دانلود بازی Override: Mech City Brawl برای PC

×
ADS

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید. هر تیمی که کشته بیشتری به جای بگذارد بنره مسابقه است.

بازی جذاب و آنلاین زولا ZULA
همین الان بازی کنید

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
زولا
بازگشت
 

دانلود بازی Override: Mech City Brawl برای PC

Override دانلود بازی Override: Mech City Brawl برای PC

Override: Mech City Brawl نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست شرکت بازیسازی The Balance Inc طراحی و سپس توسط Modus Games در تاریخ 3 دسامبر 2018 برای پلتفرم PC عرضه شده است. سبک کلی این بازی براساس مکانیک پیشرفته استوار است که شما باید مدیریت گروهی از ربات های مبارز را برعهده بگیرید و با استفاده از قدرت بدست آمده ماموریت هایی که بازی از شما خواسته است را به پایان برسانید که در ابتدا روش های مدیریت گروه و نحو پیاده سازی بخشه ای جدید را فرا خواهید گرفت.

Override: Mech City Brawl شامل سلاح های بسیاری است که با دسترسی به آنها میتوانید قدرت گروه خود را افزایش دهید و از سوی دیگر به دنبال پیروزی های پی در پی در مراحل باشید. بازی Override: Mech City Brawl از طراحی 3 بعدی برخوردار است که گرافیک بازی به صورت HD طراحی و پیاده سازی شده است که میتوانید تمام بخش های بازی را با بهترین کیفیت ممکن مشاهده کنید. این بازی شامل گیم پلی خوبی است که میتوانید برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم شوید. پارسی دانلود پینشهاد میکند که این بازی علای را از دست ندهید.

Override: Mech City Brawl is developed by The Balance Inc and published by Modus Games. It was released in 3 Dec, 2018.

No gears, no glory! Control gigantic fighting robots and duke it out across fantastic cityscapes in this 3D mech-based brawler! Epic and explosive battles await with anime-inspired mechs in local and online versus game modes, party co-op with two to four players, and a single-player campaign.

Explosive Battles.

Take control of a gigantic mech and lay waste to entire cities as you fight other massive opponents.Supercharged Mechs.

Pilot 12 outrageous mechs of epic, skyscraper-sized proportions, each with diverse fighting styles and unique skills.Real-World Locations.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی کامپیوتر theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition نسخه آپدیت شده v1.31 + 18 DLCs
مشخصات فایل
 • حجم : 4.5 گیگابایت
 • فرمت : EXE
 • تاریخ انتشار : 3 Dec, 2018
 • شرکت سازنده : The Balance Inc
 • قیمت : £24.99 صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit Required)
  • Processor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB VRAM)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 5 GB available space

avatar