اکشنبازی کامپیوترنقش آفرینی

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

دانلود بازی تاثیر عمده Mass Effect 2 کامپیوتر

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

بازی Mass Effect 2 حدود سه سال بعد از نسخه اول جریان دارد که در آن تمامی بخش ها دستخوش تغییرات بوده اند و همین مورد سبب محبوبیت بهتر این نسخه نسبت به نسخه اول شده است. استفاده از ماموریت های جدید در کنار داستان جدید سبب خواهد شد تا با یک بازی کاملا جدید سروکار داشته باشید. بازی از جایی آغاز میشود که فرمانده شپارد دو سال بعد از نابود کردن نیروهای سارن دوباره به سازمان برگشته است و ماموریت جدیدی برای او در نظر گرفته شده است. موجودات و دشمنان جدیدی ظهور کرده اند که متاسفانه اطلاعات دقیقی از آنها ندارید.

موجوداتی که جدیدا در حال قدرت گرفتن هستند در حاشیه کهکشان شما حضور دارند و مسیری جز رسیدن به قلمرو شما ندارند زیرا در تمام هستی خبر کشتن سارن توسط شما پیچیده است و همین مورد سبب شده تا دشمنان شما متوجه قدرتتان بشوند و به نحوی حساب کار دستشان بیاید. تا زمانی که نیروهای اطلاعاتی از موجودات جدید اطلاعات کسب کنند شما باید در مقابل آنها ایستادگی کنید. پس گروه جدیدی تشکیل دهید و با حضور در مکان های مختلف بدنبال نابود کردن دشمنان دیرینه خود از کهکشان های دیگر باشید.

 

داستان بازی Mass Effect 2

متاسفانه گروه جدیدی که بوجود آمده هدفی جز نابود کردن بشریت ندارد زیرا تصمیم بسیاری از موجودات فضایی براین است که با نابود کردن انسان بدنبال حکمرانی بر تمام هستی باشند که در رسیدن به مقصد دشمن بزرگی بنام شپارد را در پیش دارند. شما بعنوان شخصیت اصلی بازی و یکی از بهترین نخبه های نظامی باید در مقابل آنها ایستادگی کنید. بخش دیگری که در این نسخه نسبت به سری اول بهبود یافته است خبری از مراحل ساده و ابتدایی نخواهد بود و از همان ابتدای بازی زیر حملات سنگین دشمن باید زنده بمانید.

خوشبختانه در نسخه دوم بازی مس افکت 2 سیستم مکالمه بهبود یافته است و شخصیت ها امکان گفتگو با یکدیگر را دارند که میتوانید تقاضای کمک کنید و یا به سمت دوستانی که نیاز به کمک دارند راهی شوید. جهت افزایش کیفیت بازی صحنه های احساسی دراماتیک و سینمایی به بازی اضافه شده اند که در اوج شلوغی و خستگی جسم میتوانید صحنه های زیبایی را مشاهده کنید. این نسخه از بازی به شما اجازه تعیین جنسیت و کلاس کاری را خواهد داد که برای انجام تغییرات اقلام بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است.

 

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

 

دانلود بازی کامپیوتر Mass Effect 2

 

دلایلی که سبب میشود تا گیمر بازی مس افکت 2 را دانلود کند گیم پلی جذاب و عالی بازی است که در آن شما میتوانید ساعات طولانی حضور داشته و سرگرم ماموریت های سری بازی شوید. ناگفته نماند که سطح دشواری بالای بازی میتواند خشونت و عصبانیت را در برخی مراحل برایتان بوجود بیاورد که اگر از دوست داران بازیهای اکشن هستید پیشنهاد میشود این بازی عالی را از دست ندهید.

طراحی دیدنی در کنار صداگذاری عالی سبب خواهد شد تا با یک بازی کاملا با کیفیت سروکار داشته باشید. استفاده از افکت های صوتی زیرا سبب افزایش هیجانات در بازی شده است که طراحی بازی نیز به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

 

ویژگی های نسخه FitGirl بازی Mass Effect 2 :

  • بازی براساس Mass_Effect_Legendary_Edition-FLT ریلیز و انتشار داده شده است.
  • این بازی کامپیوتر کرک رسمی گروه FLT میباشد.
  • کرک آفلاین روی بازی اعمال شده است و نیازی به کرک توسط کاربر نخواهد بود.
  • بازی به صورت کامل و بدون حذفیات میباشد که نسخه رسمی MD5 میباشد.
  • حجم بازی از 38 گیگابایت به 13 گیگابایت کاهش یافته است.
  • زمان مورد نیاز برای نصب بازی بین 15 الی 30 دقیقه میباشد.
  • فضای مورد نیاز جهت نصب بازی 38 گیگابایت میباشد.
  • حداقل 2 گیگابایت رم برای آزاد برای نصب این بازی نیاز است.
  • در حین نصب میتوانید زبان را روی  RUS/ENG قرار دهید.

 

بازی کامپیوتر Mass Effect 2010 توسط شرکت BioWare ساخته شده است که وظیفه انتشار آنرا کمپانی نام آشنای EA الکترونیک آرتز برعهده داشته و همین مورد سبب شده تا یک بازی با کیفیت در اختیار کاربران قرار بگیرد. وجود بخش های نامبرده سبب شده تا این بازی در ساخت های مطرح جهانی امتیاز 89 از 100 را دریافت کند.

 

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا