دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC – نسخه PLAZA – FitGirl

نظرات: 128 نظر
نویسنده: علیرضا باقری
بازدید: 1,254 بازدید
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395

دانلود بازی Mortal Kombat XL

 

بدون شک بازی Mortal Kombat X در نسل حاضر به عنوان یک بازی درخشان سبک مبارزه‌ای  و اکشن شناخته می‌شود و توانست در سال عرضه‌ی خود، عنوان بهترین بازی‌ مبارزه‌ای را کسب کند. پیشرفت‌های چشم‌گیر بازی و نوآوری خاص در داستان و شخصیت‌ پردازی یکی از المان‌های اصلی این قسمت است اما مهمترین مسئله‌ی جدیدترین نسخه‌ی مورتال کامبت، گیم‌پلی خونین و بی‌تعارف آن است. حال نسخه‌ای تحت عنوان XL عرضه شده که تمام بسته‌های الحاقی عرضه شده در یک سال اخیر را در خود جای داده است. مهم‌ترین خصوصیت این نسخه، وجود همه‌ی کاراکترهای مهمان در بسته‌های الحاقی Kombat Pack است که اهمیت دانلود یا خرید این نسخه را بیش از پیش می‌کند. نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 10 عرضه وحشتناکی را تجربه کرد و تجربه آن به قدری برای سازندگان تلخ بود که تا مدت‌ها حاضر به ارائه نسخه کامل این بازی یعنی Mortal Kombat XL برای رایانه‌های شخصی نبودند. زمانیکه نسخه XL و بسته Kombat Pack 2 در اوایل سال جاری معرفی شدند، ندررلم اعلام کرد که آنها برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد و علت آن وجود مشکلاتی بوده است که در زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۵ داشته است. برای این بازی ندررلم از یک سیستم نصب جدید استفاده نمود تا به بازیکنان اجازه دهد تا بدون دریافت همه فایل‌ها به اجرای بازی بپردازند اما این حالت در نهایت شاهد مشکلاتی نظیر کرش بوده است و در نتیجه آن ندررلم اعلام نمود که نسخه کامل آن که XL نامیده می‌شود و همچنین دومین بسته دانلودی آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهند شد. کسانی که قبلا Mortal Kombat X را خریداری باشند نیز می‌توانند با دریافت جدیدترین بروزرسان بازی به صورت رایگان به netcode اصلاح شده دسترس پیدا نمایند. بازی مورتال کامبت ایکس ال یا بازی Mortal Kombat XL نسخه ارتقا یافته بازی Mortal Kombat X می باشد و تمامی محتویات اضافی این عنوان از مبارزها تا پوشش‌های جدید را نیز شامل می‌شود.

 

برخی از تغییراتی که توسط بهینه‌ساز اعمال می‌شوند شامل دویدن، حملات هوایی، حملات wake-up و تجهیزات خواهند بود. در مورد دویدن ندررلم انرژی مورد نیاز را به روش‌های مختلف افزایش داده است. در زمان شروع دویدن انرژی مورد نیاز ۱۵ بوده است اما حالا ۲۵ خواهد بود. این استودیو همچنین اکنون تغییرات قابل توجهی را در زمان حمله و دویدن به میان دشمنان و عواقب و نتایج آن اعمال کرده است. اگر شما در زمان دویدن مورد اصابت ضربه واقع شوید ۵۰ انرژی از دست خواهید داد. حملات هوایی نیز شامل تغییراتی شده‌اند، بطور معمولی زمانیکه شما یک حمله هوایی را اجرا می‌کنید، hurtbox و hitbox شخصیت شما بطور همزمان افزایش خواهند یافت که در کنار آسیب رسانی به بازیکن مقابل، قابلیت آسیب رسانی به خود بازیکن نیز وجود خواهد داشت. کاری که بهینه‌ساز جدید خواهد کرد این است که hurtbox شما زودتر از hitbox افزایش یابد. این بدین معنی خواهد بود که قابلیت آسیب رسانی بیشتری از سوی شما وجود خواهد داشت و جلوی بازیکن مقابل را جهت سوء استفاده از این موقعیت خواهد گرفت. همچنین حملات wake-up نیز در صورتیکه شما کلید block را فشرده نگاه دارید همچون قبل موجب افزایش زمان نخواهد شد. بنابراین شما قادر خواهید بود تا در زمان سریعتر از تاثیر این حملات رهایی یابید.

