دانلود بازی MAFIA 3 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

نظرات: 840 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 27,244 بازدید
تاریخ انتشار: 22 تیر 1400

دانلود بازی MAFIA 3 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

بازی Mafia 3 یک بازی بسیار زیبا و پر طرفدار میباشد در سبک اکشن و ماجرایی که توسط Hangar 13 طراحی و ساخته شده و در 7 اکتبر (جمعه، 16 مهر 1395) توسط کمپانی مشهور 2K Games برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One و PC به بازار عرضه خواهد شد.در بازی مافیا 3 شخصیت اصلی Lincoln Clay، کهنه سرباز ویتنامی و شخصیت اصلی سیاه‌پوست بازی، تنفر عجیبی نسبت به مافیاهای ایتالیایی دارد. این تنفر نیز، ریشه در حوادث گذشته و اقدامات خصمانه گروه‌های مافیای ایتالیایی نسبت به جامعه سیاهان دارد (لزوما، مافیا!)؛ حوادثی که Lincoln Clay درگیرشان بوده و اکنون درصدد است تا انتقام خود را بازپس گیرد! دانلود بازی مافیا 3 در ادامه مطلب …

mafia_3

در دو نسخه ی قبلی بازی کنترل دو شخصیت یعنی توماس انجلو (Thomas Angelo) و ویتو اسکالتا (Vito Scaletta) را بر عهده داشتیم که تقدیر هر دو را وارد گروه های تبهکاری ایتالیایی کرد. اما اینبار داستان بازی متفاوت تر از دفعات قبل خواهد رفت. برای اولین بار در این سری قرار است که پروتاگونیستی سیاه پوست داشته باشیم به نام لینکلن کلی (Lincoln Clay). البته پوست لینکلن کاملاً سیاه هم نیست پس به احتمال خیلی زیاد او دو رگه است. اگر بخواهیم به گذشته ی لینکلن نگاهی بیاندازیم کاملاً مطمئن می شویم که با شخصیتی قدرتمند از لحاظ روحی طرف هستیم، زیرا وی در یتیم خانه بزرگ شده است و سپس برای خدمت به ارتش امریکا پیوسته و در ویتنام جنگیده. این دو می توانند هر مردی را آبدیده کنند.

لینکلن به تازگی از ویتنام برگشته است و این طور که از صحبت کارگردان مافیا 3 هیدن بلکمن (Haden Blackman) فهمیده ایم وی به دنبال جایی می گردد تا نسبت به آن حس تعلق پیدا کند. شاید دلیلی که او به ارتش پیوست نیز همین امر بوده باشد اما او نتوانسته است آن چیزی که به دنبالش است را در میدان جنگ بیابد. پس وی به آمریکا و شهر نیواورلان (New Orleans) باز می گردد، وقتی پایش به این شهر می رسد جذب گروهی به نام بلک ماب (Black Mob) می شود و از همین طریق با گروه های ایتالیایی هم آشنا می شود. در همین حال که وی فکر می کند سرانجام جایی را یافته که می تواند با آن حس تعلقش را ارضا کند با خیانت گروه ایتالیایی ناگهان همه چیز را از دست رفته می بیند. باز گشت به نقطه ی صفر کار سختیست، در نتیجه وی تصمیم می گیرد بجای آن که باز هم به جستو جوی آن خانواده ای که همیشه دوست داشته است برود، خودش آن را بنا کند. البته باید به این مسئله هم اشاره کنیم که محوریت اصلی داستان بر انتقام گیری از دار و دسته ی ایتالیایی ها است و از آنجایی که لینکلن یک ابر قهرمان نیست پس شکل دادن گروهی قدرتمند برای تحقق این امر فکر خوبی است.

سیستم مبارزه ی بازی همان سیستم آشنای کاورگیری است و قرار نیست انقلابی در بخش مبارزه ی بازی ببینیم. چه خوشتان بیاید و چه نیاید خشونت در بازی بسیار بالاست. البته با توجه به پیش زمینه ی شخصیتی لینکلن خشن بودن وی کاملاً با عقل جور در می آید و اگر در درگیری ها خیلی نرم و لطیف برخورد می کرد و از خون و خون ریزی خبری نبود باید متعجب می شدیم. برخورد های تن به تن لینکلن جذاب طراحی شده اند، برای مثال وی می تواند با چند ضربه ی سریع چاقو به گردن طرف مقابل او را از پای در بیاورد و یا با تکیه به قدرت بدنی خود هدفش را به دیوار بکوباند و جانش را بگیرد. قافل گیری حریفان نیز یکی از بخش های جدیدی است که به مکانیزم مبارزه ی بازی اضافه شده است. با قافل گیری می توانید سریع و خشن حریفتان را از پای در آورید و یا اینکه دل و روده اش را کف خیابان بریزید.

Mafia-III-Worldwide-Reveal-Trailer-5

ویتو اسکالتا شخصیت اصلی مافیا ۲ است که دیگر حالا سنی از وی گذشته و پیر تر شده است. پس احتمالاً قسمت سوم بازی با قسمت قبلی آن در ارتباط است. در انتهای مافیا ۲ نویسندگان با نشان دادن دور نمایی از Empire Bay حدس پایان بازی را کاملاً به خود گیمر ها واگذار کردند و به نوعی هم دست خودشان را برای ساخت ادامه ای برای بازی باز گذاشتند.

واگذار کردن تصمیمات مهم به خود بازی‌بازان و تأثیر مستقیم انتخاب‌ها بر روند و پایان بازی، این روزها به مشخصه رایجی در میان بازی‌ها تبدیل شده و با استقبال قابل قبولی نیز، از سوی طرفداران مواجه شده است. در بازی با توجه به هر تصمیمی که اتخاذ می‌کنید، عواقب و نتیجه‌های متفاوتی در انتظار شما است. به گفته سازندگان بازی, قرار است این نسخه شما را با خود در جهان مملو از جرم و جنایت سازمان همراه ساخته و پس از داستان سرایی غنی در دنیایی زیبا, در خود غرق کند. در طول داستان سرایی پرپیچ و خم مافیا ۳, بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا مسیر خود را برای انتقام و یا ساختن امپراطوری جرم و جنایت خود با استفاده از حیله گری ، فریب و یا از طریق نیروی شدید و قدرت شلیک انتخاب کند . مافیا ۳ ترکیبی از داستان سرایی سینمایی همراه با ساختار داستانی پویا است که به مجموعه ای از انتخاب های بازیکن در شهری پر جنب و جوش پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید. استودیو سازنده بازی Hanger13، Mafia 3، سخت تلاش می‌کند تا بهترین نسخه از این سری را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد و در عین حال نقاط ضعفی را که در Mafia 2 وجود داشت، بهبود بخشد. یکی از راه‌ها برای این کار استفاده از سیستم مهارت‌های کاراکتر در بازی است.

43123146107367329569_Mafia 3 Pre Order

در کنار نسخه معمولی، ۲K نسخه محدود دلوکس به قیمت ۸۰ دلار و نسخه محدود کالکتور‌ها به قیمت ۱۵۰ دلار را عرضه خواهد کرد. نسخه محدود دلوکس دارای بازی و سیزن‌ پس خواهد بود. درحالی که نسخه محدود کالکتور‌ها، علاوه بر بازی اصلی و سیزن پس‌، از محتویات فیزیکی نیز بهره‌مند خواهد بود که شامل دیسک طرح‌دار موسیقی ها، کتاب هنری کلکسیونی، تصاویر هنری و موارد اعلام نشده دیگر می‌شود.

 

 ویژگی های آپدیت UPDATE v20161221 :

یکی از ویژگی‌هایی که پس از عرضه شدن مافیا ۳ کاربران زیادی به نبود آن در بازی اعتراض داشتند، امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها بود که در نسخه‌ی دوم هرچند به صورت محدود وجود داشت ولی در این قسمت خبری از آن نبود. حال توکی گیمز، ناشر بازی و هنگر ۱۳، سازنده آن، یک محتوای دانلودی رایگان برای بازی عرضه کرده‌اند که امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها را در کنار قابلیت‌های دیگر به بازی اضافه می‌کند.

توکی گیمز اعلام کرده که گیمر‌های زیادی خواستار اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی ماشین‌ها به بازی بودند و در همین راستا ۱۰ گزینه برای شخصی‌سازی خودرو به بازی اضافه شده است که ۶ مورد از آن‌ها را می‌توان در طول انجام مراحل بازی فعال کرد، سه مورد با داشتن بسته Family Kick-Back در دسترس قرار می‌گیرند و یک مورد هم مربوط به یک ماشین کاملا جدید به نام Griffin Marauder است.

برای شخصی‌سازی ماشین‌ها کافی است به یکی از ۹ گاراژ Big Rick در نقشه بازی بروید و از آنجا می‌توانید قسمت‌های مختلف ماشین‌تان را به دلخواه تغییر داده و ظاهری را که دوست دارید برای آن خلق کنید.

اما محتویات DLC رایگان جدید بازی فقط محدود به شخصی‌سازی ماشین‌ها نیست و یکی دیگر از موارد جالب آن اضافه شدن مسابقات رانندگی به بازی است. پس از اینکه با هر سه همراه‌تان در بازی آشنا شدید، مسابقات رانندگی در روی نقشه ظاهر خواهند شد و می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید و با برنده شدن جوایز مختلفی مثل گزینه‌های جدید برای شخصی‌سازی ماشین یا حتی ماشین کاملا جدید Griffin Marauder را برنده شوید.
آخرین محتوایی هم که با DLC جدید به بازی اضافه می‌شود، سه لباس جدید برای شخصیت لینکولن است. یکی از این لباس‌ها The Classico نام دارد که تنها راه به دست آوردن آن، متصل کردن اکانت My2K به بازی است.
در پایان توکی گیمز اعلام کرده که در آینده نیز محتویات دانلودی رایگانی برای بازی عرضه خواهند شد که گزینه‌های شخصی‌سازی بیش‌تر و موارد دیگری را به آن اضافه می‌کنند. همچنین یک سری بسته پولی نیز برای بازی در نظر گرفته شده است که برای مثال یکی از آن‌ها در مورد جنگ ویتنام خواهد بود.

 

راهنمای ارور های بازی : (با تشکر از کاربر ASHKAN)

ارور Stop Working | Crash در هنگام اجرای بازی:

ارور کرش | استاپ ورکینگ بازی Mafia 3 یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی ماست. قبل از همه، ما باید به این نگاه کنیم که آیا کارت گرافیک شما آپدیت هست یا خیر؟! برای این کار، شما باید نرم افزار UniBlue Driver Scanner را دانلود و نصب کنید:

دانلود

بعد از دانلود این نرم افزار، بر اساس آموزشات همان مطلب کامپیوترتان را اسکن کنید که ببینید آیا آپدیتی برای کارت گرافیک و کلا درایورهایتان وجود دارد یا خیر (بهتر است این کار را با نرم افزار تغییر آی پی انجام دهید)

روش دوم:

برای رفع این مشکل، شما باید نسخه ی ویندوز خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید ! می توانید از طریق روشن کردن قسمت آپدیت خودکار ویندوز این کار را انجام دهید یا به صورت دستی آن را دانلود کنید.

