دانلود بازی Night Call برای PC – نسخه DARKSiDERS

نظرات: 1
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 23 بازدید
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1398

دانلود بازی Night Call برای PC – نسخه DARKSiDERS

بازی Night Call در سبک شبیه سازی می باشد. داستان بازی به کشور فرانسه، شهر پاریس برمی گردد. به طوریکه شما در نقش یک راننده تاکسی می باشید و برای تامین مخارج زندگی خود در حال انجام شغل خود هستید اما در کنار آن، در شهر پاریس، قاتلی مرموز و مجهول وجود دارد که تحت تعقیب پلیس می باشد. اما شرایط به گونه ای به وجود آمده است که در حملات اخیر این قاتل نیز شما جان سالم به در برده اید اما براساس مدارک و شواهد موجود، پلیس خود نیز شما را تحت نظر خود قرار می دهد. بنابراین شما تنها 7 روز فرصت دارید تا علاوه بر کار در شغل رانندگی تاکسی، مدارکی نیز به دست آورید که بتواند شما را تبرئه کند. 

بهترین راه نیز شنود به گفتار و کلام های مشتریانی است که آن ها را به مقصد می رسانید. علاوه بر آن در بازی Night Call محدودیت هایی نیز مثل تمام شدن باک بنزین و پرداخت قبض های خود نیز وجود دارد و باید مشتریانی که ارزش مالی برای به مقصد رساندن را می باشند را سوار کنید. بازی به گونه ای طراحی شده است که دنیای سفید و سیاه می باشد و همین ویژگی باعث افزایش جذابیت و گیرایی بازی می شود. بنابراین برای که بتوان هم بی گناهی خود را اثبات و هم مخارج خود را تامین کنید علاوه بر انتخاب مشتریان درست بایستی به داستان آن ها نیز کامل گوش دهید تا بتوانید مدارک و شواهدی را بدست آورید. سایت پارسی دانلود نیز این بازی انیمیشنی را به مخاطبان گرامی پیشنهاد کرده تا بتوانید ساعاتی خوش برای حل این معمای بازی سپری کنید.

A mysterious serial killer stalks the streets of modern-day Paris. The body count rises, and the police are no closer to catching the culprit. You are a taxi driver and survivor to the killer’s most recent attacks, having barely escaped with your life. You have seven nights to help find the killer, or the police will pin it on you. These next few shifts will be far from ordinary or safe…

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا DARKSiDERS میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 or equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Intel UHD 630, Geforce GTX 275, Quadro 2000D or equivalent
  • Storage: 2 GB available space

مشخصات فایل
 • حجم : 514 مگابایت
 • فرمت : ISO
 • نسخه : DARKSiDERS
 • تاریخ انتشار : 17 Jul, 2019
 • شرکت سازنده : Monkey Moon, Black Muffin
 • قیمت : 19.99 دلار صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

یک پاسخ به “دانلود بازی Night Call برای PC – نسخه DARKSiDERS”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.