برخی از مشکلاتی که در نسخه جدید رفع شده اند :

– مشکلات بسیاری از حرکات بهبود یافته‌اند.

– افزایش انرژی مورد نیاز دویدن از ۱۵ به ۲۵

– افزایش انرژی مورد نیاز لغو کردن یک dash از ۱۵ به ۲۵

– آسیب دیدن در زمان دویدن اکنون ۵۰ انرژی را کاهش خواهد داد.

– اکنون hurt region پیش از hit region در زمان حملات هوایی فعال خواهد شد.

– پیغام Kounter اضافه شده است.

– در صورت نگه‌داشتن کلید block دیگر حملات Wakeup همچون قبل تاثیر نخواهد داشت.

– دیگر قادر نخواهید بود تا از زمان خاصی برای اجتناب از ریکاوری فریم‌ها در برخی از حملات استفاده کنید.

– کاهش victim blockstun

– استفاده از WBID دیگر نیاز به پیشنیاز نخواهد داشت.

 

مورتال کامبت ایکس، همانند اسمش، مقدار زیادی مجهول ظاهر شده و تا آن را تجربه نکنید، نمی‌توانید «ایکس» را حل کنید. ندررلم اینبار دست به ریسک بزرگی زده، ریسکی که شاید از کاری که در قسمت قبل کرد و کل سری مورتال کامبت را ریبوت کرد، سخت‌تر است. ندررلم این موضوع را به خوبی می‌داند که باید هر طور که شده، نگذارد گرد پیری روی این سری بنشیند و به جایی برسد که همه آن‌ها را متهم به کهنگی کنند، به خاطر همین، آنها زودتر از آنچه تصور می‌شد دست به کار شدند و با گذاشتن یک فیلتر، نقاط قوت بازی‌های قبل را جدا کرده و با چیزی که در دو سه سال اخیر ساخته و پرداخته شده، ترکیب کردند. مورتال کامبت ایکس مرز بین دوران جدید و قدیم است و ندررلم سعی می‌کند با احتیاط کامل، خود را به دوران جدید سوق دهد و از طرفی، هر چه المان خوب قدیمی وجود دارد، با خود ببرد. اما چه چیزهایی جدید شده‌اند؟ آیا ندررلم تحت تاثیر نسل هشتم کنسول‌ها، اصل و ریشه‌ی خود را فراموش کرده و بی مهابا تن به آب داده است؟ جواب من، یک «خیر» با صدای آرام است! به شخصه، در طول این همه سال که نسخه‌های مختلف سری مورتال کامبت را تجربه کردم، هیچ‌وقت انتظار نداشتم سازنده‌های این سری بتوانند یک روند داستانی هالییودی و سینماتیک را به شکلی حرفه‌ای و قابل قبول در بازی خود به کار ببرند تا اینکه سال 2011 و ریبوت بسیار موفق مورتال کامبت، تصورات من را خط خطی کرد و به ندررلم ایمان آوردم که می‌تواند بخش داستانی هیجان‌انگیز و پر اضطرابی را پی ریزی کند. مرگ اتفاقی و شوکه‌کننده‌ی برخی شخصیت‌ها، سیر صعودی و آن پایان‌بندی خارق‌العاده که مبارزه‌ای مرگبار بین ریدن و شاو کان سرسخت را در دل خود جای داده بود، واقعا عشق من به سری کامبت را بیش از پیش کرد. این موضوع باعث شد تا انتظارم از روند داستانی قسمت جدید دو چندان شود. از سوی دیگر، مورتال کامبت برای اولین بار پا به کنسول‌های نسل هشتمی گذاشت که معمولا یک نسل پیشرفت مساوی با افزایش امکانات و توانمندی‌هایی است که استودیویی مثل ندررلم می‌تواند از آن بیشترین استفاده را ببرد. به سیر داستانی مورتال کامبت ایکس باید از دو زاویه‌ی متفاوت نگاه کرد. یک زاویه‌ی تماشایی، یعنی آنچه که می‌بینیم و بازیگران به ما نشان می‌دهند و زاویه‌ی دوم، عمق داستان و هدفی که پشت آن برای کل بازی و سری فکر شده است. اگر به عنوان یک تماشاچی و کسی که فقط روند داستانی را به هوای کسب هیجان و لذت اجرا می‌کند، به داستان نگاه کنیم، متوجه افت کیفی و کمی قابل توجه آن نسبت به قسمت قبل می‌شویم. روایت بازی کودکانه و با کمترین پردازش جلو می‌رود و اگر کسی نسخه‌ی قبل را هم بازی نکرده باشد، در بین شخصیت‌ها و جریانات کم‌جزئیات گم می‌شود. کشته شدن شاو کان در قسمت قبل توسط رِیدن و آن تراژدیک عظیمی که روی داد، حرکت بسیار بزرگی بود. اما ندررلم اصلا نتوانست جای شاو کان با عظمت و ترسناک را پر کند. کوتال کان که حالا امپراطور دنیای بیرونی است، اصلا ابهت و جذبه‌ی شاو کان را ندارد و درخیلی از صحنه‌ها، حتی از کاراکترهای معمولی بازی هم ضعیف‌تر ظاهر می‌شود.