رفع مشکل سیاهی صفحه

فیلمی از کاربران در اجرای این بازی با صفحه سیاه مواجه می شود این مشکل بیشتر در ویندوز های 10 می دهد. برای رفع این مشکل شما اول باید درایور های خود را مانند مشکل قبلی به آخرین نسخه ارتقا دهید (با استفاده از نرم افزار UniBlue Driver Scanner):

پیشنهاد می شود کامپیوتر خود را با روشن بودن نرم افزار تغییر آی پی اسکن کنید!

دانلود

و سپس نرم افزار Visual C++ هم دانلود و نصب کنید:

نسخه سال 2013

نسخه سال 2015

رفع مشکلات DLL

مشکلات dll یکی از بزرگترین مشکلات هستند که یکگیمر میتواند در هنگام اجرای بازی با آنها روبرو شود بهترین راه برای رفع این مشکلات شناختن نوع این پیام‌هاست. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار ریر این مشکل را نیز حل کنید.

نرم افزار DLL File Fixer

رفع مشکل افت فریم و لگ

این مشکل می تواند به دلیل آپدیت نبودن کارت گرافیک شما رخ دهد! پس اولین کاری که شما میبایست انجام دهید، آپدیت کارت گرافیک خود به آخرین نسخه می باشد، بعد از آن، بیشترین مقدار مصرف را به بازی اختصاص دهید:

سپس سعی کنید تمامی نرم افزار هایی که در حال اجراست، چه از IDM بگیرید و چه مرورگر های مختلف را بیرون بزنید.

 

دانلود بازی Mafia 3: Digital Deluxe Edition

 

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl :

Mafia 3: Digital Deluxe Edition v1.09 GOG + 6 DLCs

بر اساس نسخه GOG تحت عنوان Mafia III Deluxe Edition GOG فشرده سازی شده است.

ورژن بازی v1.090.0.1 می باشد.

محتوای اضافی بازی شامل گالری تصاویر ویژه از جمله Pinup ها همگی داخل فولدر “Bonus Content” در محل نصب بازی در دسترس هستند.

در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.

حجم بازی از 50.9 گیگابایت به 18.9 گیگابایت کاهش یافته است.

زمان تقریبی نصب بازی بین 25 الی 80 دقیقه خواهد بود.

فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 53 گیگابایت است.

حداقل به 2 گیگابایت فضای خالی RAM برای نصب بازی نیاز است.

بسته های الحاقی (DLC) زیر در بازی لحاظ گردیده و فعال شده اند:

Family Kick Back Pack
Faster, Baby!
Sign of the Times
Stones Unturned
Judge, Jury and Executioner Weapon Pack

بازی Mafia 3: Digital Deluxe Edition را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

After Lincoln Clay’s surrogate family, the black mob, is betrayed and killed by the Italian Mafia, Lincoln builds a new family and blazes a path of revenge through the Mafioso responsible.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

آموزش نصب ریپک/نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فايل بازي کنيد.

2- با اجرای فايل نصبي (Setup.exe) بازی را نصب کنید.

نکته مهم اول : قبل از اینکه گزینه install را بزنید، حتما تيک دانلود برنامه های جانبی از جمله DirectX و ++C را برداشته و تنها تيک گزينه زبان انگليسي را برنداريد!

نکته مهم دوم : در صورتی که داخل فولدر اکسترکت شده فایل های اختیاری با نام fg-optional مشاهده کردید (برای مثال: fg-optional-credits.bin) حتما تیک این گزینه ها را بزنید!

3- پروسه نصب بازی آغاز می شود؛ دقت کنید که به خاطر فشردگي ممکن است نصب اين نسخه کمي زمان ببرد.

4- پس از نصب ، بازي به طور خودکار کرک می شود.

5- بازي را اجرا کرده و لذت ببريد.

اگر مشکلی در اجرای بازی داشتید ، لطفا در بخش نظرات ذکر کنید تا پاسخ کامل و سريع آن را دريافت کنيد.

توجه : اگر ارور هاي ISDone.dll و Unarc.dll براي شما نمايش داده شد، به اين آموزش جهت رفع مشکل مراجعه کنيد.

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compliant Sound card
  • Additional Notes: Windows 8.1 users may need additional Windows Update files: Please Click here for information

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 4GB of Video Memory & NVIDIA Geforce GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compliant Sound card

مشخصات فایل
 • حجم : 18.9 گیگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : FitGirl
 • متا: 62 از 100
 • رده سنی : PG-18
 • ورژن : v1.09
 • تاریخ انتشار : October 7, 2016
 • شرکت سازنده : Hangar 13
 • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

840 پاسخ به “دانلود بازی MAFIA 3 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl”

 1. سلام من دارم نصبش میکنم بعد نوشته compressing files…DO NOT PANIC IF IT LOOKS STUCK و از روی ۶.۳ تکون هم نمیخوره لطفا کمک کنید تا متوجه بشم

 2. عرض سلام و خسته نباشید
  من بازی رو نصب کردم و خوشبختانه اجرا هم شد.
  ولی الان که برای بار دوم میخوام وارد شم، هر کاری میکنم واردن نمیشه، فقط اون لوگوی اولیه Mafia 3 رو نشون میده، همین، هیچ پیغامی هم نمیده.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 3. سلام وقت بخیر عزیز من بازی رو نصب کردم خمنجوری که توضیح دادید ولی اجرا نمیشه ویندوزم بازی رو میبینده میشه لطف کنید جواب بدید باید چیکار کنم

 4. سلام وقت بخیر عزیز من بازی رو نصب کردم خمنجوری که توضیح دادید ولی اجرا نمیشه ویندوزم بازی رو میبینده میشه لطف کنید جواب بدید باید چیکار کنم

 5. سلام من پارت های بازی رو دانلود کردم ولی موقع استخراج پارت های بازی ارور میده آنتی ویروس هم غیر فعال کردم و پارت ها هم تعمیر کردم ولی باز هم ارور میده

 6. سلام ببخشید نسخه Family Kick Back هم در این نسخه ها و یا در نسخه آپدیت موجود هست؟ و اگر نیست میتونید لینک دانلودش رو همینجا قرار بدید. خیلی خیلی ممنونم.

 7. سلام ببخشد من میخواستم ببینم این بازی رو سیتمم نصب وبدون هنگ اجر؟میشه؟؟؟؟؟؟؟
  سیتمCORE i3-4170 CPU(30.70GHz)
  RAM:12—–گرافیگم 2هس 610 GT
  ممنون میشم بگین نصب میشه یا نه؟؟؟؟
  اخه فک کنم ی بار نصب کردم خیلی هنگ داشت!!!!!!!!!

 8. سلام من این بازی و قبلا کامل از سایت دانلود کرده بودم الان نصبش کردم
  بازی و کامل نصب مردم با upade 2 و crack لانچرش که میاد بالا میزنم استارت دیگه هیچی نمیاد
  هیچی باز نمیشه چی کار کنم
  ممنون از سایتتون

 9. سلام
  دوستان من تمامی آپدیت ها رو گپی کردم لطف میگنید دقیقا بگید من باید گدوم و نصب کنم نسخه کدکس بازیم اگه بشه راحنمایی واضح باشه که دوباره سوال پیش نیاد مرسی

 10. ادمین عزیز
  بازی قبل از اینکه دی ال سی رو بریزم به راحتی اجرا میشه
  ولی وقتی دی ال سی رو میریزم این ارور رو میده
  the application was unble to start correctly(0xc0000142(
  بعد دی ال سی کرکشم میریزم ولی باز همین اررور رو میده
  لطفا راهنمایی کنید
  همه نرم افزار های پیش نیاز رو ریختم

 11. سلام اقای باقری ببخشین این اپدیت ۱۲ گیگی مشکل افت فریم و کندی بازی رو حل میکنه تا دانلودش کنم یا نه و اگه به درد نمیخوره تا دوازده گیگ حروم نکنیم

  • سلام. کلا سایت پارسی دانلود هیچ خرید و فروشی نداره و لینک های بالا تبلیغات هستند.

 12. باسلام
  من این بازیو خریدم ونصب کردم بدون هیچ ارروی بالا اومد اما مشکلم اینه ک موقع اجرا باتاخییر بازمیشه باید سه چهاربار بازش کنم تا یبار اجرا بشه اما وقتی اجرا شد دیگ ارروری نداره یکم کند هست گاهی اوقات دلیل این ک سریع باز نمیشه چیه واینکه ایا میتونم بادسته بازی کنم چون توقسمت تنظیمات کنتلر هست توضیح بدین لطفا چطور اینکارو کنم چون دسته وصل میکنم اما نمیاد روحالت بازی با دسته واینک خیلیل باسیستمها ی بالا مشکل نصب دارن واجرا من لب تاپم ایسوس intel core i5 geforce nvidia 920m memory 4gb HDD 500gb اجرا شد درسته دیر باز میشه با تاخیر ولی خوب اجرامیشه بدون ارور اگ اهنمایی کنید ممنون میشم ازتون

 13. سلام خسته نباشید من نسخه کدکس رو دن کردم بخوام که racing update رو روی بازیم داشته باشم دقیقا باید از چه آبدیت هایی شروع کنم به نصب کردن به ترتیب یعنی چندتا لازمه دان کنم؟
  با تشکر از سایت خوبتون

 14. سلام خسته نباشید.من این بازی رو از شما خریداری کردم.در نسب DVD 2 آن به مشکل بر میخورم.
  این error را می دهدread error in the file E:/mafia3.fitgirl.v1.01-2.DLC-2.rar
  و 2 گزینه Retry cancel رو برای انتخاب ما باز میکنه!!!!!!!!!!

 15. درود
  من بازی رو انجام دادم
  البته رو نقشه دیگه مرحله ای نیست که انجام بدم . یعنی چیزه دیگه ای نیست که برم
  بازی تموم نشده اما مرحله جدیدی هم واسم نمیاد!!!
  کسی هست که مشکل من رو داشته باشه؟

  • ما فروشنده نیستیم و این تبلیغات هست با شماره ای که قرار گرفته تماس بگیرین و سوالتون رو بپرسین.

 16. سلام. من نسخه fitgril را داانلود کردم بصورت کامل.. بعد تمام پارت هارا در یک جا اکسترکت کردم و یک فایل بدست امد. هنگام نصب تمام تیک ها را به جز انگلیسی را برداشتم اما موقع نصب تا 30% پر شد و ارور های زیر را داد.بعد ست آپ unpack شد:
  ISDone.dll
  C:\user\computername\appdata\local\temp\is-vohac.temp\work\build00.bat in the module ISExec
  و اررور:
  Finalization
  F:\games\mafia3\_Redlist\QuickSFV.exe
  CreateProcess failed: code 267
  The directory name is invalid.
  در ضمن موقع نصب اینترنت خاموش و آنتی ویروس غیر فعال و چند بار هم امتحان کردم.

