دانلود بازی Last Day on Earth: Survival برای اندروید

دانلود بازیLast Day on Earth: Survival برای اندروید

دسته‌بندی:

استراتژی ، اکشن ، بازی

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 0 بازدید
تاریخ انتشار: 3 آذر 1396

دانلود بازی Last Day on Earth: Survival برای اندروید

Last Day on Earth Survival دانلود بازیLast Day on Earth: Survival برای اندروید

 Last Day on Earth بازی بقا و بازی استراتژی زامبی رایگان است، که در آن همه بازماندگان توسط یک هدف هدایت می شود: زنده ماندن و زنده ماندن !!! شما باید در مقابل زامبی ها بایستید و یبا آنها مبارزه کنید. امکانات خودتان را ارتقا دهید تادر مقابل زامبی ها کم نیاورید. هیچ جایی برای دوستی، عشق و محبت وجود ندارد. یک بیماری مرگبار به نام طاعون، جهان را به یک منطقه مرده پر از زامبی های نابالغ تبدیل کرده است.

 

زامبی ها و دشمنان در هر جایی!

شما در برابر دیگر بازماندگان و ارتش زامبی مرده تنها هستید. برای زنده ماندن باید به زامبی ها شلیک کنید و شلیک کنید و شلیک کنید! برای زنده ماندن خود باید بجنگید. 

پیوستن به یک قبیل و مبارزه با زامبی ها به کمک دوستانتان

زامبی های زنده شده را با کمک سایر بازماندگان بازی از بین ببرید. در این بازی آخرالزمان آسان تر است که زنده بمانید و همراه با دیگر بازماندگان به از بین بردن زامبی ها بپردازید. بنابراین بهتر است که به یک قبیل ملحق شوید و با کمک دوستان خود به جنگ با زامبی ها بروید.

نگه داشتن سر و حلقه!!!

استراتژی بازی و مهارت های survivalcraft ارتقا یافته و سلاح های مرگبار تر در برابر زامبی ها و دشمنان نابالغ زنده ایجاد شده است. یک هدف را عاقلانه انتخاب کنید،  زامبی ها یا یک پرنده بکشید تا غذای خود را دریافت کنید.

سرزمین های جدید و زامبی های شگفت انگیز را کشف کنید!

پایگاه های نظامی رها شده و اردوگاه های بازماندگان را برای یافتن و گرفتن منابع ارزشمند و سلاح های مرگبارجستجو باشید و آنها را از دست زامبی ها دور نگه دارید. 

ارتباط با دیگر بازیکنان!

از چت استفاده کنید. اطلاعات، دومین منبع مهم بعد از زندگی در این بازی آخرالزمانی است. پیوستن به قبیله و از بین بردن زامبی ها و حمله کردن؛ سرزمین های جدید را از زامبی ها پاک کنید و مرز زامبی ها را حرکت دهید.

مهارت های زندگی  و استراتژی را بهبود بخشید!

عفونت طاعون، حیوانات وحشی، گرسنگی، تشنگی و سرما می تواند شما را سریع تر از یک ارتش پیاده روی در خیابان ببرد. دنیای به محل سکونت بد تبدیل شده، جایی که عفونت طاعون خشمگین وجود دارد.

مشخصات فایل
  • حجم : 94 مگابایت
  • فرمت : apk
  • رده سنی : PG-16
  • ورژن : 1.6.7
  • اندروید : 4.1
  • تاریخ انتشار : 2017-11-03
  • امتیاز گوگل پلی : 4.6 از 5
  • شرکت سازنده : Kefir
  • منبع : پارسی دانلود
password :

avatar