منبع توضیحات : پارسی دانلود ، زومجی و گیمفا

aba54b62d4bb4902e00fd261f057547d

دانلود بازی Mortal Kombat XL

| لینک دانلود بازی در تاریخ 29 خرداد 1399 بروزرسانی و نسخه جدید اضافه شد! |


ویژگی های نسخه فشرده FitGirl :

Mortal Kombat XL v0.305-05.125430.1 + All DLCs

بر اساس نسخه PLAZA تحت عنوان Mortal.Kombat.XL-PLAZA فشرده سازی شده است.

به جای CODEX کرک 3DM (به خاطر پایدار بودن آن) بر روی بازی اعمال شده است؛ کرک های CODEX ، ALI213 و CreamAPI داخل فولدر NoDVD در محل نصب بازی در دسترس هستند.

ورژن بازی v0.305-05.125430.1 می باشد.

فایل اختیاری credits.bin (ویدیوی تیتراژ پایانی) در این نسخه موجود می باشد و حتما موقع نصب بازی تیک آن را بزنید.

در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.

حجم بازی از 38.8 گیگابایت به 23.3 گیگابایت کاهش یافته است.

زمان تقریبی نصب بازی بین 25 الی 50 دقیقه خواهد بود.

فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 38 گیگابایت است.

بسته های الحاقی (DLC) زیر در بازی لحاظ گردیده و فعال شده اند:

Alien
Apocalypse Pack
Blue Steel Sub-Zero
Bo’Rai Cho
Brazil Pack
Cosplay Pack
Goro
Horror Pack
Jason Voorhees
Klassic Pack 1
Klassic Pack 2
Kold War Pack
Kombat Pack
Kombat Pack 2
Krimson Ermac
Leatherface
Predator
Predator/Prey Pack
Samurai Pack
Tanya
Tremor
Triborg
Unlock all Krypt Items

بازی Mortal Kombat XL را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

آموزش نصب ریپک/نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فايل بازي کنيد.

2- با اجرای فايل نصبي (Setup.exe) بازی را نصب کنید.

نکته مهم اول : قبل از اینکه گزینه install را بزنید، حتما تيک دانلود برنامه های جانبی از جمله DirectX و ++C را برداشته و تنها تيک گزينه زبان انگليسي را برنداريد!