 17. سلام بازی رونصب کردم ولقتی توی بازی میرم تصاویربازی خیلی اهسته ست حتی روی رزولیشن 1280وهمچنین حالت low گذاشتم امابازم همونطوره سیستمم اینه -سی یوIntel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz x 4 ‎(3.20Ghz)رم8.0 GB گرافیک 4گیگ NVIDIA GeForce GT 730 ‎(PS3.0/VS3.0)‎کارت گرافیکم هم ابدیت هست سیستمم ضعیفه؟
  vram4.0 GBو,ویندوز7 64بیتی

  • سلام بازی رونصب کردم وقتی توی بازی میرم تصاویربازی خیلی اهسته ست حتی روی رزولیشن 1280وهمچنین حالت low گذاشتم امابازم همونطوره سیستمم اینه -سی یوIntel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz x 4 ‎(3.20Ghz)رم8.0 GB گرافیک 4گیگ NVIDIA GeForce GT 730 ‎(PS3.0/VS3.0)‎کارت گرافیکم هم ابدیت هست vram4.0 GB
   سیستمم ضعیفه؟مشکل ازکجاست?

 18. سلام من بازی مافیا 3 نصب کردم نسخه کدکس بعد مثل همه مشکل داشت بعد تموم اپدیت هارو دانلود کردم حتی اپدیت 12 گیگRacingکه بازی به 1.5 تبدیل میشه حالا وقتی بازی میکنی یک دفعه میاد بیرون البته spu م ا3 ولی رم 6 گرافیکم 750ti میشه راهنمایم کنید این مشکل حل کنم ممنون سپاس

 19. حداقل سیستم رومیدونم ولی با این سیستم روی چه حالتی وباچه رزولیشنی میتونم بازی کنم؟(high- medium-low)?سی یوIntel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz x 4 ‎(3.20Ghz)رم8.0 GB گرافیک 4گیگ NVIDIA GeForce GT 730 ‎(PS3.0/VS3.0)‎
  vram4.0 GBو,ویندوز7 64بیتی

 20. سلام
  خسته نباشد
  بازی رو که باز میکنم و start رو میزنم پنجره بسته میشه و میگه
  mafia III application has stop working
  مشخصات کامپیوترم:
  (windows :7 64 bit(last update
  ram : 8
  Graphic : 4
  2.8 cpu : intel R pentium R
  درایور گرافیک هم آپدیت کردم مشکل از چیه؟
  نسخه کدکس هم دانلود کردم.

 21. سلام
  یک راهنمایی کوچولو میخواستم اونم اینکه من نسخه فیت گریل رو از سایت خودتون گرفتم که شامل آپدیت 1.01 بود بعد آپدیت 2 و3 رو هم از جای دیگه ای گرفتم و به ترتیب نصب کردم حالا میخوام این آپدیت جدید v20161221 رو که گذاشتید رو بگیرم نصب کنم ، ادامه همین آپدیت های که گرفتم نصب کنم درست یا نه مشکلی برای بازی پیش نمیاد یعنی با نسخه که من دارم که فکر کنم کودکس هماهنگ.
  ممنون میشم راهنمایی کنید …

 22. سلام. بازی رو با تمامی فایل های مورد نیاز که در توضیحات به آن ها اشاره کردید نصب کردم. ولی بعد از زدن استارت صفحه بسته شده و بازی اجرا نمیشه. توضیحات شما در موردهای مشابه مربوط به بهینه سازی بود. چطور میتونم بهینه سازی کنم که بازی اجرا بشه. و در جایی دیگر گفتید کرک باید نصب بشه ولی چون نسخه کم حجم FitGirl رو دانلود کردم طبق توضیحات خودتون به کرک هم نیاز نداره. پس مشکل من چطور حل میشه؟ مشخصات سیستم هم هیچ مشکلی نداره. لطفا راهنماییم کنید. تشکر

  • آقای باقری عرض کردم که همه این کارها رو انجام دادم. آپدیت گرافیک و تمامی موارد دیگر که بارها به آن اشاره کردید. خب مشکل من کجاس؟ بیشتر راهنماییم کنید. با تشکر از زحمات شما

  • سلام. آقای باقری فرمودید باید برای حل مشکلم ویندوز عوض کنم و ویندوز 10 رو پیشنهاد دادید. این بازی فقط روی ویندوز 10 قابل اجراست؟ ویندوز من 8.1 هستش. ضمنا در مورد دایرکت های ایکس و همچنین فایل های net Framework و نیز Microsoft Visual C++ Redistributable باید کدامیک رو نصب کنم. چون هر کدوم چندین ورژن دارند که لینک اونها رو خودتون هم گذاشتید. التبه من چون نتونستم بازی رو اجرا کنم همه رو نصب کردم (همه ورژن ها) ولی مشکلم باز هم حل نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید. بازم تشکر

  • خیر روی همه ویندوز های +7 اجرا میشه ولی ویندوز 10 بهینه هست برای اجرای بازی همینطور 7

 23. با سلام
  من مافیا رو لب تاپ lenovo flex 2 با سیستم
  cpu core i7 45u
  ram 8 ddr3
  graphic nvidia grofce gt940 m 4GB
  نصب کردم و روی کمترین حد گرافیک گزاشتم و بازی آحسته اجرا میشه میشه گفت تقریبا میگیره مشکل از کجاست؟
  البته بازی های زیادی روی لب تاپم نصبه امکان داره از اون باشه؟
  منمون میشم جوابمو بدید.

 24. سلام تو همون صفحه اول استارت رو که میزنم میپره بیرون
  تمامی پیش نیاز ها و ویندوز دو و سیستم مورد نیاز ردیفه
  مشکل از کجاست ؟

 25. سلام
  دو تا سوال داشتم
  یکی این که نسخه ی fitgirl نسخه ی کامل بازی هست؟ و چه فرقی با نسخه ی codex داره؟
  با لپ تاپ ideapad 510 میشه این بازی رو اجرا کرد؟

 26. سلام لطفا راهنمایی کنین نسخه بلک باکس رو دان کردم ونصبش کردم کرک ریلود هم اجرا کردم استارت رو میزنم اجرا نمیشه پیغام میده mscvp140 نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنین

 27. Core i3 3310 3.4 ghz
  Ram:8
  Gt730 4gb
  روی این جواب میده؟؟
  اقا من این دانلود کردم تو استخراج پارت 6و7و9
  مشکل داره نسخه fit girl چجوری درسش کنم بدون قطع شدن اینترنت فایلم دانلود شد

 28. سلام.ممنون از سایتتون
  من این بازی رو خیلی دوست دارم ولی سیستمم قدیمیه.ایا جواب میده روی این سیستم؟
  لپ تاپ سونی fw
  core i2 2.53ghz
  win 7 64bit
  memory 4gig
  ati radeon hd4650

 29. من نسخه فیت گرل رو نصب کردم سیستم i7 و کارت گرافیک gtx 960 2gig و 20 گیگ رم دارم
  گرافیک بازی رو روی های گذاشتم ولی گرافیک بازی افتضاحه
  بنظر نورپردازی مشکل داره و شبیه گیمهای 10 سال پیشه
  میخواستم بدونم گرافیک بازی اورجینال واقعا همینه یا این نسخه فیت گرل مشکل داره

 30. سلام روی این سیستم رو چه حالتی میتونم بازی بکنم ؟
  winodows : 7 64 bit
  nvidia gtx 960 2gb
  ram: 6gb
  intel core i5-4460 3.20GHz
  ممنون میشم جواب بدید

 31. ببخشید روی این سیستم رو چه حالتی میتونم بازی کنم:
  ویندوز 7 64 بیت
  رم:4 دی دی آر 2
  گرافیک: 2 گیگ جی تی 630
  سی پی یو: intel core 2 quad q 6600 2.4
  تو رو خدا زود جواب بدید سایتتونم عالیه

 32. سلام. این اپدیتا کدومشون رو باید نصب کنیم ؟ به چه ترتیبی باید نصب بشن ؟
  اینقدر اپدیت گذاشتین معلوم نمیشه چی به چیه

 33. سلام من نسخه codex رو نصب کردم
  وقتی استارت رو میزنم این ارور رو میده
  the program can’t start because MSVCP140.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
  باید چی کار کنم؟

 34. سلام من نسخه codex رو نصب کردم
  وقتی استارت رو میزنم این ارور رو میده
  the program can’t start because MSVCP140.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.

 35. سلام نسخه fitgitl رو لب تاب asus gl552vw با مشخصات:
  کارت گرافیک Gtx 960m 4gb Ddr5
  Cpu:Core i7 6700hq 2.6ghz
  Ram:16 DDR4

  به راحتی بدون هیچ مشکل و لگی اجرا شد.ممنون

 36. سلام یک خواهشی داشتم من هرکاری کردم نتونستم نصب کنم اگه امکانش باشه با ویدیو یا عکس طریقه نصب رو با نرم افزار UltraISO بزارین ممنون

 37. با سلام
  من وقتی پارت ها رو با رمز سایتتون میزنم اکسترکت بشه شروع میشه ولی وقتی میرسه پارت 2 بعد چند ثانیه اکسترکت,
  این ارور رو میده
  لطفا کمک کنید.
  مرسی

 38. من بازی رو نصب کردم و درسته میشه بگین چطور باید ماشین رو کاستوم کرد یا همون تیونینگ کرد لطفا جواب بدین خیلی ممنون

 39. با سلام. من نسخه codex رو دانلود کردم. حالا میخوام آپدیت هارو دانلود کنم.
  فقط آپدیت 1.01 و 2 رو دانلود کنم؟ این 2 تارو؟
  دانلود آپدیت ورژن 1.01 نسخه CODEX
  دانلود آپدیت ورژن 2.0 – Update 2 and Crack

  نیاز به آپدیت 1 نیست؟ آپدیت زیر:
  دانلود اپدیت ورژن 1 – نسخه CODEX

  • ببخشید من یکم گیج شدم. مگه ورژن 1.01 و 2 از ورژن 1 جدیدتر نیست؟
   پس چرا میفرمایید ورژن 1 رو دانلود کنم کافیه؟

   2 تا ورژن 1 داریم:
   دانلود اپدیت ورژن 1 – نسخه Full Unlocked
   دانلود اپدیت ورژن 1 – نسخه CODEX

 40. سلام من نسخه ی FitGirl رو دانلود کردم نصب هم کردم ولی بازی خیلی سنگین برام اجرا میشه
  گرافیکم 3
  رم 8
  cpu نمیدونم
  مشکل از کجاست ؟؟؟؟

 41. سلام خسته نباشید
  ایا این بازی رو این سیستم جواب میده و اگر جواب داد احتمالا رو چه حالتی جواب خواهد داد
  cpu=intel Cor i5 3230M 2.6
  Ram=8 GB
  Graphic=Radeon HD 7650 2GB
  OS=Windows 10 64bit

 42. شاید داستان خوبی داشته باشه اما بااینکه آپدیتارو ریختم بازم گرافیک بازی جالب نیس.مافیا نسخه ۱و۲ فقط خوب بود من هنو یکشو گاهی اوقات بازی میکنم.

