دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC – نسخه PLAZA – FitGirl

×

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
پیشنهاد ویژه

دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC

Mortal Kombat XL cracked pc دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC   نسخه PLAZA   FitGirl

Mortal Kombat XL-PLAZA

بدون شک بازی Mortal Kombat X در نسل حاضر به عنوان یک بازی درخشان سبک مبارزه‌ای شناخته می‌شود و توانست در سال عرضه‌ی خود، عنوان بهترین بازی‌ مبارزه‌ای را کسب کند. پیشرفت‌های چشم‌گیر بازی و نوآوری خاص در داستان و شخصیت‌ پردازی یکی از المان‌های اصلی این قسمت است اما مهمترین مسئله‌ی جدیدترین نسخه‌ی مورتال کامبت، گیم‌پلی خونین و بی‌تعارف آن است. حال نسخه‌ای تحت عنوان XL عرضه شده که تمام بسته‌های الحاقی عرضه شده در یک سال اخیر را در خود جای داده است. مهم‌ترین خصوصیت این نسخه، وجود همه‌ی کاراکترهای مهمان در بسته‌های الحاقی Kombat Pack است که اهمیت دانلود یا خرید این نسخه را بیش از پیش می‌کند. نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 10 عرضه وحشتناکی را تجربه کرد و تجربه آن به قدری برای سازندگان تلخ بود که تا مدت‌ها حاضر به ارائه نسخه کامل این بازی یعنی Mortal Kombat XL برای رایانه‌های شخصی نبودند. زمانیکه نسخه XL و بسته Kombat Pack 2 در اوایل سال جاری معرفی شدند، ندررلم اعلام کرد که آنها برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد و علت آن وجود مشکلاتی بوده است که در زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۵ داشته است. برای این بازی ندررلم از یک سیستم نصب جدید استفاده نمود تا به بازیکنان اجازه دهد تا بدون دریافت همه فایل‌ها به اجرای بازی بپردازند اما این حالت در نهایت شاهد مشکلاتی نظیر کرش بوده است و در نتیجه آن ندررلم اعلام نمود که نسخه کامل آن که XL نامیده می‌شود و همچنین دومین بسته دانلودی آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد. کسانی که قبلا Mortal Kombat X را خریداری باشند نیز می‌توانند با دریافت جدیدترین بروزرسان بازی به صورت رایگان به netcode اصلاح شده دسترس پیدا نمایند. Mortal Kombat XL نسخه ارتقا یافته Mortal Kombat X است و تمامی محتویات اضافی این عنوان از مبارزها تا پوشش‌های جدید را نیز شامل می‌شود. هم اکنون میتوانید این بازی زیبا را از سرور های پارسی دانلود دریافت کنید.

aba54b62d4bb4902e00fd261f057547d دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC   نسخه PLAZA   FitGirl

برخی از تغییراتی که توسط بهینه‌ساز اعمال می‌شوند شامل دویدن، حملات هوایی، حملات wake-up و تجهیزات خواهند بود. در مورد دویدن ندررلم انرژی مورد نیاز را به روش‌های مختلف افزایش داده است. در زمان شروع دویدن انرژی مورد نیاز ۱۵ بوده است اما حالا ۲۵ خواهد بود. این استودیو همچنین اکنون تغییرات قابل توجهی را در زمان حمله و دویدن به میان دشمنان و عواقب و نتایج آن اعمال کرده است. اگر شما در زمان دویدن مورد اصابت ضربه واقع شوید ۵۰ انرژی از دست خواهید داد. حملات هوایی نیز شامل تغییراتی شده‌اند، بطور معمولی زمانیکه شما یک حمله هوایی را اجرا می‌کنید، hurtbox و hitbox شخصیت شما بطور همزمان افزایش خواهند یافت که در کنار آسیب رسانی به بازیکن مقابل، قابلیت آسیب رسانی به خود بازیکن نیز وجود خواهد داشت. کاری که بهینه‌ساز جدید خواهد کرد این است که hurtbox شما زودتر از hitbox افزایش یابد. این بدین معنی خواهد بود که قابلیت آسیب رسانی بیشتری از سوی شما وجود خواهد داشت و جلوی بازیکن مقابل را جهت سوء استفاده از این موقعیت خواهد گرفت. همچنین حملات wake-up نیز در صورتیکه شما کلید block را فشرده نگاه دارید همچون قبل موجب افزایش زمان نخواهد شد. بنابراین شما قادر خواهید بود تا در زمان سریعتر از تاثیر این حملات رهایی یابید.