نکته مهم دوم : در صورتی که داخل فولدر اکسترکت شده فایل های اختیاری با نام fg-optional مشاهده کردید (برای مثال: fg-optional-credits.bin) حتما تیک این گزینه ها را بزنید!

3- پروسه نصب بازی آغاز می شود؛ دقت کنید که به خاطر فشردگي ممکن است نصب اين نسخه کمي زمان ببرد.

4- پس از نصب ، بازي به طور خودکار کرک می شود.

5- بازي را اجرا کرده و لذت ببريد.

اگر مشکلی در اجرای بازی داشتید ، لطفا در بخش نظرات ذکر کنید تا پاسخ کامل و سريع آن را دريافت کنيد.

توجه : اگر ارور هاي ISDone.dll و Unarc.dll براي شما نمايش داده شد، به اين آموزش جهت رفع مشکل مراجعه کنيد.

MINIMUM:

  • OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
  • Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
  • Memory: 3 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 36 GB available space
RECOMMENDED:

  • OS: 64-bit: Win 7, Win 8, Win 10
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 44 GB available space

مشخصات فایل
 • حجم : 23.3 گیگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : FitGirl
 • متا: 84 از 100
 • رده سنی : PG-18
 • ورژن : v0.305-05.125430.1
 • تاریخ انتشار : 13 Apr, 2015
 • شرکت سازنده : NetherRealm Studios , QLOC
 • قیمت : $29.99 صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

128 پاسخ به “دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PC – نسخه PLAZA – FitGirl”

 1. ممنون که فایل حجم کمشو قرار دادین
  بازی عالیی ایه از وقتی ابتدایی بودم بازیش میکنم و هیچوقت خسته کننده نشده
  D: امیدوارم کمبت 11 هم کرکش زودتر بیاد و بتونیم بازیش کنیم
  ممنون از سایت خوبتون

 2. سلام.من نسخه fitgirl رو از روی DVD کپی کردم تو لپ تاب تبدیل شد به 120 فایل 200 مگابایتی .ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور crc میده.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

 3. سلام و خسته نباشید ..ببخشید من بازی رو دانلود کردم و تا یه مدت اجرا کردم عالی بود ولی بعد یه مدت با ارور dll MSVCP110 مواجه شدم …حالا نرم افزاراشو هم دوباره نصب کردم و ارور رفت ولی بازی بالا نمیاد روش کلیک میکنم چند سانیه شکل بازی پایین صفحه میاد و میره دیگه نمیاد بالا…لطف میکنید مشکل رو بگید ممنون

 4. سلام خدمت مدیر محترم
  من قصد خرید کیس دارم و بین دو تا کیس نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
  یکی از ملاک هام اینه ک کمبت ایکس ال رو بدون هیچ لگی اجرا کنه مشخصات دوتا کیس رو مینویسم اگه ممکنه راهنماییم کنید ک کدوم این بازی رو بهتر اجرا میکنه و در کل کدوم بهتره
  اولی
  CPU : AMD A4 5300 (5th Gen)
  ( 3.40GHz 6MB )
  Ram : 16GB 1600MHz
  Hard disk : 500GB 7200rpm
  Graphic : 2GB AMD RADEON HD 7480 128bit
  دومی
  Cpu : AMD A6 7800B up to 3.90GHz
  Ram : 8GB 1600MHz
  Hard disk : 500GB 7200Rpm
  Graphic : 2GB AMD RADEON R5 GDDR5
  total size : 6GB shared
  اولی رمش بیشتره و دومی بنظر پردازندش خیلی ممنونتون میشم اگه جواب بدین

  • سلام هادی جان. سیستم دومی خیلی مناسب تر هست و با رم 8 خیلی از بازی هارو میتونید به راحتی اجرا کنید. اولویت اول با سی پی یو و گرافیک هست بعد رم و بعد هارد . در اینده هم سعی کنید ی هارد اس اس دی ببندین بازی هارو روون تر اجرا کنه. موفق باشید.