 43. آقای باقری من وقتی دارم پارته دو ورژن figirlاکسترکت میکنم این ارورو میده corrput file or wrong passwordمیده مشکل از کجا ست راهنمایی کنید لطفا

 44. فایل ISDone.Zip رو از اینجا دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.
  سپس به پوشه System32 (واگر از نسخه های ۶۴ بیتی استفاده میکنید به پوشه ی SysWOW64) مراجعه میکنیم
  اگر فایل ISDone.dll وجود داشت ، آنرا به ISdone.dll.Backup رینیم کرده
  سپس فایل ISDone.dll دانلود شده رو به پوشه های System32 و SysWOW64 انتقال میدهیم
  سپس از منوی ران CMD رو اجرا کرده و دستور زیر رو داخلش مینویسیم
  RegSvr32 /s ISDone.dll
  سپس اینتر میزینم
  در آخر هم چند نسخه از نرم افزار Microsoft Visual C edistributable رو نصب کنید.

  من ت
  اینکار رو انجام دادم ولی نشد!!!!!!!!!!

  • نسخه بازی مشکلی نداره دوست عزیز . یک نرم افزار پیش نیاز در سیستم شما نیست که اینطوری میشه .

 45. سلام
  ادمین نسخه fit girl دانلود کردم وقتی setup باز میشه ارور ISDONE.dll میاد
  حتی دوباره فایلو extract کردم ولی کار نکرد
  چه طوری این مشکل برطرف کنم ؟؟؟؟

 46. باسلام و عرض ادب
  نسخه اصلی و fitgirl چه فرقی دارن ؟ ایا بعضی چیزا توی fitgirl حذف میشن؟کدومشون بهتره؟
  ممنون میشم پاسخ بدید
  مرسی از سایت خوبتون

 47. سلام دوسان من چندین سال پیش گیمر بودم و بازی هارو انجام میدادم از سری مافیا خوشم میومد الان فهمیدم مافیا۳ اومده ولی سیستمم همون قدیمه بنظرتون چجوریه اجرا میشه روش
  Cpu:intel cori2 2.9ghz
  Ram:4gb
  Graphic: nvidia9500gt 1gb

 48. آقای باقری یه لطف کنید یه فیلم کوتاه از نصب بازی همین جا بذارید البته فیت گریل باشه آخه موقع نصب وقتی میخوام پوشه نصب رو انتخاب کنم اولی که معلومه اون دومی دیگه چیه ؟روش خاصی داره؟

 49. سلام خسته نباشید
  دست شما درد نکنه
  ی سوال داشتم
  من بازی کدکس رو نصب کردم و همه پیش نیاز ها رو هم نصب کردم
  سیستمم بالاس
  ولی وقتی بازی رو روی استارتش کلیک میکنم صفحه بسته میشه و هیچ اتفاقی بعدش نمیفته
  میشه کمکم کنید؟

  • شاید مراحل نصب و کرک رو اشتباه رفتین. بازی چند بار جهت رفع مشکلات و.. تست شده و مشکلی نبود و کاربران هم مشکلی نداشتند بیشترشون بعضی هم مثل شما طریقه اجرا رو نمیدونن.

  • مشکل از سیستم هست دوست عزیز بازی مشکلی نداره و روی چند سیستم تست شده. ویندوز 10 نصب کنید و بازی رو نصب و اجرا کنید مشکلی نخواهد بود.

 50. مشکل نصب بازی رو حل کردم الان لانچر که مییاد استارتو میزنم از بازی میپره بیرون تمام پیش نیازهای بازی رو نصب کردم همه هم بروز هستند الان دیگه چرا نمییاد ؟سیستم منم اینه مشکلی که نداره رم 8 گرافیک gtx560 1 سی پی یو
  AMD Phenon II X6 1090T Processo ویندوز 8.1 64 بیت لطفا مشکلو بگید

 51. من متوجه مشکلم نشدم یه زحمت بکشید خودتون همین جا یک بار دیگه توضیح بدید تو کامنت ها چیزی پیدا نکردم من از حالت فشرده خارج کردم تو نصب بازی همچین مشکلی پیش مییاد آقای باقری

 52. آقای باقری ما بین نصب بازی مافیا این پیامو میده lSDONE.DLLاین یعنی چه؟تو نصب مشکلی هست لطفا زودتر جوابمو بدید مشکل حل بشه

 53. سلام عرض میکنم خدمت کارکنان این سایت و طرفداران این بازی.من بازی رو نصب کردم هیچ مشکلی نداره و کسانی که سیستمشون مناسب هست و بازی اجرا نمیشه directx 11 و تمامی نسخه های Microsoft-Visual-C رو نصب کنید مشکل حل میشه اگر هم نشد اشکال در نصب کارت گرافیک دارید

 54. سلام من رم 8 گرافیک 4 دارم در قسمت display هم گرافیکو کم کردم ولی بازی به صورت حرکت اهسته اجرا میشه نرم افزاری چیزی هس کمک کنه بازی بهتر اجرا بشه نسخه.نسخه codex رو دانلود کردم اگه نسخه fitgirl رو دانلود کنم فرقی داره در گرافیک بازی؟؟؟

 55. آقای باقری اگر کسی نسخه FitGirl رو دانلود کنه لازم نیست از نرم افزارUltra ISO استفاده کنه؟ضمنا این نسخه آپدیت 1 رو داره اگر آپدیت 1.01 و آپدیت 2 و آپدیت فول آنلاک رو روی این نسخه بریزیم مشکلی پیش نمییاد ضمنا این آپدیتها آیا فایده ای هم دارن برای فیت گریل

 56. سلام
  ادمین عزیز ممنون میشم جواب بدید.
  من گزینه start میزنم بعدش لوگو بازی میاد میره داخل صفحه سیاه میشه و میاد بیرون.من بازی از سایت شمت تهیه کردم.بعدش update 2 ریختم باز اوک نشد.سیستم من تا الان همه بازی اجرا کرد بازی جدید مشکل نداشتم.الان باید چیکار کنم.اوک بشه.لطفا راهنمایی کنید.
  بازی کردن mafia 3 برای بنده شده ارزو خسته شدم چند هفته درگیرشم.
  خواهشا کمک کنید .ممنونم از شما

 57. اقا تا می رم تو باز ی شروع می زنم بعد می پره بیرون من ویندوزم 8.1 و سی پی یوi53020و رم4 دارم اقای باقری مشکلمو حل می کنی مشکل از ویندوزمه

 58. اقا من می رم تو لانچر بازی یهو می پره بیرون ویندوزمم 8.1 و سی پی یو i53020دارم و رم 4و گرافیگ 3 چرا اینجوری کمک لطفا زود جواب بدید

 59. سلم خسته نباشین،میشه لطفا یه راهکار برای افت فریم بازی تو نسخه ی فیت گرل بدین
  سی پی یو i5
  گرافیک 2
  رم 8
  اخرین نسخه درایور ها هم نصب کردم
  ولی بد تر از اسلومشن های فیلم های هالیوودیه

 60. با عرض سلام و خسته نباشید.
  لطفا بگید نسخه اصلی با نسخه کم حجم چه تفاوتی داره؟ ازنظر گرافیکی ؟ از نظر کیفیت و داستان؟ کلا؟
  اگه نسخه اصلی خیلی بهتره بگید که کم حجمو دان نکنم
  ممنون

 61. با سلام. من نسخه کدکس بازی رو نصب کردم. آپدیت ورژن 1 رو ریختم . الان می خوام ورژن 1.01 رو بریزم. آپدیتش به صورت فایل ستاپ هست. وقتی میزنم و آدرس فولدر رو میدم ارور میده و میگه محتویات مطابقت نداره. میشه بگید برای چیه؟ چون فولدر درسته و بازی به راحتی اجرا میشه

 62. سلام یه سوال من نسخه FitGirl را دانلود میکنم ابتدا باید همه پارت ها رو دانلود کنم بعد از حالت فشرده خارج کنم یا اینکه هر کدوم رو اگر تک تک دانلود کنم باید همون موقع از حالت فشرده خارج کنم؟

 63. سلام و ممنون از سایت خوبتون
  ببخشید برای نسخه فیتگرل چه اپدیتی رو دان کنیم و چجوری نصبش کنیم هیچی درموردش ننوشتین

 64. سلام خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون . من نسخه ی Fit Girl این بازی را دانلود و نصب کردم و فقط تنها سختیه نصبش انتخاب مسیر نصب بود. واقعا ممنونم این بازی فوقالعاده است.

 65. سلام ببخشید من بازی نصب کردم انیستالم شد بالا میاره استارت میزنم علامت مافیا میاد بعدش میپره بیرون لطفا مشکلشو بگین مرسی

  • اگر با ریپر کردن درست نشده مجدد باید دانلود کنید. این مشکلات هم مربوط میشه به موقع دانلود .

  • من دانلود کردم مجددا درست شد ولی الان که کرک رو ریختم نسخه codex ارور میده و بازی اجرا نمیشه ارور هست این the application was unable to start correctly(0xc0000ba) این ارور هست چکارش کنم بی زحمت؟؟

  • اقای باقری من انتی ویروسم رو پاک کردم دوباره از نو کرک کردم ولی فایده ای نداشت و هر کار میکنم بازی با همون ارور قبلی که گفتم وارد بازی نمیشه

  • در نظرات قبلی ذکر شده پیشنیاز های بازی حتی یکیشون نصب نباشه بازی اجرا نمیشه این مورد شما هم قبلا در پاسخ ها هست و نرم افزار معرفی شده

 66. با سلام ببخشید ررم 8 و گرافیکم 2 و corei5 هستم نمیدونم چرا با اینکه تنظیمات روی حالت low هستش بازم کند اجرا میشه
  gta v رو بدون مشکل اجرا میکنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم تا این درست شه لطفا راهنمایی کنید

 67. پارسی دانلود هیچ گونه خرید و فروشی نداره دوست عزیز با شماره بالا تماس بگیرین ما کاری نمیتونیم بکنیم.

 68. سلام خسته نباشید نسخه فیتگرل رو نصب کردم ولی وقتی میزنم بیاد تو بازی هم صفحه بازی میاد از بازی میپره بیرون مشکلش چیه؟

 69. slm من بازیو از سایته دیگه داشتم دانلود میکردم اون سایت حذف کرد بقیه لینکاشو من بقیه رو از سایت شما گرفتم الا مشکل دارم اون سایت برای استرکت پسوورد خودشو میخاد سایت شمام پسوورد خودشو کمک کنید تورو خده 40 گیگ دادم

  • روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و گزینه Properties کلیک کنید مشخصات رم و سی پی یو رو میتونید مشاهده کنید.