 

برخی از مشکلاتی که در نسخه جدید رفع شده اند :

– مشکلات بسیاری از حرکات بهبود یافته‌اند.

– افزایش انرژی مورد نیاز دویدن از ۱۵ به ۲۵

– افزایش انرژی مورد نیاز لغو کردن یک dash از ۱۵ به ۲۵

– آسیب دیدن در زمان دویدن اکنون ۵۰ انرژی را کاهش خواهد داد.

– اکنون hurt region پیش از hit region در زمان حملات هوایی فعال خواهد شد.

– پیغام Kounter اضافه شده است.

– در صورت نگه‌داشتن کلید block دیگر حملات Wakeup همچون قبل تاثیر نخواهد داشت.

– دیگر قادر نخواهید بود تا از زمان خاصی برای اجتناب از ریکاوری فریم‌ها در برخی از حملات استفاده کنید.

– کاهش victim blockstun

– استفاده از WBID دیگر نیاز به پیشنیاز نخواهد داشت.

 

مورتال کامبت ایکس، همانند اسمش، مقدار زیادی مجهول ظاهر شده و تا آن را تجربه نکنید، نمی‌توانید «ایکس» را حل کنید. ندررلم اینبار دست به ریسک بزرگی زده، ریسکی که شاید از کاری که در قسمت قبل کرد و کل سری مورتال کامبت را ریبوت کرد، سخت‌تر است. ندررلم این موضوع را به خوبی می‌داند که باید هر طور که شده، نگذارد گرد پیری روی این سری بنشیند و به جایی برسد که همه آن‌ها را متهم به کهنگی کنند، به خاطر همین، آنها زودتر از آنچه تصور می‌شد دست به کار شدند و با گذاشتن یک فیلتر، نقاط قوت بازی‌های قبل را جدا کرده و با چیزی که در دو سه سال اخیر ساخته و پرداخته شده، ترکیب کردند. مورتال کامبت ایکس مرز بین دوران جدید و قدیم است و ندررلم سعی می‌کند با احتیاط کامل، خود را به دوران جدید سوق دهد و از طرفی، هر چه المان خوب قدیمی وجود دارد، با خود ببرد. اما چه چیزهایی جدید شده‌اند؟ آیا ندررلم تحت تاثیر نسل هشتم کنسول‌ها، اصل و ریشه‌ی خود را فراموش کرده و بی مهابا تن به آب داده است؟ جواب من، یک «خیر» با صدای آرام است! به شخصه، در طول این همه سال که نسخه‌های مختلف سری مورتال کامبت را تجربه کردم، هیچ‌وقت انتظار نداشتم سازنده‌های این سری بتوانند یک روند داستانی هالییودی و سینماتیک را به شکلی حرفه‌ای و قابل قبول در بازی خود به کار ببرند تا اینکه سال 2011 و ریبوت بسیار موفق مورتال کامبت، تصورات من را خط خطی کرد و به ندررلم ایمان آوردم که می‌تواند بخش داستانی هیجان‌انگیز و پر اضطرابی را پی ریزی کند. مرگ اتفاقی و شوکه‌کننده‌ی برخی شخصیت‌ها، سیر صعودی و آن پایان‌بندی خارق‌العاده که مبارزه‌ای مرگبار بین ریدن و شاو کان سرسخت را در دل خود جای داده بود، واقعا عشق من به سری کامبت را بیش از پیش کرد. این موضوع باعث شد تا انتظارم از روند داستانی قسمت جدید دو چندان شود. از سوی دیگر، مورتال کامبت برای اولین بار پا به کنسول‌های نسل هشتمی گذاشت که معمولا یک نسل پیشرفت مساوی با افزایش امکانات و توانمندی‌هایی است که استودیویی مثل ندررلم می‌تواند از آن بیشترین استفاده را ببرد. به سیر داستانی مورتال کامبت ایکس باید از دو زاویه‌ی متفاوت نگاه کرد. یک زاویه‌ی تماشایی، یعنی آنچه که می‌بینیم و بازیگران به ما نشان می‌دهند و زاویه‌ی دوم، عمق داستان و هدفی که پشت آن برای کل بازی و سری فکر شده است. اگر به عنوان یک تماشاچی و کسی که فقط روند داستانی را به هوای کسب هیجان و لذت اجرا می‌کند، به داستان نگاه کنیم، متوجه افت کیفی و کمی قابل توجه آن نسبت به قسمت قبل می‌شویم. روایت بازی کودکانه و با کمترین پردازش جلو می‌رود و اگر کسی نسخه‌ی قبل را هم بازی نکرده باشد، در بین شخصیت‌ها و جریانات کم‌جزئیات گم می‌شود. کشته شدن شاو کان در قسمت قبل توسط رِیدن و آن تراژدیک عظیمی که روی داد، حرکت بسیار بزرگی بود. اما ندررلم اصلا نتوانست جای شاو کان با عظمت و ترسناک را پر کند. کوتال کان که حالا امپراطور دنیای بیرونی است، اصلا ابهت و جذبه‌ی شاو کان را ندارد و درخیلی از صحنه‌ها، حتی از کاراکترهای معمولی بازی هم ضعیف‌تر ظاهر می‌شود.