 5. میشه لینک ها رو یه بار دیگه چک کنید من دانلود کردم بعد وقتی دانلود شد تموم شد زمام باز کردن فایل ارور میده دو سه بار امتحان کردم رمز رو ولی بازم نشد

  • سلام. بررسی شده قبلا و مشکلی نیست. برای رفع مشکلتون فایلی که ارور میده رو ریپر کنید اموزش اینکار هم در باکس دانلود موجوده

 6. با سلام و خسته نباشید خدمت شما….میخواستم بدونم در نسخه فیتگرل چه بخش هایی حذف شده از بازی؟اصلا جایی از بازی حذف شده در این نسخه؟؟؟
  خیلی خیلی ممنونم از سایت خوبتون

 7. سلام من این بازی رو دانلود کردم و نصب هم کردم اجرا هم میشه ولی بازی لگ داره حتی با پایین ترین کیفیت،حداقل سیستمو هم دارم بنظرتون مشکل از چیه،
  8.1
  Cpu i5
  Ram 8
  Amd radeon hd 7400m 1g
  اینم سیستمم.

 8. سلام خسته نباشید..من برای نصب این بازی و چنتا از بازی های دیگه این مشکل دارم وقتی روی فایل نصبی بازی که میزنم که داخل deamon tools lite اجرا کنه نمیاره بعد از داخل برنامه هم که mount میزنم باز فایل نصب بازی نشون نمیده که روش کلیک کنم تا نشون بده…برای بعضی بازی هام این مشکل هست ولی بعضی ها درسته…میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟

 9. این نسخه ای که گذاشتین .احیانا نسخه fitgirl که نیست ؟؟؟ . چون من از جای دیگه این بازی رو خریدم …نسخه فیت گریل هستش و وسط نصب بازی میپره بیرون

  • سلام سهیل جان. نسخه فیت گرل هست ولی شما احتمالا به دلیل اینکه تیک های مرحله اول نصب رو برنداشتین وسط نصب مشکل داشته. شما باید مرحله اول نصب همه تیک های بازی رو به جز زبان انگلیسی بردارین.

 10. سلام
  من اول با دسته مخصوص پی سی خواستم بازی کنم، اما بازی اجرا نمیشد و اگر تو بازی دسته رو وصل می کردم بازی بسته میشد
  بعد دسته ps2 رو با تبدیل(تک) وصل کردم بازم همین مشکل رو داشتم، اما الان یک تبدیل دوتایی دارم که با آن بدون هیچ مشکلی با دسته ps2 بازی می کنم

 11. باسلام وخسته نباشید من تا الان تا پارت 5 رو دانلود کردم 6به بعد رو دانلود نمیکنه لطفا فایل ها رو چک کنید .مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی نشد…

 12. سلام
  قابل توجه دوستانی که مشکل اتصال گیم پد به بازی رو داشتن میخواستم بگم بنده ویندوزم رو عوض کردم درست شد پیشنهاد میکنم شما هم این کار رو کنید به احتمال زیاد باید درست شه:)

  • تفاوتی نداره. شما اگر دانلود رایگان دارین و سرعت مناسب هست دانلود کنید اگر نه بخرین بصرفه هست.

 13. سلام ببخشید
  من هم نسخه fitgirl رو دارم و هم plaza و مشکل هم تو نصب و اجرا ندارم
  اما وقتی گیم پد رو وصل میکنم رو آیکون میزنم نمیره تو بازی
  حتی اول با کیبرد میرم تو بازی و وقتی میخوام مسابقه رو شروع کنم گیم پد رو وصل میکنم میپره بیرون از بازی
  ویندوزم جدیدترین 10 هست
  خواهشا هر چه زودتر پاسخ بدید
  ممنون از سایت خوبتون

  • بله با چند گیم پد دیگه امتحان کردم هم نشد
   انگاری یکی از این دوستان پایینی توانسته مشکلو برطرف کنه به نام علی
   اما نمیدونم چطور باهاش تماس داشته باشم
   ممنون میشم راهنماییم کنید

