دانلود نرم افزار اج کرومیوم Microsoft Edge Chromium 93.0.961.44 Stable

دسته‌بندی:

مرورگر ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 147 بازدید
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1400

نرم افزار Edge Chromium بالاخره بعد از وعده‌ای که مایکروسافت به کاربران داده بود، در فضای مجازی عرضه شد و دارندگان تمام سیستم‌عامل‌های ویندوز که هم‌اکنون پشتیبانی می‌شوند و همچنین دستگاه‌های همراه آن را دریافت کنند. جدیدترین نسخه منتشر شده از مرورگر اج عرضه اولیه آن به‌عنوان جایگزینی برای مرورگر اسکپلورر مایکروسافت ارائه شده بود، در بین کاربران زیاد به محبوبیت دست پیدا نکرد و حال نسخه‌ی برپایه کرومیوم این مروگر در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نسخه از برنامه سرعت، کارایی و سازگاری بهتری برای جستجو در وب‌سایت‌های مختلف دارد و می توانید افزودنی‌های کروم را نیز به مرورگر اج اضافه کنید. خود کروم هم برپایه کرومیوم طراحی شده است و همین می‌تواند این مژده را به کاربران بدهد که اج هم بتواند جایگاه اصلی خودش را به‌عنوان مرورگر اصلی مایکروسافت به‌دست آورد.

دانلود نرم افزار اج کرومیوم Microsoft Edge Chromium 81.0.416.58 Stable

نرم افزار Edge Chromium روشی را در پیش گرفته که کروم به وسیله آن به موفقیت رسید و به‌عقیده بسیاری از کاربران سریع‌ترین مرورگری است که در بین سایر مرورگرها میتوان دید . اج کرومیوم بدین ترتیب می‌تواند تقریبا تمامی ویژگی‌های کروم را داشته باشد و تمام افزونه‌های آن را هم می‌توانید نصب و اجرا کنید. ظاهر برنامه هم بسیار بهتر شده است و مایکروسافت در ادامه با گرفتن نظرات از کاربران قطعا نسخه‌های بهینه‌تری از برنامه را منتشر خواهد کرد.

فقط زمان می‌تواند مشخص کند که اج هم می‌تواند در کنار کروم و فایرفاکس، به عنوان سومین مرورگر جهان  از لحاظ قدرت و سرعت شناخته شود. همواره وجود یک مرورگر تمام عیار که به‌صورت پیشرفت همراه ویندوز ۱۰ باشد، احساس می‌شد و احتمال می‌رود که اج کرومیوم بتواند نظر بسیاری از کاربران را جلب کند.

Google Chrome ، Opera ، Vivaldi یا Yandex ، همه مرورگرهای متفاوتی هستند ، اما دارای پایه مشترکی نیز هستند: Chromium یک پروژه منبع باز است که توسط گوگل ایجاد شده است و واقعاً اساسی ترین بخش مرورگر ، موتور و پایه آن است. بنابراین می توانید Chrome را یک تغییر Chromium در نظر بگیرید ، که Google کدک ها ، افزونه ها و گزینه های خاص خود را به آن اضافه کرده است.

از ویژگی های از مرورگر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

حریم خصوصی با امنیت بالا
جستجوی هوشمند و بسیار ساده
پروتکل‌های کسب درآمد
راه‌اندازی تجارت

 

Its resemblance to Google Chrome is quite large, except for the more marked targets of the interface and less pronounced rounded edges. In terms of memory consumption and CPU usage is quite even with the same Google Chrome, and is that you can barely notice the differences.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

The new Microsoft Edge is based on Chromium and was released on January 15, 2020. It is compatible with all supported versions of Windows, and macOS. Downloading the browser will replace the legacy version of Microsoft Edge on Windows 10 PCs. With speed, performance, best in class compatibility for websites and extensions, and built-in privacy and security features, it’s the only browser you’ll ever need.

Features:

Your privacy, respected
Browse smarter, not harder
Earn while you search
Ready for business

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 – macOS – Android – iOS

مشخصات فایل
  • حجم: 80 مگابایت
  • فرمت فایل: zip
  • نسخه: Stable
  • ورژن: 93.0.961.44
  • تاریخ انتشارAPR-18-2020
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.