 70. سلام داش ماکه نسخه fitgirl را دان کردیم باید همه اپدیت ها حتی کدکس و فول انلاک هم دانلود کنیم تو رو خدا به من جواب بدید

 71. سلام من سیستم کامپیوترم اینه: ویندوز 10 رم16 سیپیو 4 هسته با این سیستم بازی برام اجرا میشه کرافیکمم یک گیگ amd سری 5700 hd هستش اجرا میشه؟

 72. سلام آقا بازی اصن بالا نمیاد…
  لانچر اجرا میشه ولی وقتی استارت رو میزنم اصن هیچ اتفاقی نمیوفته
  40 گیگ فایل الکی دانلود کردم…

 73. من ماموریتاش را رفتم خوب حالا دیگه ماموریتی تو نقشه نمیاد این چهطوری باید رعدش کنم ابدیت نصب کنم مشکلم حل میشه خواهشا جواب بدید

  • یعقوب جان یه جا از بازی هست که کلا هیچ ماموریتی نمیده..خودمم کلافه شدم تا بعد از کلی کلنجار رفتن تونستم متوجه بشم..اگه خواستی ایمیل بده کمکت میکنم

 74. سلام خسته نباشید، خیلی ممنون بابت سایت خوبتون و مطالبش
  من بازی رو نصب کردم و پیام داد که باید Microsoft .NET رو نصب کنم ، من هم این کارو انجام دادم
  الان که رو آیکون بازی میزنم منو باز میشه و گزینه start رو که میزنم پنجره منو سریع بسته میشه و دیگه ازش حبری نمیشه
  دستگاهم دل 5010 core i3 با رم 4 گیگ هست.
  ممنون میشم کمک کنید

  • خب پیشنیاز های دیگه رو هم نصب کنید تا اجرا بشه چندین بار در کامنت های قبلی تکرار شده.

 75. سلام خساه نباشید لطفا جواب بدید .
  من نسخه fitgirl رو دانلود کردم وقتی میام نصب کنم این اخطارو میده.
  isdone.dll
  it is not found any file specified for isarcextraxt
  لطفا جواب بدید.

  • فایل ISDone.Zip رو از اینجا دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.
   سپس به پوشه System32 (واگر از نسخه های ۶۴ بیتی استفاده میکنید به پوشه ی SysWOW64) مراجعه میکنیم
   اگر فایل ISDone.dll وجود داشت ، آنرا به ISdone.dll.Backup رینیم کرده
   سپس فایل ISDone.dll دانلود شده رو به پوشه های System32 و SysWOW64 انتقال میدهیم
   سپس از منوی ران CMD رو اجرا کرده و دستور زیر رو داخلش مینویسیم
   RegSvr32 /s ISDone.dll
   سپس اینتر میزینم
   در آخر هم چند نسخه از نرم افزار Microsoft Visual C edistributable رو نصب کنید.

 76. سلام من بازیو نصب کردم و کارت گرافیکیمو اپدیت کردم.نرم افزار Microsoft .NET Framework
  Open AL
  Microsoft.Visual.C++ 2005
  و همچنین دایرکس رو نصب کردم..اما وقتی بازیو یاز میکنم و دکمه استارتو میزنم کلا خارج میشه..میشه راهنماییم کنید..الان دوروزه دارم سعیمو میکنم
  رمم 4 گیگ و گرافیکم 2 هستش

  • Microsoft.Visual.C++ 2005
   Microsoft.Visual.C++ 2008
   Microsoft.Visual.C++ 2010
   Microsoft.Visual.C++ 2012
   Microsoft.Visual.C++ 2013
   Open AL
   directx
   Microsoft .NET Framework

 77. من حداقل سیستم مورد نیازیو که ذکر کردید رو دارم ولی بازی خیلی لگ داره همه تنظیماتم اوردم رو low.من که حداقل سیستمو دارم پس جریان چیه

 78. اگه نمیشد اپدیت نصب کرد رو فیت گیرل میگفتید الکی 20 گیگ فنا نره سیستم خیلی قویه و بازی ها رو رو اخرین حد بازی میکنم اما رو حالت لو هم این لگ داره که واسه باگه بازیه احتمالا این فیت گیرلم دان کردم نصب نمیشه اپدیتش چه باید کرد دادا

  • هیچ کدوم مشکلی ندارن مشکل از بهینه سازی بازی هست، کی گفته اپدیت رو نمیشه نصب کرد ؟ مشکلی نداره نصب کنید.

  • داداش گلم دروغ که ندارم بگم اماتورم نیستم 15 ساله بازی کامپیوتری میکنم لیسانس نرم افزارم هستم اپدیت کدکس ر و فیت گیرل نصب نمیشه اخرش مینویسه این اپدیت مخصوصه نسخه کدکسه و ارور میده…

  • سلام بالاخره برای نسخه fitgirl اپدیت دانلود کنیم یا نه؟اگه میشه دانلود کرد کدوم اپدیتو دانلود کنیم

 79. سلام خسته نباشید نسخه فیت گیرل دانلود کردم بازیم اجرا شد ولی یه مقدار لگ داره سیستم هم قویه فقط اینکه گفتید اپدیت میشه اپدیت 1 کدکس رو دان کردم میخوام نصب کنم اخرش ارور میده اپدیت مخصوص کدکسه ؟///

 80. سلام خسته نباشین یه سوال داذم
  گرافیگ من gt730
  سی پی یو e5700 @3 .00gh 3.00gh
  rm4
  سیستمی که مافیا درج شده بالاست سیستم من اینه ایا میتونم در حد low بازی کنم لطفا جواب بدین دانلود کنم جواب منو ندادی اقای مدیر لطفا اگه میشه بازی کرد دان کنم نمیشه دانلود نکنم

 81. سلام من بازی کامل نصب کردم بدون هیچ مشکلی ولی وقتی میرم داخل قسمت انتخاب درجه سختی بازی رو که رد می کنم بازی خود به خود می یاد بیرون ممنون می شم اگه سریع جواب بدید

 82. من این بازی رو با دوستم خریداری کردم از سایتتون و اکسترکت و نصب کردم هیچ مشکلی هم وجود نداشت ولی موقع اجرای بازی میزنه MSVCP140.dll is missing from your computer چی کار کنم؟

 83. خب،من فقط تیک گذینه english رو زدم و تیک بقیه گذینه هارا برداشتم یعنی دقیقا همان کاری که شما گفته اید.اما بازهم نصب نمیشود.چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید

 84. سلام !‌
  همه اون برنامه ها که گفتین رو نصب کردم البته یه سریاش نصب بود . منتها همه رو نصب کردم. بعد نسخه FitGirl رو نصب کردم . نصب که تمام شد از صفحه دسکتاپ بازی رو اجرا کردم . صفحه با عکس مافیا اومد گزینه استارت رو زدم بازهم باز نشد و close program داد . از محل نصب بازی فایل mafia3.exe رو اجرا کردم باز هم ارور مربوط به فایل های DLL رو میده . تورو خدا رهنمایی کنید دیگه واقعا گیج شدم !!!!‌
  مرسی

 85. حالا یه سوال.اگر در اول نصب نسخه ی فشرده یا همان فیت-گیرل تیک همه ی گذینه هارا زده باشم(انتخاب کرده باشم)چی میشود؟

 86. سلام تورو خدا جواب بدیننننننننننننننننننن من امروز بازیو نضب کردم stop working میده کارت گرافیکمو اپدیت کردم درست نشد تورو خدا جواب بدین

 87. سلام خسته نباشین یه سوال داذم
  گرافیگ من gt730
  سی پی یو e5700 @3 .00gh 3.00gh
  rm4
  سیستمی که مافیا درج شده بالاست سیستم من اینه ایا میتونم در حد low بازی کنم لطفا جواب بدین دانلود کنم مرسی

 88. سلام ببخشید یه سوال داشتم فرق نسخه کم حجم با پر حجم در چیه؟؟یعنی توی نسخه کم حجم مثلا بعضی از مراحل حذف شده یا مثل این .کلا فرقشون چیه؟؟ممنون

  • اوکی پس از اصل بازی مثل مراحل اسلحه ها و چیزهای دیگه کم نشده پس فقط زبانه اوکی ممنون از راهنمایی و سایت خوبتون

 89. سلام خسته مباشید میخوام دنلود کنم به نسخه کدکس و فیت گیرل موندم کدومو بگیرم سوالم اینه نسخه فیت گیرل بگیرم اپدیت بیاد برای بازی روی این نسخه جواب میده؟ بعضی ها میگن اپدیت رو نسخه فیت گیرل جواب نمیده ؟؟؟؟

 90. سلام دوباره ..
  آقای باقری جواب پست بنده رو ندادین ..
  یه کاریر امروز کردم رفتم محل نصب بازی و از اونجا فایل Mafia 3.exe رو اجرا کردم . Error برای فایل dll میداد. از سایت opendll فایل هایی که Error میداد رو دونه دونه دانلود کردم و در محل نصب بازی کپی کردم. اما بازم حل نشد و Error زیر رو میده :
  The procedure entry point abrot could not be located in the dynamic link library D:\Games\Mafa3\VCRUNTIME140.dll
  من این فایل رو هم دانلود و کپی کردم در محل نصب ولی بازم همین Error میاد! چه کنم ؟
  شرمنده متن طولانی شد ممنون میشم راهنمایی کنید .
  و یک سوال دیگه نسخه Fitgirl بعد از دانلود باید اکسترکت شه و سپس فقط فایل setup.exe رو بزنم خودش کامل نصب میشه نیاز به کار دیگه ای نیست ؟

  • Microsoft.Visual.C++ 2005
   Microsoft.Visual.C++ 2008
   Microsoft.Visual.C++ 2010
   Microsoft.Visual.C++ 2012
   Microsoft.Visual.C++ 2013
   Open AL
   directx
   Microsoft .NET Framework

   موارد بالارو نصب کنید.
   مشکل برمیگرده به سیستم شما که بهینه نیست و نکات نصب رو رعایت نکردین وگرنه بازی باید راحت اجرا بشه.
   نسخه فیت گرل اول نصب باید تیک های اضافی رو بردارین فقط تیک زبان انگلیسی بخوره.

  • من بازی رو Unistall میکنم پیش نیاز ها رو نصب میکنم دوباره نسخه FitGirl بازی رو نصب میکنم .
   بعد از نصب نیاز هست که آپدیت بازی رو هم نصب کنم یا خیر ؟
   و اگر نیاز هست کدوم آپدیت رو نصب کنم .
   سپاسگزارم از وقتی که برای پاسخگویی میگذارین ..