منبع توضیحات : زومجی، گیمفا

 

 

محتویات و DLC های این نسخه :

Kombat Pack
Kombat Pack 2
Predator
Predator/Prey Pack
Brazil Pack
Tanya
Klassic Pack 1
Kold War Pack
Jason Voorhees
Horror Pack
Unlock all Krypt Items
Samurai Pack
Blue Steel Sub-Zero
Goro
Tremor
Klassic Pack 2
Triborg
Alien
Bo’Rai Cho
Leatherface
Apocalypse Pack
Cosplay Pack
Krimson Ermac

 

مشاهده تریلر بازی :

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

        OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
        Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
        Memory: 3 MB RAM
        Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
        DirectX: Version 11
        Network: Broadband Internet connection
        Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی :

        OS: 64-bit: Win 7, Win 8
        Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
        Memory: 8 GB RAM
        Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
        DirectX: Version 11
        Network: Broadband Internet connection
        Storage: 40 GB available space

 

Mortal Kombat X combines unparalleled, cinematic presentation with all new gameplay. For the first time, players can choose from multiple variations of each character impacting both strategy and fighting style.

DO NOT PURCHASE KOMBAT PACK 2 IF YOU’VE PURCHASED THE XL PACK. Kombat Pack 2 grants access to 4 new playable characters, as well as previously released content including Goro, Kold War Skin Pack and 2 Klassic Fatality Packs. New characters include Horror icon Leatherface, and the Xenomorph from Alien . Bo’ Rai Cho and Triborg the Cyber Ninja complete the offer. Also includes the Apocalypse Pack with three new character skins.

مشخصات فایل
  • حجم : 24.6 گیگابایت
  • فرمت : EXE
  • نسخه : PLAZA - FitGirl
  • شرکت سازنده : NetherRealm Studios , QLOC
  • منبع : پارسی دانلود

119

avatar
60 Comment threads
59 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
47 Comment authors
علی کرمیalirezaهادیNsrsohrab Recent comment authors
جدید ها قدیمی ها محبوبترین ها
علی کرمی
مهمان
علی کرمی

سلام.من نسخه fitgirl رو از روی DVD کپی کردم تو لپ تاب تبدیل شد به 120 فایل 200 مگابایتی .ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور crc میده.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

علیرضا غلامی
Member

سلام.
بازی رو از پارسی دانلود دریافت کردید ؟

alireza
مهمان
alireza

سلام و خسته نباشید ..ببخشید من بازی رو دانلود کردم و تا یه مدت اجرا کردم عالی بود ولی بعد یه مدت با ارور dll MSVCP110 مواجه شدم …حالا نرم افزاراشو هم دوباره نصب کردم و ارور رفت ولی بازی بالا نمیاد روش کلیک میکنم چند سانیه شکل بازی پایین صفحه میاد و میره دیگه نمیاد بالا…لطف میکنید مشکل رو بگید ممنون

علیرضا غلامی
Member

سلام.
کارت گرافیک هم بروز رسانی ؟

هادی
مهمان
هادی

سلام خدمت مدیر محترم من قصد خرید کیس دارم و بین دو تا کیس نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم یکی از ملاک هام اینه ک کمبت ایکس ال رو بدون هیچ لگی اجرا کنه مشخصات دوتا کیس رو مینویسم اگه ممکنه راهنماییم کنید ک کدوم این بازی رو بهتر اجرا میکنه و در کل کدوم بهتره اولی CPU : AMD A4 5300 (5th Gen) ( 3.40GHz 6MB ) Ram : 16GB 1600MHz Hard disk : 500GB 7200rpm Graphic : 2GB AMD RADEON HD 7480 128bit دومی Cpu : AMD A6 7800B up to 3.90GHz Ram : 8GB 1600MHz Hard disk… ادامه.. »