 14. ببخشید آقای باقری که اذیتت میکنم میخواستم بدونم رو این سیستم اجرا میشه:
  یکی این سیستمه:
  رم:8
  گرافیک:2 جی تی 630
  سی پی یو:اینتل کره 2 کوآد کیو 6600 2.4 گیگاهرتز
  دومین سیستم اینه:
  همون سی پی یو،همون گرافیک،فقط رم 4 باشه

  رو سیستم دومیه اجرا میشه اگه میشه با چه کیفیتی
  رو اولیه چطور
  خیلی خیلی ببخشید ممنون میشم اینم زود پاسخ بدید

  • منم همین مشکل دارم میشه بگی چطوری حل کردی ممنون میشم

   مشکل اینه
   سلام ببخشید
   من هم نسخه fitgirl رو دارم و هم plaza و مشکل هم تو نصب و اجرا ندارم
   اما وقتی گیم پد رو وصل میکنم رو آیکون میزنم نمیره تو بازی
   حتی اول با کیبرد میرم تو بازی و وقتی میخوام مسابقه رو شروع کنم گیم پد رو وصل میکنم میپره بیرون از بازی
   ویندوزم جدیدترین 10 هست
   خواهشا هر چه زودتر پاسخ بدید
   ممنون از سایت خوبتون

 15. این بازی دسته بهش وصل نمیشه. اگه نشه که واقعا مسخرست چون باید اینقد سریع باشی رو کیبرد بعد هم تقریبا بخوای بازی کنی باید ۱۰ انگشت دیگه قرض کنی داداش دسته بهش وصل نمیشه

 16. داداش علیرضا میشه چند تا بازی رزمی بهم معرفی کنی واسه ویندوز ۱۰قدیم ها یه بازی بود جت لی روی کنسول سونی ۲ شبیه اون بازی پیدا میشه ممنون میشم چند تا بازی بهم معرفی کنی ضمنا تو این سایت خودت باید این بازی ها باشن چون من بازی بغیر از این جا از هیچ سایتی دانلود نمیکنم چون اکثر مشکل دارن یا کرک نشدن ممنون راستی بازی های رزمی تو کدوم قسمت قرار میگیرن اکشن درسته

  • سلام علی چان. لطفا درخواستتون رو از صفحه درخواست مطلب ارسال کنید تا برای تولید محتوا ارسال بشه. دسته بندی بازی های رزمی اکشن هست.
   موفق باشید.

 17. سلام من سی دی نسخه ی x رو خریدم ولی بدون دادن هیچ اروری بازی اجرا نمیشه میخواستم ببینم میتونم چیکارش کنم در ضمن بازی نسخه corepack هست

  • پیش نیاز هارو نصب کنید اگر اوکی نشد ویندوز عوض کنید تست کنید اینجور مواقع تا مشکل رو پیدا کنید زمان میبره با تغییر ویندوز امکانش هست مشکل رفع بشه. ویندوز 10 پیشنهاد میشه.

 18. سلام
  من همه ی تیک ها رو (حتی تیک credit) رو برداشتم و فقط گزینه مربوط به زبان رو English انتخاب کردم، اما ناگهان به محض رسیدن به 47 درصد، از نصب کاملا خارج میشه
  directX و .net و دیگر پیش نیاز ها رو هم قبلا نصب کرده بودم و حتی مجدد از روی بسته ی فعلی نصب کردم، اما باز هم خارج میشه
  مشکل از چه هست به نظر تون؟ ویندوز 10، رم 16، سی پی یو i7 و گرافیک 4

  • قبل از نصب نت رو قطع کنید و انتی ویروس هم خاموش کنید
   فایل اجرایی بازی رو اجرا کنید و تمام تیک هارو بردارین فقط زبان انگلیسی سپس نصب کنید . تست شد مشکلی نداره.