 91. سلام خسته نباشید .ی سوالی داشتم برای نصب نسخه fitgirl باید انتی ویروس روشن باشه یا خاموش یا فرقی نمیکنه روشن بودنش و یا خاموش بودنش؟

 92. سلام دوتا سوال داشتم اول اینکه یه سری افراد میگن این بازی فقط روی دایرکتس 12 جواب میده و رو دایرکتس 11 اجرا نمیشه ، این تا چه حد صحت داره ؟ با این مشخصات ایا بازی اجرا میشه و کیفیت در چه حدی خواهد بود ؟
  VGA:nvidia geforce gt 630 2GB
  CPU:Core i5 3.00 ghz
  Ram:16 GB
  directX 11

 93. بازی رو نصب کردم ولی بالا نمیاد اولش ی آهنگی شروع میشه بدون هیچ تصویری بعداز 5 ثانیه آهنگ قطع میشه ی پنجره باز میشه با این متن:
  “Mafia3 launcher has stopped working”
  Check online for a solution later and close the program
  همه ابزارهای مورد نیازشم نصب کردم

 94. سلام مجدد بزرگوار.من هم پیش نیاز هارو نصب کردم هم جدیدترین نسخه گرافیک.باز هم صفحه مشکی میشه میره بیرون گاهی اوقاتم لوگوی مافیا رو بالا دست چپ تصویر میبینم.جایی خوندم که دلیلش قدیمی شدن سی پی یو است.مشخصات سیستم رو درج میکنم اگه زحمت بکشید مشکلم رو حل کنید ممنون.nvidia gtx 470……cpu amd phenom II x6 1090t 3.20 ghz………ram 8 bus 1600 روی ویندوز 10 و 8 64بیت هم تست شده با همون مشکل سپاس از شما

  • بازی مشکلی نداره دوست عزیز این پیشنیاز ها هست که شما نصب نمیکنید بعد مشکل براتون پیش میاد .

 95. با سلام
  من آپدیتو نصب کردم بهتر شد ولی حالت slow motion باقیه
  تو تنظیمات گرافیکیه high هم همون حالته
  فرق این نسخه آپدیت با 3.5 گیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خیلی فرق تو حجمش هست!!!!!!!!!!!!
  ممکنه کمکم کنید.اگه اون نسخه حجمش بیشتر آپدیتو بگیرم ممکنه مشکلم حل شه
  بازم تکرار میکنم بهتر شده.ولی نمیشه با خیال راحت بازی کرد
  با تشکر

 96. وقتی می خوام برم تو بازی(از فایل لوکیشن) ارور میده که فایلmsvcp140.dll vcruntime140.dll نیست و دوباره نصب کن (دوبار نصب کردم)
  وقتی از دسکتاپ بالا میارمش منو میاد ولی وقتی استارت رو میزنم هیچی نمیاد دیگه…

 97. سلام من نسخه fitgirl رو نصب کردم و کامل نصب شد .
  وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه اول که 3 گزینه “start” و “option” و “Exit” داره میاد . روی استارت که میزنم با پیغام ”
  Mafia III has stoped working مواجه میشم و مجبور به زدن Close program میشم
  لطفا راهنمایی کنید .
  مشخصات سیستم من :
  LAPTOP Lenovo Z5170
  Ram 8GB
  CPU Core i7
  VGA AMD Radeon R9 M375
  با تشکر از سایت خوبتون .

 98. من کل تنظیمات رو تا حد امکان میارم پایین ولی بازم نمیشه بازیم درست نصب کردم کرکشم ریختم نسخه کودکسه خواهشا کمک کنید لطفا جواب بدید

 99. این آپدیتها محتویاتش چیه ؟ فریم ریت رو درست میکنه ؟ راستی این جا که میخوایم نظر بدیم خیلی از اوقات الکی میگه شما این نظر را قبلا هم گفته بودید !
  اگه میشه این رو هم درستش کنید که الکی ارور نده

 100. آقای باقری آپدیت 1و ۱.01کردم بازهم نشده دیگه چی کار کنم لطفا بگید من 5سال منتظر اومدن این بازی بودم.دوباره می ره داخل بعد سطح بازی رو انتخاب می کنی می آد بیرون

 101. من نسخه کدکس دارم بهمراه آپدیت Update.v1.01-CODEX
  الان شما دانلود آپدیت ورژن 2.0 – Update 2 and Crack گذاشتید
  دانلود اپدیت ورژن 1 – نسخه هم باید دانلود کنم ؟!؟! یا همون Update.v1.01-CODEX و Update 2 and Crack کافی هستش؟؟؟؟

 102. سلام لطفا سریع جواب بدید من بازی رو نصب کردم و وار شدم کار می کنه سطح بازی رو انتخاب کردم بعد از این که سطح انتخاب کردم اومد توی دسکتاپ هر دفعه همین جوری می شه سطح رو انتخاب می کنی می ره توی دسکتاپ

 103. با سلام میخواستم ببینم من نسخه ی fitgirl رو نصب کردم و اجراش کردم حالا برای آبدیت جدید کدومو باید دانلود کنم تا مشکلاتش بر طرف شه؟؟؟با تشکر از آقای باقری

 104. سلام خسته نباشید میخواستم ببینم توی سیستم من روی حالت low اجرا میشه
  رم 8
  گرافیک 2
  ویندوز10
  سی پی یو اینتل کور 2
  هارد 1ترابایت
  تورو خدا جوابم بدید خیلی این بازیو دوست دارم میخوام بدونم

 105. من کل تنظیمات رو تا حد امکان میارم پایین ولی بازم نمیشه بازیم درست نصب کردم کرکشم ریختم نسخه کودکسه خواهشا کمک کنید

 106. درود و عرض خسته نباشید.من نسخه ۴۰ گیگابایتی رو دانلود کردم.فایل رو اکسترکت کردم و به صورت ساده کودکس رو نصب کردم و محتویات پوشه کودکس رو کپی کردم در محل نصب بازی.زمانی ک بازی رو اجرا میکنم و استارت بازی رو روی صفحه لانچر میزنم لوگوی مافیا میاد.بعد صفحه مشکی میشه.میپره بیرون از بازی.ممنون میشم کمکم کنید

  • نرم افزار های پیش نیاز رو نصب کنید اگر نظرات رو میخوندین به همین پاسخ میرسیدین و مشکلتون رفع میشد.

 107. سلام بخشید بازی روی لب تاپ من اجرا می شه با این مشخصات
  cpu:intel corei7 6500u 2.5GHzup to 3.1 GHz
  RAM:DDR4 8GB
  Graphic:NVIDIA GeForce 940MX 4GB
  لطفا جواب بدین

 108. بازیش خیلی چرته مافیا2 کجا و این کجا یه درصد از خوبی وزیبایی مافیا2 رو هم نداره لطفا اگه امکانش هست علیرضا جان بازی مافیا 2 جدیدترین نسخش که همراه با تمام اپدیتها و دی ال سی ها هست در سایتتون قرار بدین

 109. سلام یه سوال پرسیدم جواب ندادین بهش بازی مافیا 3 رو لپ تاپ من اجرا میشه؟
  مشخصات:

  CPU: Core i7 (2nd Gen) 2620M / 2.5 GHz
  Ram: 6 GB DDR lll
  Graphic: Intel HD 3000 Upto 1.7 GB

 110. سلام
  من نسخه کدکس نصب کردم ، آپدیتش هم دانلود کردم ، در هر صورت بدون آپدیت یا با آپدیت اجرا نمیشه ! اصلا داخل بازی نمیره Error 0xe06d7363 میده .
  CPU: i7 – 4790 k VGA : Radeon R7360 2GRR5 Ram 16 Gb
  تمامی آپدیت ها انجام شده . Visual Basic 2015.2013 64x , 32x نصب شده. کارت گرافک آپدیت. دایرکست آپدیت
  قبل از کرک کردن ، Luncher بالا میاد ، اما بعد از کرک هیچی دیگه نمیاد.

  • آنتی ویروس هم خاموش کردم و نصب مجدد شد ، تغییری نکرد!
   در هر صورت ارور 0xe06d7363 را میدهد.

  • سلام مدیر
   خودم فهمیدم ! کارت گرافیکم پاییه برای این بازی ! باید فرقی داشته باشه کارت گرافیک 450 تومنی با 1.5 میلونی D:
   یا حق ! کارت گرافیک خوب بخرید ملت…
   من فکر میکردم با گرافیکی که CPU داره ، وقتی Share میشه ، 5 گیگ گرافیک برای بازی کافیه که کاملاً اشتباهه
   موقع بازی کارت گرافیک فقط خودش کار میکنه

 111. سلام مشخصات سیستمم اینه :
  core i7
  ram 8gb
  840m 4gb geforce gtx
  منتها بازی لگ داره . تقریبا هر 20 ثانیه یه بار گیر میکنه . مشکل از کجاست ؟

 112. سلام من نسخه fitgirl رو دانلود کردم حتی روی حداقل سیستم هم لگ داره !!!!
  رم 8 – cpu intel i3 4130 چهار هسته ای – گرافیک 2 گیگ gt 730
  مشکل ازکجاست؟( من با این سیستم rise of tomb rader رو راحت اجرا و بازی کردم)

 113. سلام من یه لپ تاپ با این مشخصات دارم این بازی روش این لپ تاپ بدون مشکل اجرا میشه ایا؟
  مشخصات:

  CPU: Core i7 (2nd Gen) 2620M / 2.5 GHz

  Ram: 6 GB DDR lll

  Graphic: Intel HD 3000 Upto 1.7 GB

 114. سلام یه بار قبل این سوال پرسیدم ولی سوالم پاک شده لپ تاپ با این مشخصات جواب میده بازی مافیا 3 رو
  Cpu : Core i7 2.6Ghz (iVy Bridge 3687u)

  Ram : 8GB DDR lll 1600 MHz

  Graphic : Intel HD 4000

 115. سلام من نسخه fitgirl بازی رو دارم ، سیستمم هم بالاست ، اما خیلی داخل بازی لگ دارم ، تو یوتیوب هم نگاه کردم خیلیا مشکل منو دارن ، راهنمایی کنید چیکار کنم ؟ یا چه آپدیتی مناسبه نسخه fitgirl و مشکل منه ؟؟؟

 116. سلام رو این سیستم با این مشخصات جواب میده؟
  سی پی یو Intel i7 – 3517U

  رم 8 گیگ دی دی ار 3

  دارای دو گرافیک مجزا که در مجموع 5 گیگ گرافیک میدن
  ATI Radeon 7500 1G up to 4G + Intel 4000 HD

 117. یعنی تنها تفاوتش اینه که نسخه ی فشرده زبان های اضافی رو حذف کرده فرق دیگه ای ندارن چون نمی خام قسمتی از بازی حذف بشه

