دانلود برنامه ویرایش تصاویر Photo Eraser v2.2.0 برای iOS

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود برنامه ویرایش تصاویر Photo Eraser برای iOS

Photo Eraser دانلود برنامه ویرایش تصاویر Photo Eraser v2.2.0 برای iOS

برنامه ویرایش تصاویر Photo Eraser به صورت جادویی اقدام به حذف بخش ها و موارد ناخواسته از تصاویر شما در گوشی آیفون خواهد کرد. این برنامه از آخرین الگوریتم های ویژه طراحی شده مخصوص این کار استفاده می کند و می تواند از سایر برنامه های مشابه در آیفون، قوی تر عمل کند. این برنامه همچنین درون خود یک نرم افزار مخصوص ویرایش تصاویر را دارا می باشد. نتایج خیره کننده این برنامه پس از ویرایش تصاویر شخصی شما، حتما شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

برنامه Photo Eraser به سرعت اقدام به حذف اشیا ناخواسته ای مانند لوگوها، متون، برچسب ها، واترمارک ها، صحنه های مختلف و مردم از تصاویر شما در گوشی آیفونتان می کند و با استفاده از الگوریتم مخصوص به خود، سریعا جای خالی را برای شما پر می کند. جوری که انگار هیچوقت شی مذکور در عکس وجود نداشته است.

در کمتر از یک دقیقه تصویر خود را ویرایش کنید، موارد ناخواسته را حذف کنید و آن را با تمام دنیا به اشتراک بگذارید. چرا که هم اکنون تمام دنیا از این برنامه برای گوشی آیفون خود استفاده می کنند تا همه روزه تصاویر خود را زیبا تر جلوه دهند.

 

ویژگی های برنامه ویرایش تصاویر Photo Eraser:

حذف واترمارک، تاریخ و سایر موارد روی عکس

حذف انسان هایی که ناخواسته در عکس افتاده اند

حذف متون و امضا از تصاویر

پشتیبانی از تمامی نسخه های گوشی آیفون اعم از نسخه 3gs به بالا

پشتیبانی از نسخه 11 سیستم عامل iOS و آیفون X

 

Photo Eraser magically remove unwanted objects from photos for iPhone and instantly fix your photos. Powered by the latest revolutionary photo InPaint algorithm, Photo Eraser performs the best among all other iPhone erasers that ruin your photos, including popular professional photo processing softwares. A variety of experiments shows the intelligent Photo Eraser will give you better and more natural, amazing results than any similar tools.

مشخصات فایل
  • حجم : 141 مگابایت
  • فرمت : ipa
  • ورژن : v2.2.0
  • تاریخ انتشار : 2017-11-25
  • شرکت سازنده : etinysoft Inc.
  • قیمت : $1.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

بازی های برتر

avatar