  • همین کاری که فرمودین انجام شده، اما تاثیری نداشت!
   هم چنین بررسی کردم دیدم برای نصب، حدود 1300 تا فایل هست که کپی نمیشه! اون ها رو از کسی که کمباتش سالم نصب شده بوده گرفتم و در محل نصب ریختم (جالب این جا بود که حتی موقع کپی شدن، فولدر binaries که فولدر اجرایی هست هم کپی نشده بوده موقع نصب!)
   گیم به این شیوه بالا اومد، اما زمانی که بخوام یک fightی رو استارت بزنم، تا انتخاب کاراکتر میره جلو و بعدش که اینتر میزنم بره برای نبرد، و بعد از این که صفحه لودینگ قبل از بازی پر میشه، ناگهان از بازی میاد بیرون

  • بازی رو مجدد اکسترکت کنید قبلش انتی ویروس و نرم افزار های امنیتی رو غیر فعال کنید اینترنت هم قطع باشه اکسترکت کرده و نصب کنید بعد اجرا کنید مشکلی نخواهد بود.

 19. سلام.من نسخه fit girl رو دارم ولی در حدود 47 درصد میپره بیرون از نصب راهنمایی کنید؟ همه ی تک هارو هم بر داشتم به غیر از english

 20. سلا من سی دی بازیو خریدم.بازی نسخه فیت گیرله.همه فایلاش درسته.فقط اسن فایلو میخاد:
  setup-fitgirl-01.bin
  کدوم پارتا رو دانلود کنم ک فقط اینو دانلود کنم؟
  لطفا جواب بدیدد☹????

 21. ببخشید یعنی اگه این نسخه رو دانلود کنیم تمام پک دی ال سی های بازی که جدید هست و در بالا شما ذکر کردید موجود هست یا باید به طور جداگانه دانلود بشه لطفا توضیح بدید.

 22. سلام ببخشید الان فرق بین نسخه plaza and fitgirl تو چی هست که 24 و 39 گیگ است چون من نسخه mortal kombat x رو black box رو دانلود کردم و بعدا هرچی نسخه اپدیت و دل سی های جدید اومد فقط رو نسخه reloaded نصب می شد حالا این که هم چین مشکلی نداره که لطفا بیشتر توضیح بدین مرسی بابت زحمتاتون

  • اگر گیم پد شما در بازی های دیگه به راحتی شناسایی میشه باید در این بازی هم به راحتی شناسایی بشه.

 23. سلام عزیزان خسته نباشید..
  من حتما تصمیم گرفتم که این بازی رو دانلود کنم نسخه فیت گرل رو…میخاستم درخواست کنم که ایا میتونید لینک های یک گیگابایتی همین نسخه رو قرار بدید من مشکل اینترنتی دارم نمیتونم دو گیگی دانلود کنم وسطش خراب میشه…
  واقعا ممنون میشم لینک های یک گیگابایتی قرار بدید…
  باتشکر منتظر هستم.

  • مرسی داداش بابت پاسخ سریع و قشنگت…
   راستش اگه مشکل اینترنت و… نداشتم نمیگفتم چون بالای یه گیگی که دانلود کنم وسطاش یقینا خطا میده و از اولم نمیاد…
   تاحالا چندین بار امتحان کردم…
   اگه نمیشه به هرحال ممنون و خسته نباشی..♥

  • سلام. در اول نصب چند گزینه هست که باید تیک همه رو بردارین و فقط تیک زبان انگلیسی رو بزاری و نصب کنید .

 24. با عرض سلام و خسته نباشید من سیستمم رم 8 گرافیک 2 و سی پی یو i7
  اما مرتال کمبت ایکس تو این سیستمم تیک میزد خواستم بدونم این که نوشتید بهبود یافتست دیگه تیک نمیزنه؟

 25. سلام خسته نباشید…
  من بازی دانلود کردم بعد کامل نصب شد ولی وقتی پلی میکنم هیچ اتفاقی نمیفته…باز نمیشه…
  لطفا راهنمایی کنید…
  مچکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.