 118. دوستان نسخه FitGirl رو دانلود کردم و نصب کردم ( نصبش حدود نیم ساعت طول کشید )‌ و روی ویندوز 10 – 64 بیت بدون هیچ مشکلی اجرا شد و نه صفحه سیاه میشه و نه بازی گیر میکنه من روی رزولیشن 1920 در 1080 بازی رو بدون هیچ مشکلی اجرا کردم و مشکلی نداره .. اگر مشکلی بود صد در صد از سیستم خودتونه نه بازی !‌ بازی کاملا سالمه !‌
  (‌موزیک متن بازی فوقوالعادس :D )

 119. سلام من وقتی رو ایکون بازی میزنم بازی اجرا میشه ولی بعد یک و دو ثانیه از بازی خارج میشه من از ویندوز ۱۰ استفاده میکنم واسه همین نت فرم ورک ۴٫۵٫۱ که موقع نصب بازی باید نصب بشه روی ویندوز ۱۰ نصب نمیشه چون ویندوز ۱۰ از نت فرم ورک۳٫۵ پشتیبانی میکنه بنظر شما مشکل همینه و یا ربطی به نصب نت فرم ورک ۴٫۵٫۱ نداره

 120. با سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیران سایت پارسی دانلود. می خواستم ببینم درصورت خرید پستی بازی مافیا 3 اگر بازی نقص یا خرابی داشت بازی را تعویض می کنید یا خیر. لطفا پاسخ را هرچه سریعتر به ایمیل من که در پایین ذکر شده ارسال فرمایید. درضمن زمان تحویل بازی بعد از سفارش چند روز است؟ باتشکر آدرس ایمیل: imanabdollahi1381@gmail.com

 121. سلام از سایت بروز شما من و چند تا از دوستام این بازی رو بازی کردیم 100رحمت به مافیا 2 که مراحلش بصورت پارتی بود از پارت 1 تا …. این مافیا 3 از نظر گرافیک زیاد جالب نبست یا اینه گرافیک من 4گیگ جی فورس ddr5xf اصلا جالب نیست مراحل بازی فقط اولش خوبه بعدش چون مپ بازیش open word هست اصلا نوع ماموریت هایی که هست بیشترش ماموریتهای فرعی بازی هست تا خودتون بازی نکنید متوجه نمیشید یعنی ماموریت های فرعی داستان بعد از چند روز بازی کردن ادمو خسته نمیکنه نه معلومه مرحله اصلی چیه نه …… در کل زیاد چنگی به دل نمیزنه نسبت به بازی 2بازی اینو من نمیگم اکثر دوستان در سایت های مختلف نظر دادن در کل امیدوارم نظر من رو در سایت قرار بدین تا دوستانی که فکر میکنن بازیش عالیه تجدید نظر کنن ممنون از سایت عالی پارسی دی ال بخاطر سرورهای قدرتمند و بروز

 122. سلام
  نسخه فیت گرل رو دانلود کردم اما موقع اکسترکت فایل setup-fit-girl 01 ارور میده و میگه رمز اشتباس !!‌ اما بقیه فایل ها به جز این باهمون رمز اکسترکت میشن مشکل کجاس ؟‌!‌!!

  • فایلی که ارور میده رو Repair کنید مشکل رفع میشه در غیر اینصورت مجدد همون پارت رو دانلود کنید.

 123. سلام من واقعا برام سواله که این همه از مردم تا حالا بازی رو دان کردن و بازی اجرا نشده بعد شما چه طور میگید که بازی تست شده ومشکلی نداره

  • هر دو نسخه تست شده و صحیح سالم هست کسانی که نتونستن اجرا کنند باید مشکل از خودشون هست یا سیستم مورد نیاز رو ندارند یا دانش.

 124. ببخشید من هنوز بازی رو تهیه نکردم ولی خواستم بدونم روی سیستم من چجوری اجرا میشه؟
  رم 16
  گرافیک:4(nvidia GeForce gt 730)

 125. سلام می خواستم بدونم سیستم من 4 گیگ Ram و CPU:Core i3-3.40GH و گرافیک: 4069MB-nvidia می تونم بازی رو اجرا کنم تو رو خدا بگین ممنون از زحماتتون

 126. سلام
  سوالی داشتم
  اگه نسخهFitGirl نصب کنیم حجم بازی ۳۰ گیگ میشه؟
  آخه من این بازی رو خریدم بعد از نصب حجمش نزدیک 30 گیگ شده.

 127. سلام خسته نباشید من لپ تاپ گیمینگ دارم ram 16 و گرافیک ۴ و cor i7 و CPU قوی دارم اگه بازی رو نصب و سپس اپدیت کنم میتونم بدون لگ اجرا کنم

  • گل گفتی پسر! واقعا آد محس می کنه بعضی از اینا می خوان پز بدن که سیستم قوی دارن. بابا دل یه عده رو اینجوری می سوزونید که. درست نیس واقعا. من برای کارم باید یه سیستم معمولی ( و نه قوی ) تهیه می کردم. نزدیک به شش میلیون تومان هزینه شد. به همین راحتی. حالا یه عده که ندارن، با خوندن این نظرات چه حسی پیدا می کنن؟ البته یه عده هم واقعا سوال دارن که نمیشه به همه اشکال وارد کرد. خوش باشید

  • لب تاب منم ram:32gb/vga:4ddr5 gfource /cpu:17 16 نزدیک 17میلون پول دادم ولی مافیا 3 کلا یکم باگ رو داره اصلا مافیا 3 ارزش بازی رو نداره wach dogs 2 میگن بینظیره

  • نسخه بازی مشکلی نداره بهینه سازی بازی بد انجام شده روی حداقل سیستم مورد نیاز لگ داره

 128. با عرض پوزش میشه کسایی که بازی میکنن با چه سیستمی بازی میکنن که روونه،مال من همش آهستست،انگار رو گرافیک مادربورده،با ان که سوویچ میکنم رو گرافیک اصلیم،کسی راه حلی داره بگه به من،ممنون آقای باقری

  • سلام اگه باز دوستا نگن اومدی بگی سیستمت بالاسو…خدمت دوستان گل عرض کنم سیستم من core i5 6600رم ۱۶ و گرافیک ۱۰۸۰ ولی بازم بیش از ۳۰ فرم نمیره و گاهی تیک میزنه ولی خیلی کم پس‌منتظر اپدیت باید باشیم از سیستم نیست بازی نیاز به اپدیت داره این اپدیت جدید که اومده نصب نکردم چون سیو میره و من خیلی از بازی و رفتم

 129. اقا سلام
  من بازی رو نصب کردم سیستمم هم قوی هست انتی ویروس هم ندارم تمام نرم افزار های پیش نیاز رو نصب کردم ولی وقتی که میرم تو بازی و start رو میزنم بدون ارور میپره بیرون

 130. سلام.اقا چکار میشه کرد با رم ۴ لگ نباشه بازی؟؟دانلود کردم منتها روی پایین ترین کیفیتش هم لگ داره اگه راه حلی هست بگید ممنون میشم

 131. سلام
  ببخشید من بازیرو دانلود کردم
  الان زدم برای نصب
  مدت نصب رو زده 0 ساعت
  واقعا 10 ساعت طول میکشه تا نصب بشه؟؟؟
  دلیل خاصی داره یا نه عادی هستش>>
  ؟؟؟

 132. ببخشید دوتا سوال داشتم
  اولی اینکه من بازی رو نسخه fit girlدانلود کردم
  حالا باید کدوم اپدیت رو دانلود کنم؟؟؟ نسخه full unlocketرو دانلود کنم؟؟؟
  دوم این که من بازی از فشرده سازی خارج کردم الان دو گزینه هستsetup.exe و setupmulti2.exe حالا کدوم بزنم برای نصب؟؟؟؟
  ممنون

 133. پارت 2 و 3 و10 موقع نصب خطا CRC میدهند دوباره نصب کردم نشد repearکردم نشد حتی جداگانه extract کردم نشد !!!؟؟؟؟ تکلیف چیه ؟

  • اگر با Repair حل نشده مجدد باید دانلود کنید. این مشکلات هم وقتی پیش میاد که ای اس پی شما مشکل داشته باشه از سرور و خود فایل نیست.

 134. سلام من اولین بار که از سایتتون دان میکنم (البته فقط فیلم) و میخوام بازی mafia 3 fitgirl رو دان کنم مشکلی نیس ؟ تست شدس ؟
  با خیال راحت دان کنم؟
  ممنون.

 135. سلام
  میخواستم بدونم این بازی کارت گرافیک دایرکت 11 نیاز داره یا نه ؟
  یعنی من با گرافیک 9500gt میتونم این بازی رو اجرا کنم یا نه لک افتادن یا کند شدن بازی برام مهم نیست

 136. کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟خواهشا؟؟_بازی برا من صحنه آهسته میشه مشکل چیه؟؟؟رو سیستم
  core i7 4702mq
  ram 8g
  graphic 720 gt 2g
  چی کار کنم؟؟؟؟

 137. نسخه کدکس هم دارم ،آپدیت جدید هم نصب کردم بازی اجرا نشد،!؟!؟
  کرک ،آپدیت کارت گرافیک، نرم افزار پیش نیاز هم نصب کردم
  ram 8
  vga nvidia gtx 770 256bit
  cpu phenom 6 هسته ایی هستش

 138. سلام لطفا روی اون هاستتون irdl.uploadsfa.ir آپلودش کنید … واقعا اون یکی هاست سرعت بیشتری داره … اگه مقدوره بزاریدش اونجا ممنون میشم … با تشکر

  • راستش رو بخواین من روی irdl.uploadsfa.ir با سرعت 2.5 MB/s الی 3 MB/s سرعت دارم و توی وقت رایگان اینترنت ام می تونم راحت بازی های حجیم رو دانلود کنم بخاطر همین موضوع یه همچین تقاضایی رو دارم … واقعا سایت خوبی دارید مخصوصا هاست irdl.uploadsfa.ir یعنی این مسیر 79.127.127.110 …
   آخه با سرعت 300 Kb/s خیلی طول میده این بازی مورد علاقه ام رو DL کنم …
   لطفا اگه مقدوره انجامش بدید…

   با تشکر

 139. سلام خسته نباشد میخواستم بپرسم این نسخه کم حجم بازی Fitgirl با نسخه codex فرقی هم داره؟؟؟بعد سوال دوم اینکه اپدیت نسخه کم حجم همون full unlocked ست؟؟

  ممنونم میشم پاسخ دهید با تشکر

  • تنها فرقشون زبان های بازی هست که نسخه فیت گرل تک زبان هست .
   اپدیت ها هم مشخصه برای هر نسخه نوشتیم.

