دانلود بازی Knack II برای PS4

Knack II v1.01 (CUSA-07670) PS4-DUPLEX

نسخه اول این بازی که یکی از عناوین زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ به حساب می‌آمد، نتوانست آن طور که باید و شاید خود را به عنوان یک فرانچایز خوب و قابل قبول معرفی نماید. Knack 2 با به همراه داشتن سبک Brawler از نسخه اول، عنصرهای پلتفرمر نیز در آن دیده می‌شود. به نقل از مارک سرنی، طراح ارشد، تمرکز نسخه اول این بازی بیشتر روی مبارزات بود در حالی که در بازی Knack 2 عناصر پلتفرمر از بازی‌های قدیمی دو‌بعدی در آن دیده می‌شود.

خط داستانیه جدیدی برای شخصیت دوم این بازی نوشته نشده است، از طرفی شخصیت دوم در تمامی لحظات همراه شخصیت اول این بازی خواهد بود. وقایع نسخه دوم این بازی یک سال پس از نسخه اول آن اتفاق می‌افتد. داستان این بازی در مورد گابلین‌هایی است که به خانه Kanckها حمله کرده‌اند و همانند همیشه وظیفه شما دفاع و مبارزه در مقابل آنها است.

 

Knack II is an action-platform game developed by SIE Japan Studio and published by Sony Interactive Entertainment for PlayStation 4. It is the sequel to the 2013 game Knack, and was released worldwide in September 2017. In Knack II, the player controls the eponymous character Knack. Knack’s abilities include punching, kicking, changing size, and deflecting projectiles using a shield. The game features a skill tree system where players can upgrade Knack’s abilities by collecting Relic Energy found in levels. The game can also be played cooperatively.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

روش جیلبریک کردن دستگاه : آموزش هک PS4

 

آموزش نصب بازی:

1- فایل های بازی را دانلود کرده و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل نهایی بازی که با فرمت pkg میباشد را به ROOT هارد خود که با فرمت exFAT میباشد منتقل کنید. (ROOT یعنی در هیچ فولدری قرار ندهید و در ادرس اصلی هارد قرار بگیرد.)

3- هارد را به کنسول متصل کنید و  وارد بخش Settings > Debug Settings شوید.

4- در بخش Debug Settings وارد Game شده و وارد Package Installer شوید تا فایل دانلودی شما که از هارد انتقال داده شده نمایش داده شود.

5- در این مرحله باید بازی را نصب کنید که با فشردن کلید X میتواند انجام دهید.

6- بازی نصب شده و در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد. لذت ببرید!

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

مشخصات فایل
  • حجم : 40.0 گی
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.