Nsr
مهمان
Nsr

میشه لینک ها رو یه بار دیگه چک کنید من دانلود کردم بعد وقتی دانلود شد تموم شد زمام باز کردن فایل ارور میده دو سه بار امتحان کردم رمز رو ولی بازم نشد

sohrab
مهمان
sohrab

با سلام و خسته نباشید چرا لینک دانلود گیم ها رو واسه من نمیاره ؟؟؟؟؟؟؟

سیامک ف
مهمان
سیامک ف

سلام برای من ارور میده قبلا اجرا میشد ولی بعد عوض کردن ویندوزم اجرا نشد internal error 0x0B:interface config missing

علیرضا غلامی
Member

درود.
احتمالا ویندوز شما با بازی سازگار نیست.
چه ویندوزی نصب کردید ؟

Ali
مهمان
Ali

با سلام و خسته نباشید خدمت شما….میخواستم بدونم در نسخه فیتگرل چه بخش هایی حذف شده از بازی؟اصلا جایی از بازی حذف شده در این نسخه؟؟؟
خیلی خیلی ممنونم از سایت خوبتون

سیامک ف
مهمان
سیامک ف

سلام من این بازی رو دانلود کردم و نصب هم کردم اجرا هم میشه ولی بازی لگ داره حتی با پایین ترین کیفیت،حداقل سیستمو هم دارم بنظرتون مشکل از چیه،
8.1
Cpu i5
Ram 8
Amd radeon hd 7400m 1g
اینم سیستمم.

علیرضا غلامی
Member

درود.
کاهش کیفیت بازی رو از تنظیمات داخل بازی انجام بدید.

سیامک ف
مهمان
سیامک ف

از تنظیمات خود بازی انجام میدم ولی بازم لگ داره.آیا مشکل از سیستممه یا ویندوز یا یه چیز دیگه؟

علیرضا غلامی
Member

درود.
امکانش هست مشکل ازسیستمتون باشه.
ولی یهبار کارت گرافیک رو هم آپدیت کنید شاید اوکی شد.

سجاد
مهمان
سجاد

سلام و عرض خسته نباشید می خواستم بدونم تمام پارت های تو سایتتون تست شده هست

Amirhossein
مهمان
Amirhossein

سلام لطف کنید اگر امکان دارد لینک های بازی mortal kombat xl را به جیمیلم بفرستید.
با تشکر

A
مهمان
A

خواهش میکنم جواب بدید ?

A
مهمان
A

سلام خسته نباشید..من برای نصب این بازی و چنتا از بازی های دیگه این مشکل دارم وقتی روی فایل نصبی بازی که میزنم که داخل deamon tools lite اجرا کنه نمیاره بعد از داخل برنامه هم که mount میزنم باز فایل نصب بازی نشون نمیده که روش کلیک کنم تا نشون بده…برای بعضی بازی هام این مشکل هست ولی بعضی ها درسته…میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟

Hooman
مهمان
Hooman

سلام لینک هارو بر داشتین؟ ارور ۴۰۴ میده همشون

سهیل
مهمان
سهیل

این نسخه ای که گذاشتین .احیانا نسخه fitgirl که نیست ؟؟؟ . چون من از جای دیگه این بازی رو خریدم …نسخه فیت گریل هستش و وسط نصب بازی میپره بیرون

محمد
مهمان
محمد

سلام
من اول با دسته مخصوص پی سی خواستم بازی کنم، اما بازی اجرا نمیشد و اگر تو بازی دسته رو وصل می کردم بازی بسته میشد
بعد دسته ps2 رو با تبدیل(تک) وصل کردم بازم همین مشکل رو داشتم، اما الان یک تبدیل دوتایی دارم که با آن بدون هیچ مشکلی با دسته ps2 بازی می کنم

amir
مهمان
amir

منم همین مشکلو دارم پارت 12 و 13 خرابه

مجید
مهمان
مجید

باسلام وخسته نباشید من تا الان تا پارت 5 رو دانلود کردم 6به بعد رو دانلود نمیکنه لطفا فایل ها رو چک کنید .مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی نشد…

arman
مهمان
arman

dorod bar hameye dostan . agha man daram dl mikonam bazio , vali alan nemitunam part11.12 dl konam . dalilesh chie? ro idm ke mizane closed by server . lotfan komakam konid ta alan koli dl kardam

ناشناس
مهمان
ناشناس

faghat tu noskhe orginal online mishe?

محمد
مهمان
محمد

سلام
قابل توجه دوستانی که مشکل اتصال گیم پد به بازی رو داشتن میخواستم بگم بنده ویندوزم رو عوض کردم درست شد پیشنهاد میکنم شما هم این کار رو کنید به احتمال زیاد باید درست شه:)

//