  • آقای باقری چه مشکل سخت افزاری؟؟؟لپ تاپم انقد پایینه؟؟؟،با مقایسه با سیستم پبشنهادی بازی در رده خوبی قرار داره سیستم،احتمال داره از چیزه دیگه باشه،ولی نمیدونم چرا آهسته میشه؟؟کمکی هست بهم بگید ممنون میشم

 140. با تشکر از سایت خوبتون و پاسخ دهی،سریع ممنون و متشکر،ضمنا اپدیت فول انلاک رو نصب کنم رو همین نسخه ای که گذاشتید مشکلییش نمیاد در استیم؟

 141. سلام علیرضا این نسخه ی کم حجم FitGirl چه تفاوتی با نسخه ی پرحجمش داره چه چیزهایی تو این نسخه ی کم حجم حذف شده کیفیتش کمتر شده انیمیشن های بازی حذف شده میشه بیشتر توضیح بدین بعد این نسخه ی کم حجم با کرک کدکس واپدیت کدکس سازگاری داره و بعد هم چرا حجم اپدیت نسخه ی فول انلاک بسیار بیشتر از حجم اپدیت نسخه ی کدکس هست به نظرتون کدوم نسخه رو دانلود کنم بهتره

  • نسخه کم حجم چیزی جز زبان های اضافی کم نشده. اپدیت همراه خودش هست به همراه کرک آموزش نصب هم قرار دادیم.

 142. سلام چرا حجم آپدیت نخسه Full Unlocked اینقدر زیاده؟پس فکر کنم نخسه Full Unlocked بهتر باشه حجم آپدیتش 3 گیگ است ولی نخسه کودکس 500 مگابایت
  موفق باشید

 143. علیرضا شما یکی ازبهترین سایت دارین بین سایت های دیگه…….. ولی اگه یه مقدار سریع تر این |نسخه نهایی و فشرده CorePack بذارید ممنون میشم

 144. اقا علی رضا من الان چهار پارت دانلود کردم اگه امروز یا فردا میاد نسخه بلک باکس من دانلود نکنم دیگه تا نسخه بلک باکس بیاد

 145. من کارت گرافیک هم آپدیت کردم اجرا نشد… صفحه سیاه میشه میپر بیرون تو محیط ویندوز
  گرافیکمم nvidia gtx770 256bit هستش

 146. سلام.
  من بازی رو اورجینال گرفتم،ایم فایل ها رو دانلود کنیم میشه تو پوشه استیم کپی کرد و از ظریق استیم نصب کرد،ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید

 147. سلام ببخشید یه سوال داشتم من میخواستم این بازی رو خرید پستی کنم ولی شنیدم باید منتظر اپدیت بمونیم تا کیفیت بازی بهتر بشه میخواستم بدونم این اپدیت که در سایت قرار گرفته در نسخه ی خرید پستی هم هست یا خیر واینکه اپدیت مورد انتظار همین بوده یاخیر؟
  باتشکر

  • سلام نیما جان ما چون پشتیبان خرید نیستیم اطلاعاتی از نسخه ارائه شده نداریم. با شماره بالا تماس بگیرین پاسخگو خواهند بود.

 148. بازی با مشخصات :
  OS : Windows 7 – 64x
  Cpu : Intel(R) Pentium(R) Cpu G2030 @ 3.0Ghz
  Ram : 4 GIG DDR 3
  Graphic : AMD HD 5450 4 GIG DDR 3
  low یا normal اجرا میشه ؟ هنگ میکنه یا روان ؟

 149. سلام علیرضا من پارتهای 1 تا5 از سایتتون دانلود کردم و پارتهای 6 تا 10 از سایت – دانلود کردم چون دیشب سرعت لینکهاتون به شدت پایین بود و همچنین دیشب دیگه مجبور شدم از اونجا دانلود کنم چون سرعت به نسبت بهتری داره میخواستم بدونم پارتهای سایت شما با پارتهای سایت – یکی هستن مشکلی برام ایجاد نمیکنه

  • دوست عزیز متفاوت هست باید ادامش رو از همینجا دانلود کنید. سرعت دانلود امروز بررسی شد و مشکلی نیست تست کنید هیچ محدودیت و مشکلی نیست.

 150. بازی رو نصب کردم طبق راهنما…. تمام نرم افزارهای پیش نیاز هم نصب …رو بازی کلیک میکنم منو اولیه بازی میاد بعدش رو استارت کلیک میکنم صفحه سیاه میشه و میپره بیرون بر میگردم به محیط ویندوز…. لطفا راهنمایی کنید…باتشکر
  سیستمم سخت افزاری خیلی قوی تر هستش…

 151. خب اگ اپدیت رو دان نکنم چی میشه؟؟؟؟

  بعد سوال دوم اینکه پس همیشه باید هر وقت اپدیت گذاشتید واسش دان کنم؟

  ممنونم میشم بگید…

 152. سلام مجدد راستی اقا علیرضا میخواستم بگم الان من فقط همین پارت هارو دان کنم تمومه؟؟؟یا بعد از اینکه اینارو دان کردم اپدیت ورژن 1 رو م دان کنم؟؟؟

 153. سلام خسته نباشید اقا علیرضا میخواستم بگم من تو چندتا سایت دیگ ام این لینک هارو دیدم و به علت حجم بالای بازی میخواستم بگم من الان از همین سایت شما دان کنم تمام پارت هارو بعد اکسترکت کنم بعد کرک رو هم به همین شکل دان کنم و بریزم رو بازی بازی به صورت کامل اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ترو خدا جواب بدید ممنونم
  راستی میخواستم این نسخه کامل بازی هست دیگ؟؟ منتظر پاسخ شما هستم…

 154. من فقط 5 ساعت شبش میتونم دانلود کنم که رایگانه این 5 ساعت شب اگه سرعتم همین باشه باید قید این بازیو بزنم لطفا رسیدگی کنید وسرعت لینکها رو بالاتر ببرید

 155. سلام علیرضا خواهش میکنم سرعت لینکهاتونو بالا ببرید شما که سرعتتون خوب بود اما این لینکهای مافیا اصلا سرعت ندارن سرعتم باید 1 مگابایت باشه اما وقتی لینک بازی مافیا رو دانلود میکنم سرعتش میاد رو 200 خیلی افت داره
  اما از سایتهای دیگه 1 مگابایت سرعت دارم

 156. سلام میگن نخسه نسخه Digital Deluxe Edition-FULL UNLOCKED چیزهای اضافه داره مثل ماشین بیشتر و غیره حالا فرقی نداره کدمو بگریم؟در کل این راسته؟
  نخسه نسخه Digital Deluxe Edition-FULL UNLOCKED دیدم 1 گیگ هم اضافه داره نسبت به نخسه کدکس
  ممنون
  موفق باشید

 157. سلام یک سوال داشتم اخر هفته یک اپدیت میاد واسه بازی ما که نسخه ی فول انلاک داریم میشه روش بریزیم یا باید حتما نسخه ی کدکس رو بگیریم؟

 158. بازی رو نصب کردم طبق راهنما…. تمام نرم افزارهای پیش نیاز هم نصب …رو بازی کلیک میشه صفحه سیاه میشه و میپره بیرون بر میگردم به محیط ویندوز….
  سی پی یو
  رم
  گرفیک
  همگی قوی هستن

 159. سلام برادر خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه من سیستمم حدودا دو برابر این بازی هستش یعنی مشکل سخت افزاری ندارم ولی توان دانلودش رو ندارم چون حجمش یه کم زیاده میخوام بدونم اگه این بازی رو سفارش بدم چند روز بعد به دستم میرسه و اینکه اگه بازی به دستم رسید بعد از اینکه نصبش کردم کرک رو کپی کنم بازی اجرا میشه یعنی به خرید سی دی کی احتیاج نیست.ممنوم میشم جواب بدید با تشکر و ممنون به خاطر زحماتتون.

 160. سلام من کورای پنج
  رم ۸ و انویدیا ۷۵۰ دارم
  رو بالاترین گرافیک چجور اجرا میشه؟
  مثلا لگ داره؟روونه؟چون جی تی ای رو با آخرین گرافیک بی لگ اجرا میکنم

 161. سلام علیرضا جان یه سوال داشتم راجب سی دی کی که ارائه میشه
  خواستم بپرسم میشه همزمان برای چند بازی سی دی کی خریداری کرد و استفاده نمود؟
  مثلا من الان فیفا دارم بعدش اگه بتلفیلد بیاد مشکلی نداره از هر 2 استفاده کنیم؟

  • فکر کنم منظور منو متوجه نشدید منظور من اینه اگه 2تا سی دی کی از 2 تا بازی داشته باشم بخوام همزمان استفاده کنم مثلا یه ساعت یه بازی یه ساعت یه بازی دیگه چون فکر کنم خبر داری که هر سی دی کی برای یک بازی هست و موقع فعال سازی برای هر بازی یک کد وجود داره ، بخوام از استفاده کنم مشکلی نیست که؟ یعنی قبلی مثلا از تو اوریجن پاک کنم و یوزر پسورد سی دی کی دیگه رو وارد کنم و برعکس….

  • برای هر بازی یک اکانت جداگانه داده میشه. اینو باید از سایتی که میخاین خرید کنید بپرسین تا پاسخ بهتری بگیرین.

 162. سلام این بازی رو سیستم با چه کیفیتی میاد بالا ؟ عالی خوب متوسط یا ضعیف؟
  cpu: core i7 4500u 1.8ghz with turbo boost 3.0ghz
  gpu: GT750m 4GB
  ram:8 GB

 163. اقا تورو خدا لینک ۲۱ نسخه قبلی رو برام بزار من کلشو دانلود کرده بودم الان اینجوری دوباره باید ۴۴ گیگ دانلود کنم اونم ب خاطر ۲ گیگ

 164. پارتها همون قبلیاست فقط کرک تغیر کرده یا پاراها هم عوض شده..کرک codex رو بریزیم رو دیتای deluxe مشکلی پیش میاد؟لطف کنین یه توضیحی بدین

 165. یعنی الان اون 10 گیگ رو پاک کنم و از اول نسخه Codex دانلود کنم ؟ یا از پارت 6 به بعد Codex رو دانلود کنم فایلاش با اون یکیه ؟! و در آخر روی همون نسخه کرک Codex بریزم ؟

 166. سلام ما داشتیم فایلای مربوط به نسخه ی digital deluxe edition رو دانلود میکردیم که دیدیم به Codex تغییردادین ؟! اونا که دانلود کردیم رو حذف کنیم ؟ ( حدود 10 گیگ ) یا که ادامشو همین Codex دانلود کنیم ؟ من گیج شدم میشه بگین چیکار کنم ؟!

 167. با سلام جاب من سیستم مورد نیاز دیدم ولی نمیدونم رو سیستمم اجرا میشه یانه خواهشا کمکم کنید
  ACER SPIRE 5742G،I3M380@2.52GHZ،4GBRAM،NAVIDIA GT 540 M 1GB،WINDOWS7*64

 168. سلام جناب
  عزیز جان من نمیدونم این بازی،رو سیستم اجرا میشه یانه سیستم مچرد نیازم دیدم حتی با کم کردن گرافیک هم اجرا شد مشکلی نیست فقط اجرا شه
  Acer aspire 5742g, i3 M380 @2.52Ghz, 4gb ram, nvidia gt 540M 1gb, windows 7 x64,
  خواهشا جواب بدهید