اکشنبازی کامپیوتربرترین بازی های کامپیوتریچند نفره آنلاین

دانلود بازی آنلاین PlanetSide 2 برای PC – نسخه رایگان Steam-Backup

دانلود بازی PlanetSide 2


بازی سیاره جانبی 2
یا همان بازی PlanetSide 2 ساخت Rogue Planet Games می باشد که در سال 2012 به صورت رایگان عرضه شده است. بازی PlanetSide 2 در سبک چند نفره آنلاین و شوتر اول شخص ساخته شده است. موضوع بازی به مبارزات سیاره ای علیه گروه های تروریسی مرگبار و به دست آوردن کلید منابع امپراطوری های عظیم می باشد. در این بازی سه امپراطوری وجود دارد که عبارتند از گروه نظامی و ارتشی که متعلق به جمهوری ترران می باشد، گروه دوم گروه سرکش و آزادی خواهد و گروه آخر گروه بیگانگان می باشد. و شما حق انتخاب دارید که در کدام گروه باشید .

بازی PlanetSide 2 دارای 4 نقشه متنوع و فوق العاده گسترده می باشد و به گونه ای طراحی شده است که نفس نفس زدن نیز لحاظ شده است. این بازی باعث به چالش کشیدن نفرات بیشتر می شود زیرا تنوع مهارت، اسلحه و حتی وسایل نقلیه به گونه ای زیاد می باشد که هر بازی کننده می تواند به گونه ای خاصی در بازی نقشی ایفا کند. و planet side 2 این امکان را می دهد که خود بازیکن مهارت اسلحه و وسیله نقلیه خود را انتخاب کند. نکته اصلی بازی این قسمت است که در این بازی با گرفتن یک محدود شما برنده بازی نمی باشید باید بگونه با نقشه و استراتژیک پیش ببرید که دشمنانتان را متوقف و علاوه بر آن کنترل منابع را به دست آورید. و این زمانی به دست می آید که با هم تیمی های خود سازگار و هر کدام موقعیتی را مثل نیروگاه انرژی ، انبار اسلحه و… پوشش دهید.

دانلود بازی PlanetSide 2

دانلود بازی PlanetSide 2 (بکاپ استیم: آپدیت شده تا 11 تیر 1399)

| لینک دانلود بازی در تاریخ 13 تیر 1399 بروزرسانی و نسخه جدید اضافه شد! |

 

کاربران گرامی توجه داشته باشند که این بکاپ از روی آخرین نسخه بازی PlanetSide 2 در استیم (آپدیت 11 تیر 1399) تهیه شده است و شما هم اکنون می توانید آن را از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا