دانلود بازی Pocket Monster: Duel برای اندروید

دسته‌بندی:

اندروید ، بازی ، جنگی

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 9 بازدید
تاریخ انتشار: 17 آبان 1396

دانلود بازی Pocket Monster: Duel برای اندروید

بازی Pocket Monster : Duel یکی از جذابترین بازی های اندروید است . با اسنکه طراحی بسیار زیبا و مهیجی دارد اما ساده و کم حجم می باشد . Pocket Monster یک بازی برند RPG جدید میباشد برای بدست آوردن و جمع آوری صدها نوع هیولا می باشد. گرفتن  هیولاها، آموزش و تکامل آنها. همانطور که شما کم کم به عنوان مربی درجه یک تبدیل می شوید آنها نیز بیشتر و بیشتر قدرتمند خواهند شد. انواع هیولا با شخصیت ها و مهارت های مختلف در سراسر جهان وجود دارند. داستان به شدت بازنگری شده و کیفیت گرافیکی فانتزی بازی دوران کودکیتان را برای شما یادآوری می کند. شما نباید Pocket Monster را از دست بدهید.

ویژگی های بازی Pocket Monster : Duel

نسخه عالی و بازسازی شده نمونه کلاسیک بازی

Monster Arena محبوب ترین بازی RPG در این سال است.این بازی به عنوان کار کلاسیک به شدت بازسازی شده است تا باعث یاداوری نسخه آن در دوران کودکیمان بشود. ماجراجویی را شروع کنید و مربی گری با هیولایی که دوست دارید را اغاز کنید.

بجای از دست دادن پول ، هیولا بگیرید

آیا شما از بازی های کارتی خشن  که مجبورتان میکند هزینه زیادی برای بدست آوردن کارت ها بکنید، خسته شده اید؟ در این بازی اینچنین نیست و شما می توانید هیولاها را نه تنها در گاشاپون، بلکه حتی در محل شکار و نبرد بدست آورید. فقط بیاد داشته باشید که بجای دادن پول زیاد برای بدست آوردن این هیولاها ، شما باید راهی را بیابید تا با کوچکترین ضربه آنها را بدست آورید.

تیم را با سلیقه خودتان بسازید

هزاران هیولا در Pocket Monster به شکلهای مختلفی تقسیم شده اند، مانند آتشین، آبی، چمنی و غیره.هیولاهایی که دوست دارید را بدست آورید و تیم مورد علاقه خودتان  را بسازید. اگر نتوانید تیمتان را خوب بسازید و مدیریت کنید نبرد بسیار سخت خواهد شد زیرا هیولاهای مختلف با نیروهای خاص خود در برابر یکدیگر مقاومت خواهند کرد.

طراحی قشنگ و جالب

ما به طور کامل جزئیات هر شخصیت را در نظر گرفته ایم، تمام تصاویر در بازی دقیق هستند. با توجه به اینکه این نسخه ویرایش شده نسخه قبلی است، بنابراین نسبت به آن مدرن تر است. ما مطمئن هستیم که شما این بازی را دوست خواهید داشت.

 

Pocket Monster is a brand new rpg game for catching& collecting hundreds kinds of monsters. Capture the monsters, train and evolve them. They will be more and more powerful while you will become the #1 trainer! All kinds of monsters with different characters and skills are all over the world, familiar trainers, both of enemies and friends. We bet you will never run out of curiosity!

مشخصات فایل
  • حجم : 126 مگابایت
  • فرمت : apk
  • ورژن : 1.0.4
  • اندروید : 4.0.3
  • تاریخ انتشار : 2016-12-12
  • شرکت سازنده : li moyu
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.