دانلود نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت – NetBalancer v10.2.4.2570

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 277 بازدید
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1400

نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت NetBalancer

NetBalancer نرم افزار مدیریت ترافیک شبکه و پهنای باند که بوسیله آن میتوانید تمام اتصالات و تبادلات اطلاعات شبکه خودرا زیرنظر بگیرید.امروزه با گسترده شدن فضای مجازی و وب کاربران زیادی برای حضور داشتن در این شبکه ها از راه های مختلفی به اینترنت متصل میشوند و از این فضای کاربردی و مفید استفاده میکنند،اما مشکلی این روزها اکثر کاربران با آن دست و پنجه نرم میکنند مصرف ترافیک و پهنای باند اینترنت آنها توسط دیگر افراد میباشد و یا از سویی دیگر کاربران نمیدانند بیشتر مصرف شبکه آنها از چه قسمتی میباشد تا جلوی آنرا بگیرند و مصرف اینترنتشان را کاهش دهند که خوشبختانه با استفاده از این نرم افزار شما میتوانید اتصالات شبکه،میزان ترافیک مصرفی اجزای مختلف و میزان پهنای باند اختصاص داده شده به قسمت های مختلف را زیرنظر بگیرید و آنگونه که میخواهید آنرا مدیریت کنید.

برای مثال اولویت بندی کنید که کدام برنامه ها از نسبت به دیگر برنامه ها بیشتر از اینترنت استفاده کنند مثلا مرورگر را اولویت دهید تا با سرعت بیشتری صفحات وب را مرور کند همچنین میتوانید گزارش ماهانه یا هفتگی مفصل از مصرف اینترنت تهیه کنید تا بدانید اوج مصرفتان چه زمان و در چه برنامه ایی است.تمام ترافیک در رایانه خود را کنترل کنید. تنظیم قوانین و فیلترهای پیشرفته ، ویرایش اولویت های شبکه برای اجرای فرایندها و انجام بسیاری از عملیات دیگر بر روی دستگاه خود یا گروهی از ماشین ها بر اساس برچسب ها از ویژگی های این برنامه کاربردی است.

برخی قابلیت های نرم افزار NetBalancer:

– امکان اولویت بندی نرم افزار ها در سطح های: زیاد،متوسط،کم،هیچ،محدود،با سرعت کم

– امکان گرفتن گزارش ماهانه از ریزمصرف

– ایجاد محدودیت برای آپلودها و دانلودها

– مصرف کم از CPU و RAM سیستم

– رابط کاربری آسان و کاربرپسند

– و امکانات دیگر…

NetBalancer is a Traffic Control and Monitoring Tool Browse and do any internet activity comfortably even when your download manager or torrent client downloads huge files from internet just lower their network priority with NetBalancer.With the help of NetBalancer  you can monitor incoming and outgoing traffic in a user-friendly environment. It includes a handy set of features. At the end of the installation procedure, NetBalancer automatically restarts your web browsers. Once initialized, a list of all active processes is displayed in the main frame.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

توجه: این نرم افزار کرک شده میباشد و برای استفاده تنها کافیست تا آنرا نصب کنید.

مشخصات فایل
  • حجم: 7 MB
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 10.2.4.2570
  • شرکت سازنده: SeriousBit
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.